fbpx

Język angielski A1 online

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Język angielski A1 to kurs online dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym językiem. Jeśli chcesz nauczyć się go w przyjaznej atmosferze i osiągnąć interesujący Cię poziom, poznaj nasze metody i zapisz się już dziś. W szkole Alter zajęcia prowadzone są jedynie przez native speakerów. Ich tematyka dobierana jest indywidualnie do potrzeb i oczekiwań grupy. Dzięki temu każdy może uczyć się tego, co chce, bez narzucania nudnych, podręcznikowych tematów. Kurs język angielski poziom A1 prowadzony online to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą skutecznie i efektywnie uczyć się bez wychodzenia z domu! Zobacz naszą ofertę! Kursy angielskiego online tylko ze szkołą Alter!


Ucz się języka angielskiego na poziomie A1 online 

 

Nauka angielskiego A1 online to forma, która ma wiele korzyści. Przede wszystkim jest to znaczna oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Na takie zajęcia nie musisz dojeżdżać i marnować czasu na wyjście z domu. Wystarczy, że włączysz komputer i połączysz się z lektorem na platformie internetowej. Możesz więc uczestniczyć w nich z dowolnego miejsca na świecie! Zajęcia online są także tańsze niż te stacjonarne. Nie wymagają opłacania siedziby czy drukowania materiałów. Dzięki temu, naszym uczniom możemy zaproponować konkurencyjne ceny. Kurs angielskiego A1 online to rozwiązania dla wszystkich, którzy chcą uczyć się bez stresu, siedząc w swoim ulubionym domowym fotelu!

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Połącz się z Native Speakerem

Kurs angielskiego A1 z native speakerem

 

Angielski online w szkole Alter prowadzony jest jedynie przez native speakerów. Ucząc się z nami, poznasz więc język naturalny i przyzwyczaisz się do codziennej konwersacji. Nabędziesz prawidłowy akcent i nauczysz się komunikować bez stresu. Taka forma zajęć nie ma sobie równych! Kurs języka angielskiego A1 z native speakerem już od początku Twojej przygody z tym językiem pozwoli Ci nabywać prawidłowe umiejętności. Ponadto sprawi, że będziesz mógł porozumiewać się naturalnie, a nie językiem wyuczonym z podręcznika!

Skuteczny kurs języka angielskiego A1

 

Poziom A1 języka angielskiego to podstawy, które należy poznać solidnie. Od nich w dużej mierze zależy, jak będzie przebiegać dalsza nauka. Dlatego też bardzo ważne jest, aby na tym etapie zbudować mocny fundament językowy. W szkole Alter tak dobieramy metody, aby nauka była jak najbardziej efektywna. Nie korzystamy z podręczników. Nasze materiały przygotowujemy samodzielnie i przesyłamy je uczestnikom kursu. Są one odpowiednio dostosowane poziomem oraz tematyką do danej grupy. Dzięki temu każdy uczy się u nas tego, co go interesuje. Zajęcia są wówczas dużo przyjemniejsze, a tym samym przynoszą lepsze rezultaty!

Krok 3

Mów po angielsku bez przeszkód!

%

Kurs angielskiego A1 i inne – oferta szkoły online Alter

 

Kurs angielskiego A1 nie jest jedynym, które znajdziesz w naszej ofercie. Ze względu na zróżnicowane oczekiwania naszych klientów, przygotowaliśmy szereg różnorodnych kursów. Dzięki temu każdy może wybrać idealną dla siebie formę nauki. Zapraszamy między innymi na:

W szkole Alter możesz uczyć się w grupie lub indywidualnie. Znajdziesz u nas kursy na każdym poziomie zaawansowania. Poznaj naszą ofertę i zapisz się już dziś! Każdy moment jest odpowiedni na rozpoczęcie nauki angielskiego!

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe

Ile to kosztuje?

Poziom: od A1 do C1

Kursy Ogólne, Konwersacyjne, Maturalne, Egzaminacyjne, Biznesowe

Dzieci, Młodzież, Dorośli 

29zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

33zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

Skontaktuj się z nami!