fbpx

Kurs angielskiego w Krakowie przez Internet

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Angielski w Krakowie dopasowany do Twoich oczekiwań? Efektywne zajęcia bez konieczności dojazdów i przepłacania? Jesteś we właściwym miejscu! Szkoła Alter oferuje kurs angielskiego dla mieszkańców Krakowa i innych miast – online. Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są przez Native Speakerów, dzięki czemu możesz być pewna, że przyswoisz prawidłowy akcent i nauczysz się swobodnej komunikacji. Sprawdź nasz angielski online i wybierz najlepszy kurs językowy dla Ciebie lub Twojego dziecka już teraz. Zapraszamy do zapisów! 

 

Kurs angielskiego w Krakowie – online bez marnowania czasu

 

Kurs języka angielskiego w Krakowie jest na ogół kosztowny i czasochłonny. Wygórowane ceny w szkołach stacjonarnych oraz konieczność dojazdu, stania w korkach i marnowania czasu na parking, zdecydowanie zniechęcają do nauki. Dlatego też język angielski online w Krakowie to doskonała alternatywa. Możesz uczestniczyć w nim z dowolnego miejsca – swojej najwygodniejszej domowej kanapy lub ulubionej kawiarni. Oprócz oszczędności czasu, uda Ci się także zaoszczędzić pieniądze. Zajęcia w Alter są zdecydowanie tańsze niż stacjonarne szkoły językowe w Krakowie, które muszą ponosić koszty wynajmu sal czy drukowania materiałów. 

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Połącz się z Native Speakerem

Angielski online w Krakowie z Native Speakerem

 

Wszystkie nasze kursy językowe dla mieszkańców Krakowa prowadzone są przez Native Speakerów. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na angielski online indywidualnie, czy też grupowy kurs języka angielskiego. Korzyści płynące z anglojęzycznego lektora są niezliczone. Takie rozwiązanie zmusza uczestników zajęć do ciągłego mówienia po angielsku, dzięki czemu szybciej uczą się rozmawiać swobodnie i bez stresu. Ponadto osłuchują się z poprawnym akcentem i intonacją. Angielski dla dzieci lub dorosłych z Native Speakerem to najlepszy wybór!Kurs angielskiego online w Krakowie na miarę Twoich potrzeb

 

Kursy języka angielskiego w Krakowie do tej pory nie spełniały Twoich oczekiwań? U nas przekonasz się, że można uczyć się z ciekawych materiałów, idealnie dopasowanych do Twoich zainteresowań. W szkole Alter przygotowujemy je samodzielnie, dbając, aby nasi uczniowie z chęcią z nich korzystali. U nas nauka języka angielskiego to czysta przyjemność – bez nudnych i nieefektywnych szkolnych podręczników!

Krok 3

Mów po angielsku bez przeszkód!

%

Angielski online w Krakowie – oferta szkoły Alter

 

Nasze lekcje angielskiego dla mieszkańców Krakowa i nie tylko to szereg różnorodnych kursów. Zapraszamy do zapisów na:

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe

Ile to kosztuje?

Poziom: od A1 do C1

Kursy Ogólne, Konwersacyjne, Maturalne, Egzaminacyjne, Biznesowe

Dzieci, Młodzież, Dorośli 

29zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

33zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

Skontaktuj się z nami!