fbpx

Kurs Angielskiego do Matury Online 

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Kurs angielskiego do matury online to idealne rozwiązanie w zajętym, przedegzaminowym czasie. Pozwoli Ci przygotować się i doszkolić swoje umiejętności bez zbędnego marnowania czasu. W szkole Alter stawiamy nacisk na poznawanie naturalnego języka, co z pewnością okaże się przydatne w trakcie egzaminu (szczególnie ustnego). Jeśli więc szukasz efektywnego kursu maturalnego angielskiego online, jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź naszą ofertę i zapisz się już teraz! Angielski online w szkole Alter to najlepszy wybór! 

Zobacz fragment lekcji młodzież maturalna:

Kurs maturalny angielskiego online – nie daj się stresowi!

Każdy wie, jak bardzo stresujący jest okres przedmaturalny. Ciągła nauka, próbne egzaminy, presja zewnętrzna… Trudno jest znaleźć motywację i energię. Dlatego też proponujemy Ci wyjątkowe zajęcia. Nasze przygotowanie do matury z angielskiego online odbywa się w przyjaznej i przyjemnej atmosferze. Uczysz się tego, co chcesz i to w sprzyjającej relaksowi atmosferze własnego domu. Nie musisz niczym się martwić. Wystarczy, że włączysz komputer i zasiądziesz w swoim ulubionym fotelu lub na wygodnej kanapie. Taka nauka jest zdecydowanie bardziej efektywna, gdyż nie nakłada na Ciebie dodatkowego stresu.

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Połącz się z Native Speakerem

Matura rozszerzona i podstawowa z angielskiego – kurs online

Jeśli przed Tobą matura rozszerzona lub podstawowa z angielskiego, nasz kurs online świetnie Cię do niej przygotuje. Zajęcia w szkole Alter prowadzone są wyłącznie przez native speakerów. Przynosi to niesamowite korzyści! Najważniejsze z nich to:

  • szybsze osłuchanie się z językiem,
  • poznanie naturalnego akcentu i wymowy,
  • nabycie rzeczywistych umiejętności posługiwania się naturalnym językiem.

Nasze kursy angielskiego online prowadzone są wyłącznie po angielsku. Nie ma na nich miejsca na nudne przyswajanie wiedzy z podręczników. Nauka z native speakerem jest dużo bardziej efektywna i pozwala nabyć prawdziwe umiejętności komunikacyjne!

Przygotowanie do matury z angielskiego online – nie marnuj czasu!

Kurs angielskiego do matury online pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Nie musisz na niego dojeżdżać ani poświęcać godzin na szykowanie się i wyjście z domu. Wystarczy jedynie, że połączysz się z lektorem na platformie Zoom i jesteś na zajęciach! Szczególnie w okresie przygotowania do egzaminu maturalnego, oszczędność czasu jest bardzo istotna. Ponadto nasz kurs maturalny z angielskiego online jest znacznie tańszy niż zajęcia stacjonarne. Ponieważ sami nie opłacamy budynku szkoły oraz innych rachunków, mamy możliwość obniżenia kosztów również i dla naszych uczniów. Z pewnością uczestniczysz i w innych kursach przygotowawczych, więc jest to znakomita wiadomość. W szkole Alter możesz wybrać zajęcia najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Do wyboru masz grupowy kurs języka angielskiego online lub angielski online indywidualnie. Naszym celem jest zapewnienie możliwości przyjemnej i efektywnej nauki, w jak najlepiej spełniających oczekiwania warunkach. W cenie kursu otrzymasz również od nas specjalnie przygotowane materiały. 

Krok 3

Zdaj maturę!

%

Poznaj naszą fantastyczna kadrę

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe