fbpx

Kurs angielskiego B2 online

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Kurs angielskiego B2 online to doskonałe rozwiązanie dla osób posługujących się angielskim w stopniu średnio komunikatywnym. Jeżeli chcesz dołączyć do grona mówiących w tym języku, to koniecznie zapisz się na kurs angielskiego  online w naszej szkole. Wszystkie kursy B2, C1 oraz inne pozostałe, odbywają się w przyjaznej atmosferze, skupiając się na efektywnej nauce. Jeżeli zależy Ci na wzmocnieniu słownictwa i poznaniu bardziej zaawansowanych zasad języka to nie czekaj zbyt długo, tylko już dziś zapisz się do naszej szkoły Alter.

 

Kurs angielskiego b2 online – ucz się od najlepszych

 

Angielski online to przyszłość dla wszystkich pokoleń, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Aby nie stracić kontaktu z ludźmi i językiem proponujemy zajęcia dla dorosłych, jak i dla młodzieży z native speakerem przez internet. Zapisując się na angielski B2 online:

  • włączysz się w skomplikowane dyskusje i monologi na cięższe tematy;
  • zdobędziesz umiejętność swobodnej rozmowy i wyrażanie myśli;
  • przedstawisz swój punkt widzenia i sformułujesz wypowiedzenie lub zdanie, które zrozumieją obcokrajowcy.

Zapomnij o poszukiwaniu miejsca parkingowego w centrum miasta. Wystarczy, że otworzysz swój laptop w dowolnym miejscu na ziemi i oddasz się nauce języka angielskiego. Kurs angielskiego B2 organizowany przez naszą szkołę odbywa się z native speakerem, czyli po drugiej stronie siedzi osoba, z którą możesz swobodnie porozmawiać i która poprawi Twoje błędy.

Jeżeli chcesz, zapisz się na grupowy kurs języka angielskiego, na którym poznasz nowych ludzi, z którymi sprawdzisz się na poziomie językowym. Wolisz angielski online indywidualnie? Jesteśmy przygotowani również na taką ewentualność. Dostosowujemy się do potrzeb każdej osoby, dlatego tyle ludzi nam zaufało.

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Połącz się z Native Speakerem

Kurs angielskiego b2 online – pozostała oferta

 

Alter z roku na rok rozwija się coraz bardziej pod klientów, dlatego znajdziesz u nas:

Nauka języka angielskiego na poziomie B2 przydaje się do szkoły i na studia oraz w przyszłości. Świat staje się otwarty, a ludzie z łatwością mogą się po nim poruszać. Czy nie fajnie byłoby móc porozumieć się na drugim krańcu świata? Dzięki Alter zdecydujesz które zajęcia będą odpowiednie dla Ciebie.

Wcześniej sprawdzimy, do jakiej grupy się nadajesz, aby jak najszybciej otrzymać zadowalające efekty. Zajęcia z native speakerem w każdej grupie odbywają się w przyjaznej atmosferze, gdzie uczestnicy rozmawiają o własnych zainteresowaniach i poruszają tematy ciekawe dla wszystkich.

Dlaczego nauka języka jest taka ważna?

 

Kurs języka angielskiego na poziomie B2, B1, C2 i na każdym innym jest istotny z wielu powodów. Przede wszystkim chodzi o swobodną komunikację, która umożliwi eksplorację każdego zakątka świata. Na rynku pracy wzrasta zapotrzebowanie na osoby biegle lub komunikatywnie posługujące się angielskim. Dlatego już dziś zainwestuj w swoją przyszłość lub przyszłość dziecka. Ucz się języka, bo w nim tkwi siła.

Krok 3

Mów po angielsku bez przeszkód!

%

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe

Ile to kosztuje?

Poziom: od A1 do C1

Kursy Ogólne, Konwersacyjne, Maturalne, Egzaminacyjne, Biznesowe

Dzieci, Młodzież, Dorośli 

29zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

33zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

Skontaktuj się z nami!