fbpx

Kurs Angielskiego dla średnio zaawansowanych 

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Angielski dla średnio zaawansowanych online to opcja dla osób, które chcą nauczyć się porozumiewać płynnie i bez stresu. Jeśli już kiedyś uczyłeś się angielskiego, ale nadal nie czujesz się pewnie z tym językiem, są to zajęcia właśnie dla Ciebie. Nieefektywna nauka w szkołach, oparta na oderwanych od rzeczywistości podręcznikach, prowadzi do braku rezultatów w przyswajaniu wiedzy. Dlatego też w naszej szkole opracowaliśmy program, który pozwoli Ci nauczyć się płynnej konwersacji. Zobacz, dlaczego kurs języka angielskiego online średniozaawansowany to opcja właśnie dla Ciebie!


Kurs języka angielskiego online średniozaawansowany z native speakerem

Wszystkie kursy angielskiego online w naszej szkole prowadzone są przez native speakerów! Wierzymy, że jest to najbardziej efektywna forma nauki, a rezultaty i zadowolenie naszych kursantów potwierdzają to założenie. Angielski dla średnio zaawansowanych to zajęcia, na których grupa gruntuje podstawy i rozwija swoje umiejętności. Dostosowane są one poziomem do uczestników. Ponadto ich tematyka spełnia ich preferencje – uczycie się na podstawie materiałów, które Was interesują! Przyjazna i bezstresowa atmosfera przekonuje, że angielski nie gryzie, a dla średnio zaawansowanych uczniów staje się przyjemnością!

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Połącz się z Native Speakerem

Angielski dla średnio zaawansowanych online – dlaczego warto?

Kurs angielskiego dla średnio zaawansowanych, który prowadzimy online, to opcja, która ma wiele korzyści. Po pierwsze pozwala zaoszczędzić pieniądze. Zajęcia online nie wymagają utrzymania placówki oraz ponoszenia wielu kosztów związanych ze stacjonarnym trybem i dlatego też są znacznie tańsze. Ponadto angielski online to oszczędność czasu. Bez wychodzenia z domu, dojazdów, parkingów, czy szykowania się do wyjścia, wymaga o wiele mniej czasu. Co więcej, kurs języka angielskiego dla średnio zaawansowanych online odbywa się z native speakerem, co daje najlepsze rezultaty. Zalety te mówią same za siebie!

Nie tylko angielski dla średnio zaawansowanych – szkoła Alter online

W naszej szkole online przygotowaliśmy szeroką ofertę kursów, która pozwala na znalezienie najlepiej dopasowanej do potrzeb i oczekiwań opcji. Organizujemy między innymi:

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez native speakerów! Naszym uczestnikom pomagamy w wyborze idealnej dla nich grupy. Wszystko to sprawia, że nasze kursy są przyjemne, a co za tym idzie, dają pożądane rezultaty. Poznaj naszą ofertę i zapisz się już dziś. Zapraszamy!Krok 3

Mów po angielsku bez przeszkód!

%

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe

Ile to kosztuje?

Poziom: od A1 do C1

Kursy Ogólne, Konwersacyjne, Maturalne, Egzaminacyjne, Biznesowe

Dzieci, Młodzież, Dorośli 

29zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

33zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

Skontaktuj się z nami!