fbpx

Kurs Angielskiego FCE Online 

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Kurs Angielskiego do Egzaminu FCE Online to idealne rozwiązanie dla osób z napiętym grafikiem. Pozwoli Ci przygotować się i doszkolić swoje umiejętności bez zbędnego marnowania czasu. W szkole Alter stawiamy nacisk na komunikacje i naturalne poznawanie języka, co z pewnością okaże się przydatne w trakcie egzaminu FCE (B2 First). Jeśli więc szukasz efektywnego kursu FCE angielskiego online, jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź naszą ofertę i zapisz się już teraz! Angielski online w szkole Alter to najlepszy wybór! 

Zobacz fragment lekcji młodzież maturalna/FCE:

Kurs FCE angielskiego online – certyfikat na całe życie!

Proponujemy Ci wyjątkowe zajęcia. Nasze przygotowanie do FCE z angielskiego online odbywa się w przyjaznej i przyjemnej atmosferze. Uczysz się tego, co chcesz i to w sprzyjającej relaksowi atmosferze własnego domu. Nie musisz niczym się martwić. Wystarczy, że włączysz komputer i zasiądziesz w swoim ulubionym fotelu lub na wygodnej kanapie. Taka nauka jest zdecydowanie bardziej efektywna, gdyż nie nakłada na Ciebie dodatkowego stresu.

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Połącz się z Native Speakerem

Cambridge FCE – kurs online

Jeśli przed Tobą egzamin z angielskiego, nasz kurs online świetnie Cię do niej przygotuje. Zajęcia w szkole Alter prowadzone są wyłącznie przez native speakerów. Przynosi to niesamowite korzyści! Najważniejsze z nich to:

  • szybsze osłuchanie się z językiem,
  • poznanie naturalnego akcentu i wymowy,
  • nabycie rzeczywistych umiejętności posługiwania się naturalnym językiem.

Nasze kursy angielskiego online prowadzone są wyłącznie po angielsku. Nie ma na nich miejsca na nudne przyswajanie wiedzy z podręczników. Nauka z native speakerem jest dużo bardziej efektywna i pozwala nabyć prawdziwe umiejętności komunikacyjne!

Przygotowanie do egzaminu Cambridge FCE online – nie marnuj czasu!

Kurs angielskiego do FCE online pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Nie musisz na niego dojeżdżać ani poświęcać godzin na szykowanie się i wyjście z domu. Wystarczy jedynie, że połączysz się z lektorem na platformie Zoom i jesteś na zajęciach! Ponadto nasz kurs FCE z angielskiego online jest znacznie tańszy niż zajęcia stacjonarne. Ponieważ sami nie opłacamy budynku szkoły oraz innych rachunków, mamy możliwość obniżenia kosztów również i dla naszych uczniów. Z pewnością uczestniczysz i w innych kursach przygotowawczych, więc jest to znakomita wiadomość. W szkole Alter możesz wybrać zajęcia najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Do wyboru masz grupowy kurs języka angielskiego online lub angielski online indywidualnieNaszym celem jest zapewnienie możliwości przyjemnej i efektywnej nauki, w jak najlepiej spełniających oczekiwania warunkach. W cenie kursu otrzymasz również od nas specjalnie przygotowane materiały.

 

Rodzaj zajęć: indywidualne bądź grupowe

Poziom: B1/B2

Czas: 2x w tygodniu po 60 minut popołudnia i wieczory

Grupy: 3-5 osób dobranych pod względem poziomu i wieku

Materiały: Kursy egzaminacyjne FCE i CAE to jedyne kursy na których konieczny jest zakup podręcznika. 

Technologia: Zajęcia prowadzimy na platformie Zoom

Umowa: w Alter nie mamy umów. Na nasze kursy chodzisz tak długo, jak chcesz. Umowa odnawia się co miesiąc i możesz z niej zrezygnować, zachowując 20-dniowy termin wypowiedzenia.

Krok 3

Rozpocznij naukę!

%

Dlaczego przygotowanie do egzaminu Cambridge FCE online (B2 First online)?

Zdanie egzaminu First Certificate in English (FCE), znanego również pod nazwą B2 First, na odpowiednio wysokim poziomie, będzie dowodem na to, że znasz język angielski wystarczająco dobrze, aby pracować lub uczyć się w środowisku anglojęzycznym. Nasz kurs Cambridge FCE online (lub B2 First) jest zaprojektowany by przygotować Cię do tego rodzaju egzaminu i przedstawić wymagania z nim związane.

B2 First potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie B2, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego. Certyfikat uzyskiwany po zdaniu takiego egzaminu zaświadcza, że potrafisz posługiwać się używanym na co dzień, praktycznym językiem angielskim, potrzebnym tak bardzo w pracy i podczas nauki.  Egzaminy Cambridge English Qualifications, czyli najbardziej popularne FCE i CAE, są uznawane przez ponad 25 000 organizacji na całym świecie, wśród których znajdują się pracodawcy, uczelnie wyższe i instytucje rządowe.

Egzamin B2 First (FCE) jest  uznawany przez ponad 150 uczelni wyższych w Polsce i 2 000 uczelni zagranicznych. Pozwala zaliczyć zajęcia z języka angielskiego na studiach wyższychw naszym kraju, otrzymać zwolnienie z egzaminów końcowych z języka angielskiego oraz brać udział w programach wymiany międzyuczelnianej, takich jak Erasmus. FCE jest honorowany przez Urząd Służby Cywilnej jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego wymaganej od pracowników polskiej służby cywilnej. FCE jest egzaminem, który umożliwia studia pierwszego stopnia w języku angielskim w krajach nieanglojęzycznych.

I co najważniejsze – jest to jedyny egzamin językowy ważny na całe życie, a nie kilka lat!

 

Poznaj naszą fantastyczna kadrę

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe