fbpx

zapomnij o nudnej szkolnej nauce i wkuwaniu tabelek

zacznij w końcu mówić po angielsku z Native Speakerami

Angielski dla młodzieży

Prowadzimy zajęcia do egzaminów maturalnych, ogólne, konwersacyjne i egzaminacyjne.

Alter – Szkoła Angielskiego Online

Angielski przez platformę Zoom dla nastolatków

Zawsze lektorzy Native Speakers na kursach dla młodzieży

Wszyscy nasi nauczyciele to lektorzy Native Speakers z krajów anglojęzycznych. Każdy z nich posiada wykształcenie wyższe, często pedagogiczne, oraz certyfikat do nauczania języka angielskiego jako obcego.

Angielski na żywo przez platformę Zoom

Nasze zajęcia prowadzimy przez platformę Zoom. Lektor pokazuje prezentację na monitorze, wszyscy uczestnicy lekcji widzą i słyszą siebie nawzajem cały czas.

Materiały przygotowane dla młodzieży

Materiały zawarte są w cenie kursu. Żegnamy nudne podręczniki na rzecz fantastycznych materiałów online, które wysyłamy kursantom bezpośrednio na adres email.

Świetne ceny zajęć na każdą kieszeń

Jesteśmy w stanie zaoferować Wam najwyższej jakości zajęcia grupowe już od 29zł/lekcję 60min a indywidualne od 65zł/60min

Dlaczego warto uczyć się z lektorami Native Speakers

Niestety, w szkołach często uczymy się angielskiego bez możliwości mówienia.
Przestarzałe metody, duża ilość osób w klasie oraz polscy lektorzy, którzy pędzą z materiałem gramatycznym nadganiając „program” wytworzyły nam pokolenie które znają angielski tylko na piśmie.

Dlatego większość z nas zadaje sobie pytanie: Czy na kursie można nauczyć się więcej niż w szkole? Czy jest sens dokładania kolejnych nudnych zajęć?

ODPOWIADAMY!

W Szkole Angielskiego Alter:

  • UCZĄ TYLKO NAUCZYCIELE Z KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH
  • NIE MAMY POLSKICH MATERIAŁÓW
  • NIE POWIELAMY ZŁYCH SCHEMATÓW NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Gwarantujemy, że pozbędziesz się barier językowych i zaczniesz po prostu mówić

Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważne dla nastolatków jest regularne posługiwanie się językiem obcym. Angielski dla młodzieży online w szkole Alter to okazja, aby trenować tę zdolność w przyjaznej atmosferze, w której Twoje dziecko ma przestrzeń do kreatywnego myślenia i może w praktyce sprawdzić swoje umiejętności. Udowadniamy, że nauka języka nie musi sprowadzać się do nudnych jak flaki z olejem podręczników i stosów koszmarnych kserówek przepełnionych gramatyczną udręką. Angielski dla młodzieży online z Native Speakerem pozwala nastolatkom obcować z żywym językiem i poznawać świat, z którym nie zetkną się w tradycyjnej szkole. Przekonaj się o tym i zapisz swoją pociechę na bezpłatną lekcję próbną!

Tematyka

Nasze zajęcia na pewno cię zainteresują. Każdy tydzień ma swoją tematykę która wspiera rozwijanie słownictwa. 

Projekty

Zajęcia w Alter to nie tylko lekcje online. Nasi lektorzy uwielbiają zadania projektowe w które angażują studentów. 

Komunikacja na żywo

Rozmowy i nauka na żywo z Native Speakerem. Bez nagranych materiałów

Angielski online z Native Speakerem – przepustka do krainy swobody językowej

Spotkałaś się kiedyś z sytuacją, w której Twoje dziecko na pytanie o lekcję angielskiego w szkole, obojętnie wzruszyło ramionami i rzuciło zdawkową odpowiedź? Prawdę mówiąc, trudno mu się dziwić. Zazwyczaj niestety szkolne zajęcia sprowadzają się głównie do powtarzalnych ćwiczeń gramatycznych, wkuwania listy niepotrzebnych słówek i czytania tekstów, od których chce się ziewać. Angielski dla młodzieży online z Native Speakerem w szkole Alter to natomiast dowód na to, że języka można uczyć się w interesujący, aktywny sposób.

Nasze kursy prowadzone przez wykwalifikowanych Native Speakerów bazują na rozmowie po angielsku, dzięki czemu nastolatkowie stopniowo przełamują swoje bariery przed posługiwaniem się tym językiem. Zauważalny progres zachęca je do dalszej nauki, co nakręca pozytywną spiralę motywacji. Uczniowie korzystający z naszego kursu angielskiego online dla młodzieży nie odbierają go jako dodatkowego obowiązku, ale jako okazję do rozwoju i możliwość osłuchania się z żywym językiem.

Metodyka

Własny program edukacyjny

Nasz program nauczania dopasowujemy do naszych uczniów. Nie narzucamy sztywnego programu nauki z podręczników, a dostosowujemy go do zainteresowań grupy. Nasze zajęcia opierają się na waszych zainteresowaniach bo taka nauka jest najprzyjemniejsza! 

Nauczanie

Zajęcia na żywo

Zajęcia w Szkole Językowej Alter prowadzone są przez lektorów języka angielskiego z krajów angielskojeycznych. Nauka języka angielskiego z Alter sprawi, że zdobędziesz pewność siebie i zaczniesz porozumiewać się po angielsku w krótim czasie. Bez dojazdów i z każdego miejsca.

Zobacz fragment lekcji młodzież 17 lat:

Zobacz fragment lekcji młodzież 13-14 lat:

Zobacz fragment lekcji dzieci 10-11 lat:

Angielski online dla młodzieży – wygodna nauka bez wychodzenia z domu

Każdy rodzic wie, jak trudno czasami zmotywować nastolatka, do chętnego udziału w dodatkowych zajęciach, które wiążą się z dalekimi dojazdami. Nauka języka angielskiego dla młodzieży w szkole Alter w prosty sposób rozwiązuje ten problem – kurs odbywa się w formie online, co oznacza, że Twoja pociecha nie musi ruszać się z kanapy, żeby szlifować swoje językowe umiejętności. Jedyne czego potrzebuje do udziału w zajęciach, to komputer i ewentualnie kubek gorącej herbaty.

Forma online, w jakiej odbywa się nasz kurs angielskiego dla młodzieży, gwarantuje oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Ze względu na to, że prowadzimy zajęcia przez Internet, nie musimy wynajmować sal lekcyjnych, co automatycznie obniża cenę kursu. Dodatkowo pozwala nam to zatrudniać Native Speakerów z różnych stron świata, dzięki którym angielski online dla młodzieży w szkole Alter umożliwia rozwinięcie językowych skrzydeł młodym kursantom.

Poznaj naszych Lektorów Anglojęzycznych

Nauczyciele

Wybierz kurs angielskiego dla młodzieży dopasowany do potrzeb swojej pociechy

Nasze angielski online dla młodzieży prowadzimy w różnej formie. Jeśli Twoje dziecko woli naukę 1 na 1 z lektorem, możesz zapisać je na angielski online indywidualnie. Jeżeli natomiast preferuje ćwiczenie umiejętności językowych w gronie rówieśników, to postaw na grupowy kurs języka angielskiego online.

Kursy języka angielskiego dla młodzieży w szkole Alter są dostosowane do różnego poziomu zaawansowania uczniów. Oferujemy m.in.:

W ramach naszych zajęć kursanci mogą przygotowywać się do różnego rodzaju egzaminów językowych. Proponujemy m.in.:

W szkole Alter rozwijamy językowo nie tylko młodzież. Prowadzimy również m.in. angielski dla dzieci online oraz kursy dla dorosłych.

Zapraszamy do kontaktu!

Metoda ALTER

Autorska Metoda Nauczania

ALTER

W naszej szkole nie ma nudnych podręczników. Tematy naszych spotkań opracowujemy z lekcji na lekcje, z tygodnia na tydzień, bacznie obserwując wasze zainteresowania.

Nasi lektorzy to najbardziej zaangażowani i  kreatywni nauczyciele jakich kiedykolwiek widziałeś.  Nasze zajęcia są ciekawe i dynamiczne.  Wykorzystujemy autentyczne materiały z różnych źródeł z całego świata.

Brzmi zbyt awangardowo?

Nie wiesz czy jesteś na to gotowy?

Nie martw się, bo w Alter:

Każdy uczestnik kursu przechodzi rozmowę z Native Speakerem, który ocenia poziom komunikacji w języku angielskim.

Na podstawie tej rozmowy dopasowujemy najlepszą grupę lub najlepszego lektora do zajęć indywidualnych.

Potem zapraszamy na darmową lekcję próbną.

Jeśli Ci się spodoba – możesz zacząć naukę

Dzięki takiej drodze dopsowywania kursanta do poziomu i grupy – mamy pewność, że dajemy Ci najlepsze osoby do pracy dzięki którym pozbędziesz się barier językowych i upłynnisz swój angielski.

Jaki to ma efekt?

Ponad 90% osób – zapisuje się na zaproponowane przez nas zajęcia.

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki i mikrofon

Stabilne połączenie internetowe

Angielski dla młodzieży i dorosłych

Poziom A1 – C1 z Native Speakers

Kursy Ogólne, Konwersacyjne, Egzaminacyjne, Maturalne, Egzamin8, FCE, CAE, PET i Biznesowe

Zajęcia Grupowe

29zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

33zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

Zajęcia indywidualne

65zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu indywidualnie

75zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu indywidualnie

Zajęcia w Duo i Trio

35zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 2-3 osób

40zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 2-3 osób

Skontaktuj się z nami!