fbpx

Kurs Angielskiego dla początkujących

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Zawsze chciałeś nauczyć się angielskiego, ale brakowało Ci motywacji albo odwagi? Angielski dla początkujących online w szkole Alter to szansa właśnie dla Ciebie! Organizowane przez nas zajęcia pozwolą Ci nabyć pożądane umiejętności. Z nami podszkolisz swoje podstawy i szybko wejdziesz na zaawansowany poziom komunikacji w tym języku. Nasze metody oraz materiały sprawiają, że nauka jest nie tylko efektywna, ale i przyjemna. Zobacz, dlaczego kurs języka angielskiego dla początkujących online to opcja dla Ciebie i zapisz się już dziś!


Kurs języka angielskiego dla początkujących online – to się opłaca!

 

Angielski dla początkujących online to forma nauki, która niesie ze sobą wiele korzyści. Z pewnością jest to oszczędność czasu. W zajęciach uczestniczyć możesz bez wychodzenia z domu, zasiadając na wygodnej kanapie z kubkiem kawy w ręce. Nie musisz więc poświęcać czasu na dojazdy czy parkowanie. Ponadto opcja ta jest opłacalna finansowo. Kurs języka angielskiego dla początkujących online jest znacznie mniej kosztowny niż ten prowadzony stacjonarnie. Trzecia korzyść to efektywność. Angielski online dla początkujących odbywa się bez stresu i w przyjaznej atmosferze.

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Połącz się z Native Speakerem

Angielski online dla początkujących z native speakerem

 

Nauka języka angielskiego dla początkujących online odbywa się w naszej szkole z Native Speakerem. Każdy kurs prowadzony jest przez osobę, dla której jest to język ojczysty. Dzięki temu uczestnicy zajęć mają szansę na osłuchanie się z naturalnym językiem i przyswojeniem codziennego sposobu komunikacji. Poza tym wszystkie lekcje angielskiego dla początkujących są idealnie dostosowane do poziomu uczestników. Ich tematyka oraz specjalnie opracowane materiały, przygotowywane są według preferencji grupy. Dlatego też uczysz o tym, co Cię interesuje bez sztywnego podręcznika. System ten daje niesamowite efekty. Konwersacje po angielsku dla początkujących z Native Speakerem to sposób na naukę komunikatywnego języka, który przyda Ci się nie raz!

Angielski online – wybierz kurs dla siebie

 Szkoła Alter organizuje angielski online dla początkujących, a także wiele innych kursów. Naszą ofertę staramy sięjak najlepiej dopasować do potrzeb i oczekiwań uczestników. Dlatego też znajdziesz w niej między innymi:

Możesz więc wybrać zajęcia, które odpowiadają Ci najbardziej. Dopasowany zostanie również poziom Twojej grupy, czy też zajęć indywidualnych. Zapraszamy więc na kursy języka angielskiego online dla początkujących. Postaw na naukę ze szkołą Alter i naucz się rozmawiać po angielsku bez stresu i oporów!

Krok 3

Mów po angielsku bez przeszkód!

%

Skuteczny kurs języka angielskiego online dla początkujących

Znasz podstawy języka angielskiego, ale chcesz rozwinąć się na tym polu? Nauka języka angielskiego dla początkujących w formie online to wygodny sposób na to, aby zrobić krok do przodu. Oferujemy lekcje dostosowane do Twojego poziomu, dzięki którym bez rzucania się na głęboką wodę poprawisz swój angielski. Na angielskim dla początkujących online w szkole Alter nabierzesz swobody w porozumiewaniu się w tym języku, która przyda Ci się w różnych życiowych sytuacjach. Co istotne, nauka z Native Speakerem uchroni Cię przed błędnymi nawykami językowymi, jakich często nabierają uczniowie pracujący na co dzień z polskimi lektorami.

Angielski dla początkujących online – taki duży, taki mały, może mówić po angielsku!

Nasze lekcje angielskiego dla początkujących to świetna opcja dla osób w różnym wieku. Korzystają z nich zarówno zapracowane mamy, które czasy szkolne mają dawno za sobą, ale chcą zrobić coś dla siebie w wolnej chwili, jak i ich pociechy. Dzięki angielskiemu online dla początkujących w Alter rozmowa w tym języku przestanie być dla Ciebie stresem, a stanie się przyjemnością. Przekonaj się, że niezależnie od tego, ile masz lat, możesz nauczyć się bez trudu dogadywać z innymi po angielsku.

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe

Język angielski dla początkujących – nauka przez praktykę

Chcesz podszlifować swój angielski, ale na wspomnienie szkolnego ślęczenia nad podręcznikiem i nudną gramatyką tracisz cały zapał? W takim razie kurs języka angielskiego dla początkujących online jest idealnym wyborem dla Ciebie. Nie będziesz tracić czasu, tylko zdobędziesz praktyczne umiejętności dzięki współpracy z naszymi Native Speakerami. Pracujemy na ciekawych materiałach dostosowanych do zainteresowań kursantów, których postępy sprawdzamy w praktyce, a nie poprzez stresujące kartkówki i sprawdziany. Usiądź wygodnie przed komputerem w domowym zaciszu i o dogodnej dla siebie porze ćwicz angielski na naszych lekcjach online.

Angielski dla początkujących – przejdź na wyższy level

Na zajęciach w szkole Alter nie zaznasz zarówno stresu, jak i nudy. Na bieżąco monitorujemy Twoje postępy, dlatego, gdy okaże się, że język angielski A1 online lub język angielski A2 online stał się dla Ciebie za nisko zawieszoną poprzeczką, będziesz mogła swobodnie zapisać się na bardziej zaawansowane zajęcia. Prowadzimy kursy języka angielskiego dla osób o różnym poziomie znajomości języka, w tym:

Dzięki naszym lekcjom bez żadnej presji, w miłej atmosferze osiągniesz kolejne stawiane przez siebie cele i rozwiniesz swoją płynność językową.

Rozpocznij emocjonującą przygodę z nauką języka angielskiego online w szkole Alter!

Ile to kosztuje?

Poziom: od A1 do C1

Kursy Ogólne, Konwersacyjne, Maturalne, Egzaminacyjne, Biznesowe

Dzieci, Młodzież, Dorośli 

29zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

33zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

Skontaktuj się z nami!