fbpx

Język angielski A2 online

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Język angielski A2 to kurs odpowiedni dla Ciebie? Zapraszamy na zajęcia do szkoły Alter! U nas nauka odbywa się online w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Opieramy się na materiałach, które zostały przez nas specjalnie przygotowane i znacznie różnią się od tradycyjnego, nudnego podręcznika. Możesz wybrać lekcje indywidualne lub w małej grupie, którą dobieramy zarówno pod względem poziomu, jak i wieku. Co więcej, u nas każdy kurs angielskiego A2 prowadzony jest przez Native Speakera. Wszystko to sprawia, że nauka języka w szkole Alter jest niezwykle skuteczna. Sprawdź już teraz nasze kursy angielskiego online i wybierz najlepszy dla Ciebie!

Skuteczny kurs angielskiego A2 z Native Speakerem

 

Język angielski na poziomie A2 nauczany przez Native Speakera to rozwiązanie, które ma wiele korzyści. Przede wszystkim już na początku poznawania języka, uczestnicy kursu mają możliwość osłuchania się z prawidłowym akcentem. Pozwala to także nabyć umiejętności komunikacyjne, gdyż zmusza do ciągłego porozumiewania się wyłącznie po angielsku. Ponadto Native Speaker posługuje się naturalnym językiem, co daje możliwość nauczenia się takiego właśnie sposobu porozumiewania się. Angielski online prowadzony przez lektora, dla którego jest to język ojczysty, z pewnością przyniesie lepsze rezultaty niż tradycyjna nauka. 

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Połącz się z Native Speakerem

Nauka języka angielskiego na poziomie A2 online

 

Poziom A2 języka angielskiego to w zasadzie początek nauki. Pozwala na komunikację podstawowych zwrotów, ale nadal wymaga dużo pracy, by móc swobodnie się porozumiewać. Aby zostało Ci więcej czasu na prace domowe i samodzielne ćwiczenia, warto zdecydować się na zajęcia online. Ich ogromną zaletą jest właśnie oszczędność czasu. W lekcjach uczestniczyć możesz z dowolnego miejsca, gdzie będziesz mieć dostęp do internetu. Wystarczy więc, że włączysz komputer i połączysz się z lektorem. Jest to znaczna różnica w porównaniu z zajęciami stacjonarnymi, na które musisz wyszykować się, dojechać i zaparkować auto. Ponadto kurs angielskiego A2 online to także oszczędność pieniędzy. Lekcje zdalne są bowiem znacznie tańsze niż te prowadzone w klasach. Warto także wspomnieć, że nauka angielskiego A2 online, w której uczestniczyć możesz, siedząc na domowej kanapie, jest znacznie mniej stresująca

A2 i inne poziomy – język angielski w szkole Alter

 

W naszej szkole Alter możesz zdecydować się na angielski online indywidualnie lub grupowy kurs języka angielskiego. W zależności od Twoich potrzeb, wybierz więc najlepszą dla Ciebie opcję. Ze względu na zróżnicowane oczekiwania oraz poziom zaawansowania naszych uczniów posiadamy szeroką i różnorodną ofertę kursów. Oprócz języka angielskiego A2 organizujemy między innymi:

Sprawdź więc naszą ofertę i wybierz kurs odpowiedni dla Ciebie. Zapewniamy, że u nas w zajęciach uczestniczyć będziesz z uśmiechem na twarzy, a rezultaty zauważysz już po kilku lekcjach. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Krok 3

Mów po angielsku bez przeszkód!

%

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe

Ile to kosztuje?

Poziom: od A1 do C1

Kursy Ogólne, Konwersacyjne, Maturalne, Egzaminacyjne, Biznesowe

Dzieci, Młodzież, Dorośli 

29zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

33zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

Skontaktuj się z nami!