fbpx

Regulamin lekcji próbnych i rozmów online 

Udział w lekcjach próbnych jest darmowy i niezobowiązujący po wyrażeniu zgody na wysłanie informacji marketingowych i handlowych o ofercie Organizatora zgodnie z Regulaminem newslettera. 

Zapoznajcie się proszę z zasadami naszych zajęć online. Zostały przygotowane, aby ułatwić nam wspólną pracę. 

  1. Lekcje próbne prowadzone są przez ALTER – Szkoła Angielskiego Online prowadzące Barbarę Galr prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Alter- Barbara Galt, właścicielkę marki ALTER – Szkoła Angielskiego Online
  2. Po zapisie na zajęcia otrzymacie link to naszej Sali lekcyjnej na Zoom.
  3. Sprawdzamy czy działa kamerka i mikrofon. Lektor nie bedzie prowadził zajęc z kursantem który ma wyłączona kamerkę.Nasze zajęcia prowadzone są na platformie Zoom. Proszę przetestować platformę i mieć pewność ze wszystko działa przed rozpoczęciem lekcji próbnej.Link to rozmowy testowejjest tutaj: https://us02web.zoom.us/test  Ważne!!! – w lewym dolnym rogu obok ikonki mikrofonu jest mała strzałeczka – proszę na nią nacisnąć i wybrać opcję „test speaker and microphone” i przetestować sprzęt.
  4. Przed każdymi zajęciami wyłączamy wszystko, co mamy na komputerze lub tablecie. To, co dzieje się w tle może nas po prostu rozpraszać i przeszkadzać w uczestnictwie w zajęciach. Seriale, portale, gry – możemy się nimi zająć po lekcji online.
  5. Ekrany to teraz nasza klasa online – podobnie jak w szkole podczas lekcji, również tutaj NIE odzywamy się do siebie wulgarnie, nie wyśmiewamy innych, nie krytykujemy, nie obrażamy. Szanujemy się wzajemnie.
  6. Logujemy się zawsze swoim imieniem i nazwiskiem, nie podszywamy się pod nikogo innego, nie zmieniamy Nicków. Dzięki temu będę wiedzieć, że Ty to Ty.
  7. Lekcji nie wolno nagrywać, fotografować, robić print screenów i upubliczniać. Złamanie tej ważnej zasady wiąże się nie tylko wykluczeniem z lekcji, ale też z konsekwencjami prawnymi. Nagrywanie lekcji jest tylko po stronie osoby nauczyciela, który prowadzi zajęcia.
  8. Nie podnosimy na siebie głosu, ani mówiąc przez komunikator, ani w trakcie aktywności na forach- NIE PISZ CAPSLOCKIEM. (Zasady netykiety)
  9. Widzicie coś, co Was niepokoi? Reagujcie i informujcie nas o tym.
  10. Zajęcia online wymagają od nas wszystkich skupienia. Szanujmy swój czas i koncentrujmy się na tym, co dzieje się na zajęciach. Jeśli zajęcia będą zakłócane, lektor po prostu się rozłączy.
  11. Wszystkie rozmowy są nagrywane w celach szkoleniowych.  Mogą zostać wykorzystane do porównania postępów w nauce. Nigdy nie bedą upublicznione bez waszej zgody.
  12. W sytuacji gdy uczestnik nie stosuje się do powyższych zasad – nauczyciel ma prawo wyłączyć uczestnictwo w lekcji, tj. rozwiązać umowę o świadczenie zajęć bezpłatnych zajęć próbnych w trybie natychmiastowym po wcześniejszym wezwaniu do stosowania się do zasad pod rygorem zakończenia współpracy.
  13. Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.