fbpx

Kurs angielskiego w Łodzi online

 

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Angielski w Łodzi, który zainteresuje Twoje dziecko? A może kurs, dzięki któremu Ty wreszcie zaczniesz bez stresu rozmawiać po angielsku? Zapraszamy do szkoły Alter! Nasze zajęcia są prowadzone tylko przez Native Speakerów, co sprawia, że masz szansę poznać naturalny język i poprawny akcent. U nas nauka odbywa się bez stresu i w przyjemnej atmosferze. Co więcej, nie jesteśmy zwykłą szkołą językową w Łodzi. Wszystkie nasze kursy prowadzone są online, dzięki czemu możesz zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy. Poznaj naszą ofertę i znajdź angielski online idealny dla Ciebie! Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Szkoła językowa w Łodzi – zajęcia z Native Speakerami 

 

Kurs angielskiego w Łodzi prowadzony przez Native Speakera jest trudny do znalezienia? Przychodzimy z pomocą! Nasze zajęcia prowadzone są wyłącznie przez Native Speakerów. Dzięki temu każdy uczestnik kursu zmuszony jest do komunikacji wyłącznie w języku angielskim przez całą lekcję. Sprawia to, że uczniowie więcej i płynniej mówią w tym języku. Co więcej, Native Speaker posługuje się językiem naturalnym. Nie jest on wyuczony z podręcznika i mający niewiele wspólnego z jego rzeczywistym wykorzystaniem. Dzięki temu nasi uczniowie, komunikując się z Native Speakerem, osłuchują się z naturalnym językiem oraz nabywają wiele praktycznych umiejętności.

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Krok 2

Połącz się z Native Speakerem

Kurs języka angielskiego w Łodzi – dlaczego warto uczyć się online? 

 

Angielski online indywidualnie lub w grupach to opcja, która niesie ze sobą wiele korzyści. Można wśród nich wymienić:

  • oszczędność czasu – brak konieczności dojazdu, przemieszczania się komunikacją, czy parkowania pod szkołą języka angielskiego w Łodzi; wystarczy włączenie komputera w dowolnym miejscu z dostępem do internetu; 
  • oszczędność pieniędzy – ze względu na brak konieczności opłacania siedziby, ogrzewania sal, czy drukowania materiałów, zajęcia online są tańsze od ich stacjonarnych odpowiedników; 
  • komfort – siedząc w swoim ulubionym fotelu z kubkiem herbaty w ręce, na pewno nie będziesz stresować się wywołaniem do odpowiedzi czy koniecznością przeczytania czegoś na głos; angielski online zapewnia więc uczestnikom komfort psychiczny i fizyczny. 

Bez względu na to, czy wybierzesz grupowy kurs języka angielskiego, czy też naukę indywidualnie online, zyskasz naprawdę wiele!

Dopasowany do Twoich oczekiwań angielski online w Łodzi

 

Kurs języka angielskiego skierowany do mieszkańców Łodzi oraz innych miast przeprowadzany jest profesjonalnie, w oparciu o opracowane przez nas materiały. Ich wyjątkowość polega na tym, że znacznie odbiegają od znanych wszystkim nudnym podręcznikom. Przygotowaliśmy je tak, aby jak najbardziej zainteresować uczestników. Co więcej, zajęcia dopasowujemy do poziomu oraz oczekiwań uczniów. W szkole Alter organizowany jest:

Każdy może więc wybrać idealną dla siebie grupę wiekową. Następnie dokonujemy dopasowania na podstawie obecnego poziomu znajomości języka.

Krok 3

Mów po angielsku bez przeszkód!

%

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Kurs języka angielskiego w Łodzi – nasza oferta 

Nasze kursy angielskiego dla mieszkańców Łodzi, czy innych obszarów Polski, są bardzo różnorodne. Przygotowaliśmy szeroki wachlarz możliwości, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W naszej ofercie są między innymi:

Nasza oferta jest odpowiedzią na oczekiwania oraz potrzeby uczniów. Sprawdź już teraz, jakie kursy prowadzimy i zapisz się na odpowiedni dla Ciebie!

Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe

Ile to kosztuje?

Poziom: od A1 do C1

Kursy Ogólne, Konwersacyjne, Maturalne, Egzaminacyjne, Biznesowe

Dzieci, Młodzież, Dorośli 

29zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

33zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

Skontaktuj się z nami!