fbpx

Kurs angielskiego w Warszawie przez Internet

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Szkoła językowa w Warszawie, gdzie nauczysz się angielskiego? Poznaj szkołę Alter! Nasze zajęcia prowadzone są online, więc pozwolą Ci na znaczną oszczędność czasu. Dzięki dużej różnorodności kursów z pewnością uda Ci się znaleźć ten, dopasowany do Twoich potrzeb. Naszą dewizą jest efektywna nauka w przyjaznej atmosferze. Co więcej, wszystkie nasze kursy prowadzone są przez Native Speakerów. Dzięki temu masz gwarancję obcowania z prawdziwym i naturalnym językiem. Jeśli chcesz pogłębić swoje umiejętności komunikacji po angielsku, wybierz szkołę, która zapewni Ci możliwość nauki dostosowanej do Ciebie. Nasze kursy angielskiego dostępne są dla mieszkańców Warszawy oraz innych miast, a nawet państw! Poznaj naszą ofertę i wybierz angielski online


Kursy angielskiego w Warszawie – postaw na naukę online

 

Kurs angielskiego w Warszawie w stacjonarnej szkole wiąże się z dojazdem, staniem w korkach oraz płaceniem za komunikację. Z pewnością jest to opcja, na którą musisz poświęcić nie tylko dużo czasu, ale i pieniędzy. Dlatego też znaleźliśmy alternatywną formę! Dzięki naszej szkole w kursie języka angielskiego w Warszawie możesz uczestniczyć bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że włączysz swój komputer, siądziesz w ulubionym fotelu z kubkiem herbaty w ręce i połączysz się z lektorem na platformie Zoom. Uczysz się więc bez stresu i w przyjemnej, domowej atmosferze. Co więcej, nie musisz marnować czasu na dojazdy – jako mieszkaniec stolicy z pewnością to docenisz. Postaw więc na kursy języka angielskiego w Warszawie online!

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Połącz się z Native Speakerem

Kurs angielskiego w Warszawie – online z Native Speakerem

 

Nauka języka angielskiego odbywa się u nas z Native Speakerami. Korzyści płynące z tego rozwiązania są niezliczone! Na każdych zajęciach uczniowie osłuchują się z naturalnym językiem. Są także zmuszeni do ciągłego porozumiewania się po angielsku. Dzięki temu wyrabiają nawyki codziennych konwersacji, które później pozwalają na swobodne komunikowanie się. Ważnym aspektem nauki z Native Speakerem jest wyrobienie prawidłowego angielskiego akcentu. Jeśli więc chcesz nauczyć się komunikować bez stresu, nasze kursy języka angielskiego dla mieszkańców Warszawy, to doskonały wybór. 

 

Znajdź odpowiedni kursy języka angielskiego w Warszawie – szkoła Alter

 

Znalezienie odpowiedniej dla siebie szkoły języka angielskiego w Warszawie to z pewnością nie lada wyzwanie. Musisz uwzględnić jej lokalizację, sprawdzić wykorzystywane metody nauczania, a także ceny. Wszystko to sprawia, że dotarcie do odpowiedniego miejsca jest prawie niemożliwe. 

Dlatego też nie warto marnować czasu na poszukiwania idealnej stacjonarnej szkoły językowej w Warszawie. Zdalna nauka może okazać się odpowiednim rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Na angielski indywidualnie online lub grupowy kurs języka angielskiego online możesz zapisać się do szkoły Alter. Nasze zajęcia dostosowane są do poziomu uczestników. Co więcej, nie korzystamy z tradycyjnych materiałów. Nudne szkolne podręczniki nie są dla nas. Każda lekcja przygotowywana jest tak, aby zainteresować uczniów. W naszej szkole znajdziesz kursy:

Nie zwlekaj więc i zapisz się już dziś! Kursy angielskiego w Warszawie prowadzone online to rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

Krok 3

Mów po angielsku bez przeszkód!

%

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe

Ile to kosztuje?

Poziom: od A1 do C1

Kursy Ogólne, Konwersacyjne, Maturalne, Egzaminacyjne, Biznesowe

Dzieci, Młodzież, Dorośli 

29zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

33zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

Skontaktuj się z nami!