798 506 585

Metoda ALTER

Nasza Metoda Nauczania

W naszej szkole nie ma nudnych podręczników. Tematy naszych spotkań opracowujemy z lekcji na lekcje, z tygodnia na tydzień, bacznie obserwując wasze zainteresowania.  
Nasi lektorzy to najbardziej zaangażowani i  kreatywni nauczyciele jakich kiedykolwiek widziałeś.  Nasze zajęcia są ciekawe i dynamiczne.  Wykorzystujemy autentyczne materiały z różnych źródeł z całego świata.

Uczymy mówić.
Bez stresu.

Niestety, nasze dzieci często uczą się angielskiego w szkole bez możliwości mówienia. Przestarzałe metody, duża ilość osób w klasie i polscy lektorzy którzy pędzą z materiałem gramatycznym nadganiając „program” wytworzyły nam pokolenie dzieci które znają angielski tylko na piśmie.

Dlatego większość rodziców zadaje sobie pytanie: Czy moje dziecko nauczy  się na kursie więcej niż w szkole? Czy jest sens dokładania kolejnych nudnych zajęć?

W Alter:

  • uczą tylko nauczyciele z krajów anglojęzycznych,
  • nie mamy polskich materiałów
  • i nie powielamy złych schematów nauczania języka angielskiego!

Tematyka

Nasze zajęcia na pewno cię zainteresują. Każdy tydzień ma swoją tematykę która wspiera rozwijanie słownictwa.

Nauka po angielsku

Zajęcia w Alter to nie tylko nauka języka. Nasi lektorzy uwielbiają zadania po angielsku w które angażują studentów.

Komunikacja na żywo

Rozmowy i nauka na żywo z Native Speakerem. Bez nagranych materiałów

Nauczanie poprzez utrwalanie

Nasze zajęcia oparte są na prostej zasadzie utrwalania materiału poprzez przygotowanych przez studentów materiału.

Nasze 60-minutowe lekcje są zbudowane w taki sposób aby kursanci mogli w łatwy sposób przyswoić i utrwalić nowy materiał.

15-20 minut powtórki

35-45 minut nowego materiału

5 minut podsumowanie i zadanie domowe

  • Dzięki naszej metodzie masz kontakt z prawdziwym językiem.

  • Nie nagrywamy dialogów i wykładów.

  • Wszystkie nasze lekcje są na  żywo.

  • Dokładnie tak samo jak w tradycyjnej szkole językowej.

Profesjonalni Lektorzy

Nauczyciele

Sami rekrutujemy i przygotowujemy naszych nauczycieli. Stosujemy przy tym dość surowe kryteria; kandydaci muszą pochodzić z krajów w których język angielski jest językiem oficjalnym, mieć wykształcenie wyższe lub być w trakcie studiów, a co najważniejsze – muszą być niesamowicie kreatywni w nauczaniu. Przed rozpoczęciem pracy w naszej szkole, wszyscy nasi lektorzy przechodzą szkolenie pod kierownictwem naszego głównego metodyka. Naszą misją jest nauka w której nie ma miejsca na nudę i oklepane materiały. 

Zajęcia w odpowiedniej grupie

Podczas 20-minutowej rozmowy nie tylko sprawdzamy twój angielski i pokazujemy jak uczymy. Pytamy tez o twoje zainteresowania by potem przypisać cię do właściwej grupy. 

Native Speaker'si nie z tego świata!

Większość naszych zajęć prowadzą lektorzy z krajów anglojęzycznych.  Aby mówić – musisz mówić,  a nasz  Native Speaker nie pozwoli ci przejść na Polski. 

Wybierz dogodny czas

Nasz harmonogram pozwala wybrać zajęcia 6 dni w tygodniu, od rana do wieczora. Jeśli nie masz możliwości dołączenia do grupy – możesz zmówić lekcje indywidualne. 

 

Sprawdzamy postępy

Nauka w naszej szkole to nie sprawdziany i kartkówki. Prace jakie będziesz wykonywał sam to głównie projekty i prezentacje. Tylko w ten sposób nauczysz się żywego języka.

 

Kontakt

Odbierz bezpłatną lekcję próbną