Kurs Angielskiego do egzaminu CAE Online

Kurs Angielskiego do Egzaminu CAE Online to idealne rozwiązanie dla osób z napiętym grafikiem. Pozwoli Ci przygotować się i doszkolić swoje umiejętności bez zbędnego marnowania czasu. W szkole Alter stawiamy nacisk na komunikacje i naturalne poznawanie języka, co z pewnością okaże się przydatne w trakcie egzaminu CAE. Jeśli więc szukasz efektywnego kursu CAE angielskiego online, jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź naszą ofertę i zapisz się już teraz! Angielski online w szkole Alter to najlepszy wybór!

Zobacz fragment lekcji młodzież maturalna/FCE:

Kurs CAE angielskiego online – inwestycja na całe życie

Proponujemy Ci wyjątkowe zajęcia. Nasze przygotowanie do CAE z angielskiego online odbywa się w przyjaznej i przyjemnej atmosferze. Uczysz się tego, co chcesz i to w sprzyjającej relaksowi atmosferze własnego domu. Nie musisz niczym się martwić. Wystarczy, że włączysz komputer i zasiądziesz w swoim ulubionym fotelu lub na wygodnej kanapie. Taka nauka jest zdecydowanie bardziej efektywna, gdyż nie nakłada na Ciebie dodatkowego stresu.

Cambridge CAE – kurs online

Jeśli przed Tobą egzamin z angielskiego, nasz kurs online świetnie Cię do niej przygotuje. Zajęcia w szkole Alter prowadzone są wyłącznie przez native speakerów. Przynosi to niesamowite korzyści! Najważniejsze z nich to:

• szybsze osłuchanie się z językiem,
  • poznanie naturalnego akcentu i wymowy,
  • nabycie rzeczywistych umiejętności posługiwania się naturalnym językiem.

Nasze kursy angielskiego online prowadzone są wyłącznie po angielsku. Nie ma na nich miejsca na nudne przyswajanie wiedzy z podręczników. Nauka z native speakerem jest dużo bardziej efektywna i pozwala nabyć prawdziwe umiejętności komunikacyjne!

Przygotowanie do egzaminu Cambridge CAE online – nie marnuj czasu!

Kurs angielskiego do CAE online pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Nie musisz na niego dojeżdżać ani poświęcać godzin na szykowanie się i wyjście z domu. Wystarczy jedynie, że połączysz się z lektorem na platformie Zoom i jesteś na zajęciach! Ponadto nasz kurs CAE z angielskiego online jest znacznie tańszy niż zajęcia stacjonarne. Ponieważ sami nie opłacamy budynku szkoły oraz innych rachunków, mamy możliwość obniżenia kosztów również i dla naszych uczniów. Z pewnością uczestniczysz i w innych kursach przygotowawczych, więc jest to znakomita wiadomość. W szkole Alter możesz wybrać zajęcia najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Do wyboru masz grupowy kurs języka angielskiego online lub angielski online indywidualnieNaszym celem jest zapewnienie możliwości przyjemnej i efektywnej nauki, w jak najlepiej spełniających oczekiwania warunkach. W cenie kursu otrzymasz również od nas specjalnie przygotowane materiały.

Rodzaj zajęć: indywidualne bądź grupowe

Poziom: B2/C1

Czas: 2x w tygodniu po 60 minut popołudnia i wieczory

Grupy: 3-5 osób dobranych pod względem poziomu i wieku

Materiały:Kursy egzaminacyjne FCE i CAE to jedyne kursy na których konieczny jest zakup podręcznika.

Technologia: Zajęcia prowadzimy na platformie Zoom

Umowa: w Alter nie mamy umów. Na nasze kursy chodzisz tak długo, jak chcesz. Umowa odnawia się co miesiąc i możesz z niej zrezygnować, zachowując 20-dniowy termin wypowiedzenia.

Rozpocznij naukę!

Dlaczego przygotowanie do egzaminu Cambridge CAE online?

Zdanie egzaminu CAE, znanego również pod nazwą C1 Certificate in Advanced English, na odpowiednio wysokim poziomie, będzie dowodem na to, że znasz język angielski bardzo dobrze dobrze, aby pracować lub uczyć się w środowisku anglojęzycznym. Nasz kurs Cambridge CAE online jest zaprojektowany by przygotować Cię do tego rodzaju egzaminu i przedstawić wymagania z nim związane.

CAE potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie C1, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego. Certyfikat uzyskiwany po zdaniu takiego egzaminu zaświadcza, że potrafisz w języku angielskim na poziomie zaawansowanym, wyrażać swoje opinie, argumentować i dyskutować z innymi w naturalny sposób.  Egzaminy Cambridge English Qualifications, czyli najbardziej popularne FCE i CAE, są uznawane przez ponad 25 000 organizacji na całym świecie, wśród których znajdują się pracodawcy, uczelnie wyższe i instytucje rządowe.

Egzamin CAE jest  uznawany przez ponad 150 uczelni wyższych w Polsce i 2 000 uczelni zagranicznych. Pozwala zaliczyć zajęcia z języka angielskiego na studiach wyższychw naszym kraju, otrzymać zwolnienie z egzaminów końcowych z języka angielskiego oraz brać udział w programach wymiany międzyuczelnianej, takich jak Erasmus. CAE jest honorowany przez Urząd Służby Cywilnej jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego wymaganej od pracowników polskiej służby cywilnej. CAE jest egzaminem, który umożliwia studia pierwszego stopnia w języku angielskim w krajach anglojęzycznych.

I co najważniejsze – jest to jedyny egzamin językowy ważny na całe życie, a nie kilka lat!

Poznaj naszą fantastyczna kadrę