fbpx

Zacznij w końcu mówić po angielsku

Konwersacje z Native speakers w świetnej cenie po których przełamiesz bariery językowe i zaczniesz mówic po angielsku

Angielski online dla dorosłych

Prowadzimy zajęcia biznesowe, ogólne, konwersacyjne i egzaminacyjne.

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Angielski przez platformę Zoom dla dorosłych

Obawiasz się, że bez znajomości języka angielskiego nie znajdziesz dobrej pracy? Jesteśmy tu, aby Ci pomóc .

Zajęcia z Native Speakerami sprawią, że żadna rozmowa z osobami z zagranicy nie będzie dla Ciebie trudnością, ponieważ poznasz poprawną wymowę i pewność siebie w komunikacji po angielsku .

 

NASZA OFERTA

Zawsze lektorzy Native Speakers z krajów anglojęzycznych

Wszyscy nasi nauczyciele to lektorzy Native Speakers z krajów anglojęzycznych, posiadają certyfikaty do nauczania języka angielskiego, większość ma wykształcenie wyższe, często nauczycielskie!

Angielski na żywo przez platformę Zoom

Nasze zajęcia prowadzimy przez platformę Zoom. Lektor pokazuje prezentację na monitorze, wszyscy uczestnicy lekcji widzą i słyszą siebie nawzajem cały czas.

Materiały przygotowane dla osób dorosłych

Materiały zawarte są w cenie kursu. Żegnamy nudne podręczniki na rzecz fantastycznych materiałów online, które po lekcji wysyłamy kursantom bezpośrednio na adres email.

Atrakcyjne ceny zajęć

Jesteśmy w stanie zaoferować Wam najwyższej jakości zajęcia grupowe już od 29zł/lekcję 60min a indywidualne od 65zł/60min.

Dlaczego warto uczyć się z lektorami Native Speakers

Metody nauki języka angielskiego w szkole posiadają wiele błędów. Wiele osób pomimo wielu lat nauki nie potrafi wypowiedzieć prostego zdania po angielsku. W naszej szkole znajdziesz lekcje uczące konkretnej komunikacji w sytuacjach zawodowych. Nauczymy Cię, jak pisać oficjalne e-maile, prowadzić rozmowy telefoniczne , wideokonferencje czy prezentacje .

W Szkole Angielskiego Alter:

 • UCZĄ TYLKO NAUCZYCIELE Z KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH
 • NIE MAMY POLSKICH MATERIAŁÓW
 • NIE POWIELAMY ZŁYCH SCHEMATÓW NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Gwarantujemy, że pozbędziesz się barier językowych i zaczniesz po prostu mówić

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Poznaj opinie naszych dorosłych kursantów

Wymarzona praca wymaga komunikowania się po angielsku, a Twoje sprawność językowa ostatnio lekko zardzewiała? Angielski online dla dorosłych w szkole Alter to doskonały sposób na to, żeby wrócić do językowej formy. Jeśli obawiasz się, że kurs angielskiego dla dorosłych będzie podróżą w przeszłość do słusznie minionych czasów kserówek i podręczników, to uspokajamy – u nas nie będziemy wtłaczać Cię w szkolne ramy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to praktyka jest kluczem do swobody językowej. A praktycznych ćwiczeń w szkole Alter nie brakuje – lekcje angielskiego online z Native Speakerem nie pozwalają na nudę i zachęcają do językowego treningu.

Umów się na bezpłatną lekcję próbną i przekonaj się, że nasz kurs angielskiego dla dorosłych online to szansa, by w niedługim czasie wskoczyć na wyższy poziom językowy.

Metodyka

Własny program edukacyjny

Nasz program nauczania dopasowujemy do naszych kursantów. Nie narzucamy sztywnego programu nauki z podręczników, a dostosowujemy go do potrzeb osób indywidualnych bądź grupy. 

Nauczanie

Zajęcia na żywo

Zajęcia prowadzone są przez lektorów z krajów angielskojęzycznych.  Bez dojazdów, bez korków, bez marnowania czasu i z każdego miejsca.

Angielski dla dorosłych online z Native Speakerem

Tradycyjne lekcje angielskiego w szkołach od lat borykają się z tymi samymi problemami. Przeładowany program, większy nacisk na wkuwanie słówek i gramatykę niż ćwiczenie języka w mowie... W ten sposób kolejne pokolenia kończą ścieżkę edukacji i mają wiele blokad, które uniemożliwiają im podjęcie rozmowy z cudzoziemcem w pracy. Kurs angielskiego dla dorosłych online w szkole Alter pozwala nabrać pewności siebie, dzięki której język nie uwięźnie w gardle, gdy trzeba będzie porozumieć się w obcym języku. Jak to robimy?

O odpowiedni trening umiejętności językowych naszych kursantów dbają doświadczeni Native Speakerzy z różnych stron świata. Rozmowa z nimi pozwala na obycie się z językiem i jego melodyką, poszerzenie zasobu słów o takie, które przydadzą się w codziennym i zawodowym życiu oraz wykształcenie w sobie chęci i śmiałości do rozmowy. Nasze lekcje z oczywistych względów odbywają się wyłącznie po angielsku, dzięki czemu masz motywację do tego, aby szlifować swoje umiejętności językowe w praktyce. Kurs angielskiego online dla dorosłych z Native Speakerem pozwala również zrozumieć, że błędy się zdarzają – mała wpadka gramatyczna to nic strasznego i nie musi przeszkodzić w komunikacji. Dzięki naszym lekcjom przekonasz się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują, a swoboda językowa jest na wyciągnięcie ręki!

Poznaj naszych Lektorów Anglojęzycznych

Nauczyciele

Metoda ALTER

Autorska Metoda Nauczania

ALTER

W naszej szkole nie ma nudnych podręczników. Nasi lektorzy to najbardziej zaangażowani i  kreatywni nauczyciele jakich kiedykolwiek widziałeś.  Nasze zajęcia są ciekawe i dynamiczne.  Wykorzystujemy autentyczne materiały z różnych źródeł z całego świata.

Ważne dla nas jest to aby:

 • Janek zaczął mówić po angielsku pełnymi zdaniami
 • Kasia bez wahania i stresu odbierała telefon od szefa z Belgii
 • Jacek potrafił zamówić obiad w restauracji na wakacjach i wyjaśnić że, nie jada oliwek
 • Pani Joanna była przygotowana do rozmowy rekrutacyjnej w języku angielskim

A pomogą Wam w tym:

 • nasze metody nauczania oparte na żywym angielskim
 • pełne zanurzenie w języku w czasie zajęć
 • nacisk na komunikację
 • zaplanowana ścieżka nauki dla dorosłych
 • lektorzy tylko z krajów anglojęzycznych
 • kameralne grupy do 5 osób
 • materiały oparte na waszych potrzebach
 • przyjazna atmosfera na zajęciach
 • indywidualne podejście do każdego Kursanta
 • kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge

  Zacznij już dziś! Rozpocznij naukę w 3 prostych krokach!

  1

  Znajdź dogodny termin

  2

  Przyjdź na bezpłatną lekcję próbną

  3

  Zacznij naukę!

  Język angielski online dla dorosłych – ucz się gdziekolwiek zechcesz

  Wiele osób, które chciałyby uczyć się angielskiego, ale nie mają ochoty po pracy przebijać się przez zatłoczone miasto i tracić cennego czasu w korkach. Język angielski online dla dorosłych w szkole Alter to idealne rozwiązanie tego problemu. Zamiast pędzić do sali lekcyjnej, włącz komputer, zrób sobie kawę i rozsiądź się wygodnie na ulubionym fotelu lub na kanapie. Potem wystarczy jedynie dołączyć do zajęć i przenieść się do świata języka angielskiego. To szybkie, komfortowe oraz... opłacalne i to nie tylko ze względu na brak zużycie paliwa na dojazd! Dzięki temu, że nie musimy wynajmować budynku, cena kursu jest atrakcyjna, a dodatkowo masz szansę rozmawiać z doświadczonym Native Speakerem, który nie mógłby prowadzić zajęć stacjonarnie. 

  Dopasuj odpowiedni kurs angielskiego online do swoich potrzeb

  W szkole Alter przygotowaliśmy różne warianty kursu angielskiego dla dorosłych online. Osoby, które niepewnie czują się w grupie i zależy im na stu procentach uwagi lektora, mogą zapisać się na angielski online indywidualnie. Jeśli preferujesz natomiast naukę w większym gronie, to odpowiedni dla Ciebie będzie grupowy kurs języka angielskiego online.

  Nauka angielskiego dla dorosłych online w naszej szkole dostosowana jest do potrzeb uczniów. Prowadzimy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania językowego – dostępne są u nas takie kursy jak:

  Na nasze kursy uczęszczają także osoby, które chcą przystąpić do egzaminów kończących się certyfikatem. Specjalnie dla nich oferujemy kurs FCE online oraz kurs CAE online.

  Zapisz się na angielski online dla dorosłych i zacznij pasjonującą przygodę językową w szkole Alter!

  Brzmi zbyt awangardowo?

  Nie wiesz czy jesteś na to gotowy?

  Nie martw się, bo w Alter:

  Każdy uczestnik kursu przechodzi test poziomujący i/lub rozmowę z Native Speakerem, który ocenia poziom komunikacji w języku angielskim.

  Na podstawie tej rozmowy dopasowujemy najlepszą grupę lub najlepszego lektora do zajęć indywidualnych.

  Potem zapraszamy na darmową lekcję próbną.

  Jeśli Ci się spodoba – możesz zacząć naukę

  Dzięki takiej drodze dopsowywania kursanta do poziomu i grupy – mamy pewność, że dajemy Ci najlepsze osoby do pracy dzięki którym pozbędziesz się barier językowych i upłynnisz swój angielski.

  Jaki to ma efekt?

  Ponad 90% osób – zapisuje się na zaproponowane przez nas zajęcia.

  Odbierz bezpłatną lekcję próbną


  Ucz się z domu!

  Nauczanie Zdalne

  Przy biurku lub na kanapie – w trakcie lekcji online z native speakerem poprawisz swoje umiejętności językowe.  Z nasza metodą łatwo przyswoisz przerabiany materiał a twój lektor pomoże ci zadbać o komunikację! Bo żeby nauczyć się mówić – trzeba po prostu mówić!

  Zajęcia przez Zoom

  W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

  Co będzie Ci potrzebne?

  Komputer, tablet lub laptop

  Słuchawki i mikrofon

  Stabilne połączenie internetowe

  Ile kosztują zajęcia

  Cennik 

  60min

  Native Speaker

  Materiały w cenie

  33zł

  Zajęcia Grupowe

  3-5 osób

  Bez Długoterminowej Umowy

  75zł

  Zajęcia Indywidualne

  1-na-1 

  Bez Długoterminowej Umowy

  40zł

  Zajęcia w Duo i Trio

  2-3 osoby

  Bez Długoterminowej Umowy

  29zł

  Zajęcia Grupowe

  3-5 osób w grupie

  Umowa 12-miesięcy

  65zł

  Zajęcia Indywidualne

  3 i więcej razy w tyg

  Umowa 12-miesięcy

  69zł

  Zajęcia Indywidualne

  1-2 razy w tyg

  Umowa 12-miesięcy

  35zł

  Zajęcia w Duo i Trio

  Mini Grupy 2-3 osoby

  Umowa 12-miesięcy