fbpx

Angielski w mini grupach 3-5 osób

Zajęcia z Native Speakerami

w naszych Super-Grupach

dobranych poziomem i wiekiem

 

Gwarantujemy, że pozbędziesz się barier językowych i zaczniesz po prostu mówić

Kursy Języka Angielskiego w mini grupach 3-5 osób

Prowadzimy zajęcia do egzaminów maturalnych, ogólne, konwersacyjne i egzaminacyjne.

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Grupowy kurs języka angielskiego online to obecnie bardzo często wybierana forma nauki. Daje on możliwość rozwijania swoich umiejętności wśród osób na podobnym poziomie. Wsparcie grupy jest czynnikiem sprzyjającym w nauce języka. Sprawia, że jest ona przyjemniejsza, a jednocześnie motywuje do jeszcze większych starań. Dlatego też angielski grupowy online to doskonała opcja dla wszystkich, którzy chcą podszkolić język, a nie przepadają za nauką samodzielną lub indywidualną. Niesie on ze sobą wiele korzyści. Sprawdź, dlaczego angielski w grupach online się opłaca i przekonaj się, czy jest to opcja dla Ciebie!


CO OFERUJEMY:

Zawsze lektorzy Native Speakers

Wszyscy nasi nauczyciele to lektorzy Native Speakers z krajów anglojęzycznych, posiadają certyfikaty do nauczania języka angielskiego, większość ma wykształcenie wyższe, często nauczycielskie!

Na żywo przez platformę Zoom

Nasze zajęcia prowadzimy przez platformę Zoom. Lektor pokazuje prezentację na monitorze, wszyscy uczestnicy lekcji widzą i słyszą siebie nawzajem cały czas.

Materiały przygotowane dla grupy

Materiały zawarte są w cenie kursu. Żegnamy nudne podręczniki na rzecz fantastycznych materiałów online, które wysyłamy kursantom bezpośrednio na adres email.

Świetne ceny zajęć

Nie mamy budynków w centrum miast, rachunków za prąd i ogrzewanie. Nie musimy też pokrywać kosztów utrzymania lektorów w Polsce. To sprawia, iż jesteśmy w stanie zaoferować Wam najwyższej jakości zajęcia grupowe już od 33zł/lekcję 60min.

Dlaczego warto uczyć się z lektorami Native Speakers

Niestety, w szkołach często uczymy się angielskiego bez możliwości mówienia.
Przestarzałe metody, duża ilość osób w klasie oraz polscy lektorzy, którzy pędzą z materiałem gramatycznym nadganiając „program” wytworzyły nam pokolenie które znają angielski tylko na piśmie.

Dlatego większość z nas zadaje sobie pytanie: Czy na kursie można nauczyć się więcej niż w szkole? Czy jest sens dokładania kolejnych nudnych zajęć?

ODPOWIADAMY!

W Szkole Angielskiego Alter:

  • UCZĄ TYLKO NAUCZYCIELE Z KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH
  • NIE MAMY POLSKICH MATERIAŁÓW
  • NIE POWIELAMY ZŁYCH SCHEMATÓW NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Gwarantujemy, że pozbędziesz się barier językowych i zaczniesz po prostu mówić

Angielski grupowy online – wygoda i efektywność

 

Nie masz motywacji do nauki samodzielnie? Lekcje indywidualne są dla Ciebie zbyt kosztowne? A może po prostu lubisz uczyć się razem z innymi? Angielski grupowy online to opcja właśnie dla Ciebie! Zajęcia organizowane w ten sposób pozwalają na oszczędność czasu oraz pieniędzy. Twoje lekcje odbywać się będą na platformie internetowej, co oznacza, że aby w nich uczestniczyć, nie musisz wychodzić z domu. Brak marnowania czasu na dojazdy oraz możliwość nauki w ulubionym domowym fotelu to zdecydowanie ogromne korzyści. Ponadto kursy angielskiego online są tańsze niż te prowadzone stacjonarnie. Ich niższa cena oraz brak konieczności płacenia za dojazd czy parking to kolejne korzyści. Pamiętaj również, że zajęcia grupowe to wersja bardziej opłacalna niż angielski online indywidualnie – koszty dzielone są na wszystkich uczestników!Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy i test poziomujący

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Poznaj nas na bezpłatnej lekcji próbnej

Angielski w grupach online – postaw na native speakera!

 

Każdy grupowy kurs języka angielskiego w naszej szkole online prowadzony jest przez native speakera. Dzięki temu nauka jest jeszcze bardziej efektywna. Zajęcia te pozwalają na osłuchanie się z naturalnym językiem oraz rozwój umiejętności komunikacyjnych. Każda z osób prowadząca nasz angielski online posiada odpowiednie kwalifikacje, które pozwalają jej na efektywne nauczanie innych. Zajęcia te przygotowywane są więc profesjonalnie. Ponadto dbamy o jak najlepsze dopasowanie materiału do preferencji grupy. Dlatego też nie korzystamy z gotowych podręczników!

Angielski w szkole Alter – wybierz idealny kurs dla siebie

 

Kursy angielskiego online prowadzone przez szkołę Alter, wyróżnia przyjazna atmosfera oraz najlepsze rezultaty. Zajęcia dopasowane do poziomu oraz preferencji uczestników sprawiają, że efekty są dużo lepsze. Jeśli więc chcesz nauczyć się wreszcie angielskiego i móc rozmawiać w tym języku bez stresu, zapisz się do nas! Organizujemy między innymi:

Z pewnością więc uda Ci się znaleźć opcję idealną dla Ciebie lub Twojego dziecka. Nie zwlekaj i postaw na efektywną naukę angielskiego ze szkołą Alter! Krok 3

Mów po angielsku bez przeszkód!

%

Ponieważ nie jesteśmy ograniczeni lokalnie, możemy sobie pozwolić na tworzenie SuperGrup; czyli dopasowywania osób na podstawie szczegółowych czynników, takich jak poziom, wiek, zainteresowania i potrzeby. Często też udaje nam się prowadzić grupy nastolatków podzielone ze względu na płeć.
Co oferujemy:
👉 kursy języka angielskiego z Native Speakers
👉 od poziomu średnio-zaawansowanego (od A1+ ) do biegłego i specjalistycznego (C1+)
👉 małe grupy dobrane zawsze pod względem poziomu i wieku
👉 materiały dopasowane do waszych potrzeb i zainteresowań
👉 grupy dla dorosłych, młodzieży i dzieci

Co zyskujesz:
➡️ pewność siebie w mówieniu
➡️ zawodowego nauczyciela Native Speaker, który ma wykształcenie wyższe i kwalifikacje TEFL
➡️ stały grafik zajęć i stałych uczestników grupy
➡️ czas, którego nie marnujesz na dojazdy
➡️ motywację do nauki bez frustracji spowodowanej niedopasowanym poziomem kursantów

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe