fbpx

Angielski Online w Gdańsku

 

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Szukasz skutecznego sposobu, aby Twoje dziecko mogło rozwijać swój angielski w Gdańsku? A może sama chciałabyś poświęcić trochę czasu na poprawę swojej biegłości w tym zakresie? Zapisz się na kurs języka angielskiego online w Gdańsku w szkole Alter. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną szlifować swój angielski online bez konieczności marnowania czasu na dojazdy. W naszej szkole zajęcia prowadzone są przez platformę Zoom w oparciu o innowacyjne materiały opracowane przez ekspertów, które w znacznym stopniu odbiegają od stereotypowych, nudnych podręczników i siermiężnych czytanek. Dodatkowo naszą kadrę tworzą wyłącznie wykwalifikowani Native Speakerzy, dzięki czemu zajęcia w Alter gwarantują aktywną styczność z żywym językiem w naturalnej formie.

Przyjrzyj się kursom dostępnym w naszej szkole i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Atrakcyjna nauka języka angielskiego przez Internet

 

Przenieś się myślami do czasów szkolnych na lekcję angielskiego… Prawdopodobnie stanie Ci przed oczami koszmarna wizja gramatycznego zakuwania, sztampowych tematów zajęć i zeszytów pełnych słówek, których nigdy nie użyjesz. A co z komunikacją i korzystaniem z języka w praktyce? W najlepszym wypadku były ich śladowe ilości.

Angielski online w Alter stanowi okazję dla osób zamieszkujących Gdańsk i inne miasta do tego, aby na nowo zanurzyć się w świat języka angielskiego. Tym razem będzie to jednak emocjonująca podróż, która pozwoli na zdobycie Świętego Graala nauki języków, czyli swobodnej, naturalnej komunikacji. Dzięki zaangażowaniu naszych Native Speakerów tworzących przyjazną atmosferę i służących cenną radą otworzysz się na posługiwanie się angielskim na co dzień oraz nabierzesz obycia z odpowiednią wymową i akcentowaniem. Będziesz pracować na otrzymywanych od nas na maila innowacyjnych materiałach, które są zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Umożliwi to utrzymanie Twojego zainteresowania i nie da szans na to, aby w Twój kurs języka angielskiego online wkradła się jakakolwiek nuda.Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Połącz się z Native Speakerem

Postaw na rozwój językowy z Native Speakerem w Gdańsku

 

Od lat mówi się o tym, że oceny nie są wymiernym wskaźnikiem znajomości danego języka. Nawet jeśli dziecko ma same piątki, jego pewność siebie i zdolność do wykorzystania znajomości angielskiego w praktyce mogą wymagać poprawy. Zajęcia z wykwalifikowanym Native Speakerem, dla którego angielski jest językiem ojczystym, pomogą Twojej pociesze kompleksowo rozwinąć umiejętności językowe. Atrakcyjna forma kursu angielskiego dla dzieci online w naszej szkole sprawia, że nasi uczniowie z chęcią biorą udział w zajęciach i angażują się w dyskusje, szlifując przy tym swój język.

Praca z Native Speakerem to także znakomita okazja dla dorosłych, którzy chcą zwiększyć swoją biegłość językową – dzięki kursowi w szkole językowej Alter zrealizujesz swoje cele niezależnie od tego, czy pragniesz radzić sobie w komunikacji biznesowej, czy też chcesz po prostu potrafić dogadać się na wakacjach za granicą.

Angielski Online – ucz się tanio, skutecznie i wygodnie

 

Forma nauki angielskiego online wiąże się z wieloma korzyściami dla mieszkańców Gdańska i innych miast. Zamiast po pracy pędzić na zajęcia do szkoły na drugim końcu miasta, możesz rozsiąść się wygodnie w fotelu i w komfortowych warunkach rozwijać swoją znajomość języka. Odpada również problem wpasowania lekcji w szereg innych aktywności – dzięki internetowemu trybowi nauki nic nie stoi na przeszkodzie, aby kilkanaście minut po lekcji zaangażować się w inne zadanie. 

Angielski online na platformie Zoom niesie za sobą również profity pod względem finansowym. Ze względu na to, że działamy przez Internet, nie musimy wynajmować budynku i ponosić szeregu innych kosztów, co sprawia, że nasza oferta jest tańsza niż usługi większości stacjonarnej konkurencji. Co istotne, nie cierpi na tym poziom zajęć – tryb online umożliwia nam zatrudnienie znakomitych Native Speakerów, którzy nie muszą stawiać się w Gdańsku, żeby zapewnić Ci doskonałe zajęcia.

Krok 3

Mów po angielsku bez przeszkód!

%

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Szeroki wybór kursów z języka angielskiego

 

Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo indywidualną kwestią jest to, jaki model pracy odpowiada kursantowi. Dlatego zaproponowaliśmy szereg różnorodnych kursów języka angielskiego, dzięki czemu każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Jeśli wolisz naukę w kilkuosobowym gronie, wybierz grupowy kurs języka angielskiego, jeżeli natomiast preferujesz pracę 1 na 1 z Native Speakerem, polecamy angielski online indywidualnie.

Chcąc zapewnić maksymalny komfort i efektywność nauki w Alter, stworzyliśmy zróżnicowane kursy dopasowane do celu nauki, wieku oraz umiejętności. Do wyboru masz takie zajęcia jak:

Zdecyduj się na angielski online w Gdańsku z Alter i zacznij się swobodnie posługiwać tym językiem!

Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe

Ile to kosztuje?

Poziom: od A1 do C1

Kursy Ogólne, Konwersacyjne, Maturalne, Egzaminacyjne, Biznesowe

Dzieci, Młodzież, Dorośli 

29zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

33zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

Skontaktuj się z nami!