fbpx

Kurs angielskiego C1 online

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Zapisanie się na kurs angielskiego C1 online jest znakomitym pomysłem i inwestycją w przyszłość. Jeżeli potrafisz komunikatywnie mówić po angielsku, to może warto dalej rozwijać umiejętność? W Alter znajdziesz grupowy kurs języka angielskiego, ale także angielski online indywidualnie – dostosowujemy się do wszystkich osób, dlatego z pewnością zapiszesz się na zajęcia odpowiadające Twoim potrzebom. Sprawdź, w czym pomoże angielski na poziomie C1 i zapisz się na kurs online jak najszybciej. Nie czekaj na lepsze jutro, zmień życie już dziś.

Kurs angielskiego C1 online – wiele zalet i wygoda

 

Zastanawiasz się, dlaczego kurs angielskiego C1 może być wygodny? Otóż zajęcia w szkole językowej Alter odbywają się całkowicie zdalnie. Niezależnie od rodzaju kursu, będzie on prowadzony przez doświadczonego native speakera, który dostosuje się do Twoich próśb, szlifując gramatykę i komunikację.

Nauka angielskiego na poziomie C1 może być komfortowa, ponieważ nie musisz wychodzić z domu kilka godzin wcześniej, aby dojechać lub dojść na zajęcia. Wystarczy, że przygotujesz się do nich w zaciszu pokoju i odpalisz laptopa. To wszystko. Angielski online to także oszczędność pieniędzy. Nie musisz wydawać na benzynę czy komunikację miejską. Warto przemyśleć także zajęcia grupowe, gdyż pozwolą zaoszczędzić pieniądze i poznać nowych ludzi. To dzięki nim możesz wznieść swój angielski na wyższy level. Konwersacje w takich grupach są na porządku dziennym i realnie wpływają na poziom Twojego angielskiego.

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Połącz się z Native Speakerem

Kurs angielskiego C1 online oraz wiele innych opcji

 

U nas znajdziesz nie tylko poziom dla osób zaawansowanych, ale także:

Angielski online organizowany w naszej szkole wyróżnia niesamowita atmosfera i przyjazne relacje międzyludzkie. Zapomnij o skrępowaniu, bo takie słowo wykluczamy ze słownika. Chętnie służymy pomocą, gdyż wiemy, że wszyscy spotykają się w celu kształcenia języka. Zapisując się na kurs podpowiemy, który będzie najodpowiedniejszy do Twoich umiejętności.

Kurs angielskiego C1 online – zaufaj native speakerowi

 

Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są przez native speakera, który ma odpowiednie kwalifikacje, uprawniające do zawodu. Pracujemy z najlepszymi osobami, od których nauczysz się poprawności językowej i osłuchasz się z językiem. Nacisk na ciągłą rozmowę i eliminacja schematów pozwalają na efektywną naukę.

Grupa dziecięca, zaawansowana czy kurs indywidualny to zajęcia dostosowane pod umiejętności danych osób. Staramy się na tyle poznać kursantów, aby zaproponować im najlepszą formę rozwoju. W Alter nie zaznasz nudy. Kursy są ciekawe, angażujące, dlatego nie zauważysz, kiedy minie godzina.

Z nami na pewno znajdziesz zajęcia dostosowane dla siebie. Zainwestuj w przyszłość swojego dziecka i również zapisz je do Alter. Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach język bardzo się liczy, dlatego nie rezygnuj z rozwoju w dorosłym wieku. Zadzwoń lub napisz, a my odpowiemy na wszystkie pytania.Krok 3

Mów po angielsku bez przeszkód!

%

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe

Ile to kosztuje?

Poziom: od A1 do C1

Kursy Ogólne, Konwersacyjne, Maturalne, Egzaminacyjne, Biznesowe

Dzieci, Młodzież, Dorośli 

29zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

33zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

Skontaktuj się z nami!