fbpx

Kurs Angielskiego dla zaawansowanych online

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Angielski dla zaawansowanych online w szkole Alter to kurs dla osób, które chcą doszlifować swoje umiejętności. Nasz specjalnie opracowany program nauki zapewnia najlepsze rezultaty. Z nami będziesz uczyć się tego, co Cię interesuje i na czym najbardziej Ci zależy. Jednocześnie zajęcia prowadzone są przez native speakera, co jest bardzo ważne na tym poziomie zaawansowania. Pozwoli Ci to nabyć naturalności w rozmowie oraz nauczyć się płynności od osoby, dla której jest to język ojczysty. Wszystko to sprawia, że angielski na zaawansowanych w naszej szkole to sposób na przyjemną, a jednocześnie efektywną naukę. Zobacz nasze kursy angielskiego online i zapisz się na ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Czekamy właśnie na Ciebie! 


Angielski dla zaawansowanych z native speakerem 

 

Język angielski dla zaawansowanych prowadzony przez native speakera to zajęcia, które dają realne efekty. Ciągła rozmowa po angielsku zmusza do opanowania każdej codziennej frazy w tym języku. Jednocześnie pozwala osłuchać się z naturalnym akcentem, a tym samym poprawić swoją wymowę. Angielski dla zaawansowanych z native speakers to Twoja szansa na osiągnięcie naprawdę wysokiego poziomu w tym języku. Naturalna komunikacja, potoczne rozmowy, poprawna wymowa – to tylko niektóre z korzyści, jakie przyniosą Ci takie zajęcia. Naucz się rozmawiać bez stresu i poczuj, że naprawdę możesz komunikować się po angielsku, dzięki nauce z native speakerem! 

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Połącz się z Native Speakerem

Kurs angielskiego dla zaawansowanych – ucz się online! 

 

Angielski online, który prowadzimy w naszej szkole, to kursy, które mają wiele korzyści. Ze względu na swoją formę są one tańsze niż zajęcia stacjonarne. My nie musimy opłacać siedziby ani ponosić żadnych dodatkowych kosztów związanych z rachunkami czy drukowaniem materiałów, dzięki czemu zyskują także nasi uczniowie. Ponadto kurs angielskiego dla zaawansowanych prowadzony online, pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu i energii. Nie musisz na niego dojeżdżać, parkować auta, ani szykować się do wyjścia z domu. Wystarczy, że włączysz komputer i połączysz się z lektorem na platformie internetowej. Nic łatwiejszego i przyjemniejszego! Domowa atmosfera z pewnością pomoże Ci się zrelaksować, dzięki czemu Twoja nauka języka angielskiego będzie jeszcze bardziej efektywna.  

Nauka angielskiego dla zaawansowanych dostosowana do Twoich oczekiwań 

 

Nauka angielskiego dla zaawansowanych w szkole Alter to zajęcia, które dostosowujemy do każdej grupy indywidualnie. Zaczynamy od sprawdzenia poziomu każdego z uczniów, aby móc przypisać go do odpowiadającej mu grupy. Następnie wspólnie decydujemy, czego będziemy się uczyć. Wierzymy, że nauka o tym, co nas interesuje, przynosi dużo lepsze rezultaty. Dlatego też wdrażamy to w naszych metodach! Każdemu uczniowi przesyłamy przygotowane przez nas materiały. Nie korzystamy z nudnych szkolnych podręczników. Wszystko to sprawia, że zapisując się na nasz kurs, o nic nie musisz się martwić! Twój udział w zajęciach to jedyne, o czym powinieneś pamiętać. 

Krok 3

Mów po angielsku bez przeszkód!

%

Język angielski dla zaawansowanych i nie tylko – oferta szkoły Alter 

 

Nasza szkoła języka angielskiego online stawia na niekonwencjonalne metody, które przynoszą najlepsze efekty. Nauka z native speakerem, indywidualnie dostosowane materiały i nacisk na interesujące uczniów tematy sprawiają, że nasi uczniowie chętnie uczestniczą w każdych zajęciach. Oprócz kursów angielskiego dla zaawansowanych prowadzimy także: 

Poznaj naszą ofertę i wybierz najlepsze dla Ciebie zajęcia! Postaw na zajęcia grupowe lub indywidualne i wybierz odpowiedni dla Ciebie poziom. Zapewniamy, że w szkole Alter nauczysz się angielskiego bez zbędnego stresu i w przyjaznej atmosferze. Zapraszamy do zapisów!

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe

Ile to kosztuje?

Poziom: od A1 do C1

Kursy Ogólne, Konwersacyjne, Maturalne, Egzaminacyjne, Biznesowe

Dzieci, Młodzież, Dorośli 

29zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

33zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

Skontaktuj się z nami!