fbpx

Angielski Online w Zielonej Górze

 

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Często mówi się, że język angielski to współczesna łacina – uniwersalny język, który otwiera wiele drzwi. Chcesz szlifować angielski w Zielonej Górze z doświadczonymi Native Speakerami? Skorzystaj z usług szkoły językowej Alter! Dzięki nam nie musisz poświęcać czasu na dojazdy i siedzenie w szkolnej ławce. Oferujemy angielski online prowadzony w ciekawy i nieszablonowy sposób. Koniec ślęczenia nad nudnymi podręcznikami, które jedyne co robią skutecznie, to zabijają pragnienie nauki języka. Przyszedł czas na nowoczesne metody, które nadążają za zmieniającym się światem.

Sprawdź naszą ofertę i postaw na innowacyjny kurs angielskiego w Zielonej Górze.

Zapisz się na angielski online do Alter i komunikuj się swobodnie

 

Powiedzieć, że system nauczania języków obcych w szkole nie przystaje do dzisiejszych realiów i nie jest optymalny, to jak nic nie powiedzieć. Okazuje się, że mimo niekiedy kilkunastu lat nauki angielskiego w szkole, wielu osobom towarzyszy niepewność przy posługiwaniu się nawet najprostszymi zwrotami. Przeładowany program, akcent położony na wkuwaniu gramatyki i brak czasu na indywidualne podejście to jedne z największych bolączek szkolnego angielskiego.

Angielski online w Alter to szansa dla mieszkańców Zielonej Góry oraz wielu innych miast na wypracowanie większej swobody językowej. Zamiast stosów tradycyjnych czytanek proponujemy anglojęzyczne materiały przygotowane przez specjalistów w tej dziedzinie. Kursanci otrzymują je od nas bezpośrednio na skrzynkę mailową i są zadowoleni, ponieważ ich treść materiałów jest związana z ich zainteresowaniami. Dbamy o różnorodność tematyczną spotkań oraz dostosowanie przebiegu kursu do indywidualnych lub grupowych potrzeb jego uczestników.

Szukasz skutecznego i ciekawego kursu języka angielskiego w Zielonej Górze? Wybierz się na lekcję próbną!

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Połącz się z Native Speakerem

Efektywny angielski online w Zielonej Górze – przyjaciel Twojego portfela

 

Myślisz nad tym, żeby zapisać siebie lub swoje dziecko na kurs angielskiego, ale na drodze do tego, stają Ci dalekie dojazdy i wysokie koszty? W takim razie oferta Alter jest wprost stworzona dla Ciebie. Nasze wszystkie zajęcia prowadzone są na platformie Zoom. Nie trzeba być komputerowym ninją, aby z niej korzystać – podsyłamy Ci link, po którego kliknięciu znajdziesz się w wirtualnej klasie. Forma online naszego kursu niesie za sobą wiele korzyści. Kursanci nie muszą pokonywać kilometrów, żeby się uczyć, tylko mogą wygodnie zasiąść przed komputerem z kubkiem ulubionej kawy lub herbaty i w komfortowych warunkach szlifować swój język. Dzięki temu, że nauczamy online, nie musimy wynajmować budynku i płacić czynszu, co sprawia, że nasze usługi to nie tylko wysoka jakość, ale i korzystniejsza cena niż w przypadku kursów stacjonarnych.

Ucz się angielskiego z wykwalifikowanym Native Speakerem

 

Jeśli chcesz osiągać wymarzone efekty w nauce angielskiego, postaw na zajęcia z Native Speakerem. W Alter uczą wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, dla których język angielski jest mową ojczystą. Dzięki temu masz okazję na nabranie obycia się z angielskim w jego naturalnym wydaniu. Ze względu na to, że zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku obcym, masz szansę korzystać z niego na bieżąco i szlifować go w praktyce. Przyjazna atmosfera panująca w naszej szkole angielskiego sprawi, że nie będziesz bać się popełniać błędów, które są konieczne do rozwoju – w końcu trening czyni mistrza!

Krok 3

Mów po angielsku bez przeszkód!

%

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Znajdź kurs angielskiego online dostosowany do swoich potrzeb

 

W naszej szkole skupiamy się wyłącznie na języku angielskim, dlatego mamy możliwość stworzenia różnorodnej, dopasowanej do potrzeb kursantów oferty na wysokim poziomie. Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na grupowy kurs języka angielskiego, czy bardziej odpowiada Ci angielski online indywidualnie. Zajęcia grupowe odbywają się w małych zespołach od 3 do 5 osób, które mogą być dopasowane do siebie pod względem umiejętności, wieku czy celu nauki. Wszystko zorganizowaliśmy tak, aby nauka języka angielskiego w Zielonej Górze z Alter była interesująca i efektywna.

Jakie kursy angielskiego online proponujemy? W naszej szkole znajdziesz odpowiednią formę nauki dla każdej grupy wiekowej, w tym:

Decydując się na naukę w Alter, zapewniasz sobie kurs dostosowanych do swojego obecnego poziomu znajomości języka. Oferujemy m.in.:

Ucz się online w Zielonej Górze z Alter i zadbaj o skuteczny rozwój językowy!

Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe

Ile to kosztuje?

Poziom: od A1 do C1

Kursy Ogólne, Konwersacyjne, Maturalne, Egzaminacyjne, Biznesowe

Dzieci, Młodzież, Dorośli 

29zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

33zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

Skontaktuj się z nami!