fbpx

Kurs angielskiego w Szczecinie przez Internet

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Efektywny angielski w Szczecinie? Zapraszamy do szkoły Alter! U nas nauczysz się płynnie i bez stresu porozumiewać w tym języku. Nasze zajęcia prowadzone są przez Native Speakerów, co pozwoli Ci na szybkie przyswojenie poprawnej wymowy. Ponadto każdy nasz kurs angielskiego w Szczecinie odbywa się online. Nie musisz więc marnować czasu na dojazdy i możesz uczyć się w przyjemnej domowej atmosferze. Zobacz, jak wygląda u nas angielski online i przekonaj się sama, że jest to idealny kurs dla Ciebie lub Twojego dziecka. Zapisz się już dziś!

 

Kurs angielskiego w Szczecinie z Native Speakerem  

 

Z pewnością trudno jest znaleźć kurs języka angielskiego w Szczecinie, który będzie prowadzony przez Native Speakera. Jeśli nawet uda Ci się na taki trafić, jego koszt na pewno będzie bardzo wysoki. Dlatego też najlepszą opcją jest angielski online w szkole języka angielskiego Alter. Nasze zajęcia prowadzą anglojęzyczni lektorzy z różnych miejsc na świecie. Korzyści płynące z takich zajęć są ogromne. Osłuchanie się z naturalnym językiem, poprawny akcent, prawidłowa wymowa oraz szybkie przyswojenie umiejętności swobodnej komunikacji to tylko niektóre z nich.  

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Połącz się z Native Speakerem

Angielski dla dzieci i dorosłych online w Szczecinie  

 

Każdemu z nas na co dzień brakuje czasu. Praca, obowiązki, dbanie o dom, wychowanie dzieci… Wszystko to powoduje, że trudno wygospodarować chwilę na spełnianie swoich planów. Jeśli nauka języka angielskiego to Twój niespełniony cel, nadszedł czas, by to zrobić z nami! Stacjonarne szkoły językowe w Szczecinie wymagają dużego poświęcenia. Dojazdy, korki, parkowanie, wyszykowanie się do wyjścia. Z pewnością nie masz na to czasu, prawda? U nas możesz uczyć się bez wychodzenia z domu! Wystarczy, że usiądziesz na kanapie, włączysz komputer i jesteś na zajęciach! Taka nauka języka angielskiego w Szczecinie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych to niesamowita oszczędność czasu!

Efektywna nauka angielskiego w Szczecinie – z nami to możliwe!

 

Nasz szkoła języka angielskiego nie korzysta z nudnych, szkolnych podręczników. Materiały przygotowujemy samodzielnie, starając się, by jak najbardziej odpowiadały zainteresowaniom uczestników. Dzięki temu uczysz się z przyjemnością, a co za tym idzie, osiągasz lepsze efekty. Każdy nasz grupowy kurs języka angielskiego, a także angielski online indywidualnie, to zajęcia, w których uczestniczy się bez stresu i z uśmiechem na twarzy!

Krok 3

Mów po angielsku bez przeszkód!

%

Język angielski w Szczecinie – nasza oferta  

 

Kursy językowe w Szczecinie nie spełniają Twoich oczekiwań i wymagań? Sprawdź naszą ofertę! Przygotowaliśmy szereg różnorodnych kursów języka angielskiego, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Są to:

To co? Na który chcesz się zapisać? Zapraszamy!

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe

Ile to kosztuje?

Poziom: od A1 do C1

Kursy Ogólne, Konwersacyjne, Maturalne, Egzaminacyjne, Biznesowe

Dzieci, Młodzież, Dorośli 

29zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

33zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

Skontaktuj się z nami!