798 506 585

Kurs Angielskiego dla początkujących

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Zawsze chciałeś nauczyć się angielskiego, ale brakowało Ci motywacji albo odwagi? Angielski dla początkujących online w szkole Alter to szansa właśnie dla Ciebie! Organizowane przez nas zajęcia pozwolą Ci nabyć pożądane umiejętności. Z nami podszkolisz swoje podstawy i szybko wejdziesz na zaawansowany poziom komunikacji w tym języku. Nasze metody oraz materiały sprawiają, że nauka jest nie tylko efektywna, ale i przyjemna. Zobacz, dlaczego kurs języka angielskiego dla początkujących online to opcja dla Ciebie i zapisz się już dziś!


Kurs języka angielskiego dla początkujących online – to się opłaca!

 

Angielski online dla początkujących to forma nauki, która niesie ze sobą wiele korzyści. Z pewnością jest to oszczędność czasu. W zajęciach uczestniczyć możesz bez wychodzenia z domu, zasiadając na wygodnej kanapie z kubkiem kawy w ręce. Nie musisz więc poświęcać czasu na dojazdy czy parkowanie. Ponadto opcja ta jest opłacalna finansowo. Kursy angielskiego online są znacznie mniej kosztowne niż te prowadzone stacjonarnie. Trzecia korzyść to efektywność. Język angielski dla początkujących online odbywa się bez stresu i w przyjaznej atmosferze

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Połącz się z Native Speakerem

Angielski online dla początkujących z native speakerem

 

Nauka języka angielskiego dla początkujących odbywa się w naszej szkole z native speakerem. Każdy kurs prowadzony jest przez osobę, dla której jest to język ojczysty. Dzięki temu uczestnicy zajęć mają szansę na osłuchanie się z naturalnym językiem i przyswojeniem codziennego sposobu komunikacji. Poza tym wszystkie lekcje angielskiego dla początkujących są idealnie dostosowane do poziomu uczestników. Ich tematyka oraz specjalnie opracowane materiały, przygotowywane są według preferencji grupy. Dlatego też uczysz o tym, co Cię interesuje i się bez podręcznika. System ten daje niesamowite efekty. Konwersacje po angielsku dla początkujących z native speakerem to sposób na naukę komunikatywnego języka, który przyda Ci się nie raz!

Angielski online – wybierz kurs dla siebie

 

Szkoła Alter organizuje początkujący angielski, a także wiele innych kursów. Naszą ofertę staramy się, jak najlepiej dopasować do potrzeb i oczekiwań uczestników. Dlatego też znajdziesz w niej między innymi:

Możesz więc wybrać zajęcia, które odpowiadają Ci najbardziej. Dopasowany zostanie również poziom Twojej grupy, czy też zajęć indywidualnych. Zapraszamy więc na kursy języka angielskiego online dla początkujących. Postaw na naukę ze szkołą Alter i naucz się rozmawiać po angielsku bez stresu i oporów!

Krok 3

Mów po angielsku bez przeszkód!

%

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe

Ile to kosztuje?

Poziom: od A1 do C1

Kursy Ogólne, Konwersacyjne, Maturalne, Egzaminacyjne, Biznesowe

Dzieci, Młodzież, Dorośli 

29zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

33zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

Skontaktuj się z nami!