fbpx

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

Ile kosztują zajęcia angielskiego?

Ceny naszych zajęć grupowych zaczynają się od 33zł/60 min a indywidualnych od 75zł/60min. Pełen cennik można znaleźć tutaj: https://alter.edu.pl/cennik/

Na jak długo podpisuje się umowę?

W Alter nie ma umów. Nasza współpraca odnawia się z miesiąca na miesiąc. Podczas dokonywania płatności akceptuje się regulamin naszych zajęć. Zawsze można dołączyć lub wypisać się z zajęć. Rezygnacja podlega 20-dniowemu okresowi wypowiedzenia. Nasz pełny regulamin można zobaczyć tutaj: https://alter.edu.pl/regulamin/

Kto uczy w Alter?

W naszej szkole uczą tylko lektorzy Native Speakers. Nie mamy Polskich nauczycieli. Sami rekrutujemy i przygotowujemy naszych nauczycieli. Stosujemy przy tym dość surowe kryteria; kandydaci muszą pochodzić z krajów, w których język angielski jest językiem oficjalnym, mieć wykształcenie wyższe lub być w trakcie studiów, a co najważniejsze – muszą być niesamowicie kreatywni w nauczaniu. Naszą pełną kadrę można zobaczyć tutaj: https://alter.edu.pl/kadra/
Wszyscy nasi nauczyciele to lektorzy Native Speakers z krajów anglojęzycznych, posiadają certyfikaty do nauczania języka angielskiego, większość ma wykształcenie wyższe, często nauczycielskie!

Na jakich poziomach uczymy?

Uczymy angielskiego od poziomu A1 do biegłego. Jedyny poziom, od jakiego nie uczymy to „od podstaw”. Na naszych zajęciach nie ma polskich lektorów, więc trzeba rozumieć, chociaż podstawowe polecenia, troszkę mówić o sobie – jednym słowem: znać podstawy, bo inaczej nauka z Native Speakerem nie ma sensu. Sprawdź nasze kursy: https://alter.edu.pl/kursy/

Kiedy odbywają się zajęcia?

Zajęcia prowadzimy od 9:00 rano do 21:00. Ale większość zajęć odbywa się popołudniami i wieczorem. Nasze biuro obsługi czynne jest od 11.00 do 18.30 od poniedziałku do piątku. W weekendy nie pracujemy i nie odbywają się żadne zajęcia.

Na jakiej platformie są zajęcia?

Wszystkie nasze zajęcia prowadzimy na platformie Zoom. Każdy student otrzymuje link to sali wybranego lektora na maila i używa go łącząc się z lektorem i/lub grupą.

Jak wyglądają materiały?

Materiały są wysyłane przez lektora bezpośrednio na adres email kursanta, zazwyczaj w formie pdf. Może też być link do filmiku bądź audio do słuchania.

Jak dokonać płatności za zajęcia?

Płatności obsługujemy przez platformę DotPay. Można zapłacić karta płatniczą, przelewem, szybkim przelewem, blikiem itd. Płatnosci dokonuje się przez link otrzymany mailowo. Linki wysyłają się automatycznie 1 dnia miesiąca. System przelicza sobie ile zajęć wypada w danym miesiącu i wysyła link z konkretną kwotą.

Jak wypowiedzieć umowę?

Wystarczy zgłosić nam drogą mailową rezygnację i po 20 dniach już jesteście wypisani z zajęć.

Czy można przygotować się do egzaminów językowych?

Tak, przygotowujemy do egzaminów PET, FCE, CAE, matury. Nie przygotowujemy do testu ósmoklasisty (bo polecenia w tym egzaminie są po polsku co jest utrudnieniem dla naszych Native Speakerów), ale przygotowujemy do PET, który ma zbliżoną formę.

Czy dostanę certyfikat pod koniec kursu?

Na życzenie klienta możemy zrobić dyplom i raport z notatką od lektora 😊

Czy można odwołać zajęcia?

Zajęć nie można odwołać. Zajęcia indywidualne można przełożyć na inny termin z zachowaniem minimum 24 godzin (poniedziałkowe zajęcia do piątku wieczorem). Zajęć grupowych nie można przekładać ani odwoływać.

Odbierz bezpłatną lekcję próbną