fbpx

Kurs angielskiego we Wrocławiu Online

 

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Angielski we Wrocławiu, który przyniesie założone rezultaty? Kurs dla Ciebie lub Twojego dziecka? Zapraszamy do szkoły Alter! Nie jesteśmy zwyczajną szkołą językową we Wrocławiu. Nasze zajęcia organizujemy online, dzięki czemu masz możliwość uczestnictwa w nich bez konieczności stania w korkach i dojazdów. Co więcej, każdy nasz kurs prowadzony jest przez Native Speakera, co pozwala na znacznie skuteczniejszą naukę. Wszystkie materiały, z których korzystamy, zostały specjalnie opracowane przez naszych ekspertów. Zajęcia są więc nie tylko efektywne, ale także ciekawe. Angielski online to doskonały wybór! Poznaj naszą ofertę i wybierz odpowiedni dla Ciebie kurs już dziś! 

 

Szkoła językowa we Wrocławiu – bez dojazdów i marnowania czasu

 

Szkoła angielskiego we Wrocławiu, do której chcesz się zapisać, znajduje się na drugim końcu miasta? Dojazd do niej będzie nie tylko czasochłonny, ale i drogi? Postaw na kurs angielskiego online dla mieszkańców Wrocławia i innych miast w szkole Alter! U nas w zajęciach uczestniczyć możesz, siedząc na domowej kanapie. Nie musisz więc szykować się do wyjścia ani marnować czasu na dojazd czy parkowanie. Pozwoli Ci to także zaoszczędzić pieniądze. Nasze lekcje angielskiego dla dzieci i dorosłych są bowiem znacznie tańsze niż ich stacjonarne odpowiedniki. 

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Połącz się z Native Speakerem

Kurs angielskiego we Wrocławiu z Native Speakerem

 

Ogromną zaletą nauki angielskiego online we Wrocławiu w naszej szkole są zajęcia z Native Speakerami. Każdy z naszych kursów prowadzony jest przez osobę, dla której jest to język ojczysty. Dzięki temu nasi uczniowie mają możliwość kontaktu z naturalnym językiem oraz poprawnym akcentem. Co więcej, zmusza ich to do ciągłego porozumiewania się po angielsku w trakcie zajęć, co pozwala wyrobić umiejętności komunikacyjne. Kursy języka angielskiego z Native Speakerami niosą ze sobą wiele korzyści, o czym niejednokrotnie przekonali się już nasi uczniowie. 

 

Angielski online we Wrocławiu dostosowany do Twoich oczekiwań

 

Nauka języka angielskiego dla mieszkańców Wrocławia i innych regionów Polski prowadzona jest w oparciu o specjalistycznie przygotowany program edukacyjny. Nie korzystamy z nudnych i nieefektywnych podręczników, które wszyscy znają ze szkoły. Nasze materiały są dopasowane do zainteresowań uczniów i pozwalają uczyć się o tym, co jest ciekawe właśnie dla  nich. Co więcej, w naszej szkole masz możliwość zdecydować się na angielski online indywidualnie lub grupowy kurs języka angielskiego

Krok 3

Mów po angielsku bez przeszkód!

%

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Efektywne kursy języka angielskiego we Wrocławiu

Nasza szkoła językowa organizuje kursy angielskiego dla Wrocławia i innych miast. Ze względu na zróżnicowane oczekiwania naszych uczniów mamy szeroką ofertę. Znajdziesz u nas:

Poznaj nasze kursy i wybierz odpowiedni dla siebie. Daj sobie szansę i naucz się angielskiego w stopniu, o którym zawsze marzyłaś/marzyłeś. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! 

Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe

Ile to kosztuje?

Poziom: od A1 do C1

Kursy Ogólne, Konwersacyjne, Maturalne, Egzaminacyjne, Biznesowe

Dzieci, Młodzież, Dorośli 

29zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

33zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

Skontaktuj się z nami!