fbpx

Kurs angielskiego online w Poznaniu

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Szkoła językowa w Poznaniu, gdzie rzeczywiście nauczysz się rozmawiać po angielsku? Zapraszamy do nas! Nasza szkoła Alter prowadzi angielski online dla mieszkańców Poznania oraz innych miast. Dzięki wykorzystywanym metodom gwarantujemy prawdziwe efekty. Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są przez Native Speakerów w przyjaznej atmosferze. Zarówno poziom, jak i tematyka lekcji dostosowane są do uczestników. Wszystko to sprawia, że każdy nasz kurs języka angielskiego pozwala na efektywną naukę bez stresu i przymusu. W ofercie naszych kursów z pewnością uda Ci się znaleźć idealny dla siebie! Postaw na angielski online ze szkołą Alter i spełnij swoje marzenie o płynnym porozumiewaniu się w tym języku bez wychodzenia z domu! 


Nauka angielskiego w Poznaniu online

Kurs języka angielskiego w Poznaniu wiąże się z poświęceniem dużej ilości czasu oraz nakładów pieniężnych. Dotarcie na zajęcia, stanie w korkach, parkowanie… Zdecydowanie jest to wymagające. Dlatego też uważamy, że nie warto się tak poświęcać! Angielski online w Poznaniu to zdecydowanie bardziej komfortowa opcja. Wystarczy, że włączysz komputer, połączysz się z lektorem na platformie Zoom i gotowe! Dzięki temu nasza nauka angielskiego odbywa się w przyjemnej, domowej atmosferze. Możesz usiąść wygodnie na kanapie, zrobić sobie ulubioną herbatę i bez stresu przyswajać wiedzę. Taki kurs angielskiego w Poznaniu z pewnością przyniesie lepsze efekty, a ponadto pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. 

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Połącz się z Native Speakerem

Kurs angielskiego w Poznaniu z Native Speakerem

 

Nasza szkoła języka angielskiego dla mieszkańców Poznania i innych miast organizuje zajęcia wyłącznie z Native Speakerami. Wierzymy, że jest to najlepszy sposób na przyswojenie obcego języka. Pozwala na osłuchanie się z prawidłowym akcentem, a także wymusza wyrabianie nawyków codziennej konwersacji. Dzięki temu uczestnicy naszych lekcji angielskiego przyswajają naturalny, a nie podręcznikowy język. Ta sprawdzona już przez nas metoda pozwala na wyzbycie się lęku i stresu przed mówieniem po angielsku. Bez obaw jednak! Nadal dzielimy grupy na poziomy i staramy się dostosować do Twoich umiejętności. Możesz więc wybrać np. angielski dla początkujących online czy też angielski dla średnio zaawansowanych online


Nasze metody – kurs języka angielskiego w Poznaniu

 

Nauka angielskiego dla dzieci czy dorosłych nie musi wiązać się z zapamiętywaniem słówek, czy czytaniem nikogo nieinteresujących czytanek. Nasze metody zdecydowanie odbiegają od klasycznych lekcji angielskiego w szkołach w Poznaniu, gdzie przerabiany jest podręcznik. Na zajęciach w Alter korzystamy z samodzielnie przygotowanych materiałów, do których dostęp dostają nasi uczniowie. Są one interesujące i odpowiadają tematyką zainteresowaniom uczestników. Dzięki temu łączymy przyjemne z pożytecznym! Tak prowadzony kurs angielskiego może przynieść dużo lepsze rezultaty!Krok 3

Mów po angielsku bez przeszkód!

%

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Kursy języka angielskiego w Poznaniu dostosowane do Ciebie

 

Szkoła językowa w Poznaniu, która spełni Twoje oczekiwania, nie istnieje? Przychodzimy z pomocą! U nas nie musisz martwić się lokalizacją ani wygórowanymi cenami. W zajęciach online możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie – tak, jak nasi lektorzy Native Speakerzy. Jednocześnie dzięki temu, że nie musimy korzystać z dużych budynków i sal lekcyjnych, możemy zaoferować Ci przystępne ceny. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

 Wybierz kurs angielskiego w Poznaniu idealny dla Ciebie i zapisz się już dziś!  

Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe

Ile to kosztuje?

Poziom: od A1 do C1

Kursy Ogólne, Konwersacyjne, Maturalne, Egzaminacyjne, Biznesowe

Dzieci, Młodzież, Dorośli 

29zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

33zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

Skontaktuj się z nami!