fbpx

Język angielski B1 online

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Język angielski B1 to kurs dla osób, które znają już podstawy i chcą przejść na wyższy poziom. W jego trakcie doszlifujesz posiadane umiejętności i nabędziesz nowe. Nauka ta sprawi, że wejdziesz na nowy, wyższy poziom zaawansowania w języku, który da Ci możliwość komunikatywnego porozumiewania się. Kurs języka angielskiego na poziomie B1 pozwala zgłębić wiedzę i zmierzać w kierunku płynnej komunikacji. Dodatkowo nasze zajęcia prowadzone przez native speakerów dadzą Ci gwarancję nabycia prawidłowego akcentu i przyswojenia naturalnego języka. Poznaj nasze kursy angielskiego online już dziś! Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nauki! Wybierz najlepszy dla Ciebie i zapisz się!

 

Efektywny kurs angielskiego B1

 

Kurs angielskiego B1 online w naszej szkole pozwala osiągnąć założone rezultaty. Nie prowadzimy zajęć w oparciu o nudne podręczniki, ale samodzielnie przygotowane materiały. Są one dostosowane poziomem oraz tematyką do każdej grupy. Nasi lektorzy zapewniają przyjazną i bezstresową atmosferę. Wszystko to sprawia, że angielski online jest efektywny. Dużo łatwiej przyswaja się wiedzę, jeśli to, czego się uczysz, jest dla Ciebie interesujące. Kierując się tą zasadą, opracowaliśmy nasze alternatywne metody, które przynoszą fantastyczne rezultaty! Jeśli więc chcesz skutecznie, a jednocześnie przyjemnie opanować angielski na B1, nauka z nami to propozycja właśnie dla Ciebie! 

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Połącz się z Native Speakerem

Kurs angielskiego online B1 z native speakerem

 

Każdy kurs języka angielskiego B1 prowadzony jest u nas przez native speakera. Zmusza to uczestników do stałej komunikacji w tym języku, a więc jednocześnie przyśpiesza naukę. Uczniowie poznają nie tylko omawiany materiał, ale także trenują codzienne konwersacje. Kurs B1 z angielskiego z native speakerem daje dużo lepsze rezultaty. Dodatkowo sprawia, że uczniowie poznają naturalny akcent i mają szansę osłuchać się z językiem. Potoczne rozmowy pozwalają nabrać pewności siebie i nauczyć się komunikować bez stresu! Nauka angielskiego na B1 z native speakerem to świetny pomysł dla wszystkich, którym zależy na opanowaniu komunikatywności!

Kurs języka angielskiego B1 bez wychodzenia z domu! 

 

Język angielski na poziomie B1 online to opcja dla tych, którzy nie chcą marnować czasu i pieniędzy! W naszych zajęciach możesz uczestniczyć bez wychodzenia z domu. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas na przygotowanie, dojazdy, czy parkowanie. Jednocześnie kurs języka angielskiego B1 online jest tańszy niż zajęcia stacjonarne. Ponieważ jako szkoła nie musimy utrzymywać siedziby i ponosić wielu innych kosztów, również i naszym uczniom możemy zaproponować atrakcyjną cenę. Z nami zyskujesz więcej czasu i pieniędzy! Ponadto nauka angielskiego na poziomie B1 w domowej atmosferze sprawia, że jesteś bardziej zrelaksowany, a tym samym łatwiej jest Ci się skupić i przyswoić wiedzę. Te korzyści przekonają każdego!

Krok 3

Mów po angielsku bez przeszkód!

%

Nauka angielskiego online – poziom B1 i inne

 

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko kurs angielskiego B1 online, ale i wiele innych. Staramy się, jak najlepiej spełniać oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Nasza oferta opracowywana jest przez ekspertów, którzy dostosowują ją do uczestników. Organizujemy między innymi:

Z pewnością więc znajdziesz zajęcia, które odpowiadają Twoim potrzebom. Postaw na nowoczesne techniki i ucz się angielskiego ze szkołą Alter! Naucz się rozmawiać po angielsku bez stresu! Kurs angielskiego na B1 online i inne kursy czekają właśnie na Ciebie!

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe

Ile to kosztuje?

Poziom: od A1 do C1

Kursy Ogólne, Konwersacyjne, Maturalne, Egzaminacyjne, Biznesowe

Dzieci, Młodzież, Dorośli 

29zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

33zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

Skontaktuj się z nami!