798 506 585

Nasi Lektorzy

Profesjonalni Lektorzy Anglojęzyczni

Wszyscy nasi lektorzy pochodzą z krajów anglojęzycznych, maja wykształcenie wyższe, często nauczycielskie i do tego certyfikaty do nauczania języka angielskiego!

Sami rekrutujemy i przygotowujemy naszych nauczycieli. Stosujemy przy tym dość surowe kryteria; kandydaci muszą pochodzić z krajów w których język angielski jest językiem oficjalnym, mieć wykształcenie wyższe lub być w trakcie studiów, a co najważniejsze – muszą być niesamowicie kreatywni w nauczaniu.

Przed rozpoczęciem pracy w naszej szkole, wszyscy nasi lektorzy przechodzą szkolenie pod kierownictwem naszego głównego metodyka. Naszą misją jest nauka w której nie ma miejsca na nudę i oklepane materiały. 

Zobacz nagrania naszych lektorów

lub sprawdź ich profile

Poznaj Native Speakers w Alter

Dajemy Ci możliwość konwersacji językowych zarówno na zajęciach indywidualnych jak i w mini-grupach z najlepszymi Native Speakerami.

Nicole

Nicole

Lektorka

Wykształcenie:

 • Bachelor of Arts in Psychological Counselling (Health Sciences and Social Services)
 • Human Resource Certificate
 • TEFL Certificate

Nicole ukończyła studia z psychologii i posiada certyfikat do nauczania angielskiego dla cudzoziemców. W czasie studiów pracowała w szkole podstawowej oraz w przedszkolu. Świetnie radzi sobie z dziećmi i nastolatkami. W naszej szkole uczy głównie dzieci angielskiego ogólnego i prowadzi większość zajęć dla dzieci anglojęzycznych, gdzie porusza różne tematy po angielsku.

Nicole o sobie:

I’m a young, friendly, free spirited individual that enjoys interacting with other people to learn more about different perspectives on our beautiful world. In my free time, I enjoy reading lots of books on different philosophies of life as well as books on psychology as that is what I studied at university. I also enjoy writing and painting as a form of relaxation. When it comes to teaching, I prefer to make myself available to all ages as teaching each age group has their own little quirks that I can appreciate. A little interesting fact about myself is that I absolutely love animals, goodness – my surname even means cat mouse in French which shocked me at first when my French teacher told me this. 🙂

 

Laika

Laika

Lektor

Wykształcenie:

 • Early Childhood Development Diploma
 • Bachelor’s Degree in Environmental Development
 • Postgraduate Certificate in Education – 168h Level 5 TEFL, The TEFL Academy, UK

Laika ukończyła studia z zakresu ochrony środowiska, gdzie leży jej pasja w walce o lepsza planetę. Ma pedagogiczne studia podyplomowe oraz certyfikat do nauczania angielskiego jako języka obcego. Swoje doświadczenie w nauczaniu angielskiego zdobyła głównie w Vietnamie, gdzie spędziła 2 lata pracując w szkole jako nauczycielka. Uwielbia gotować. Prowadzi zajęcia ogólne i biznesowe. Świetnie radzi sobie w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych po angielsku. W naszej szkole przygotowuje też maturzystów, którzy chca studiować tego typu kierunki na uczelniach zagranicznych.

Riki

Riki

Lektor

Wykształcenie:

 • PGCE Post Graduated Higher Certificate in Education(Senior phase & FET)
 • BA Communication Science UOFS 
 • TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) ECC Thailand

Riki przez wiele lat pracowała jako nauczycielka języka angielskiego; najpierw w szkole podstawowej a potem w szkole średniej. Uczyła tez w Tajlandii i Izraelu gdzie zdobyła fantastyczne doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego jako obcego. 

W naszej szkole prowadzi zajecia ogólne, biznesowe i przygotowujace do certyfikatów CAE.

Josh G.

Josh G.

Lektor

Wykształcenie:

 • Post Graduated Higher Certificate in Education PGHC Ed. at the TEFL Academy
 • Post-Graduate  Diploma, PG Dip. Th Ed. at Irene College
 • Post-Graduate Honours, BTh Ed. (Hon.) at BISA & George Whitefield (North West Uni)
 • Degree BTh Ed. at BISA (North West Uni)

Josh ukończył studia z zakresu pedagogiki i psychologii. Posiada 20 lat doświadczenia w pracy z dziećmi w szkołach podstawowych, srednich a także fundacji pomagających dzieciom w trudnych sytuacjach życiowych. Nauczyciel sercem i dusza. Gaduła i dusza towarzystwa z ogromnym poczuciem humoru. Uwielbia gotować 🙂

W Alterze uczy angielskiego ogólnego a także dzieci anglojęzyczne.

Paige

Paige

Lektor

Wykształcenie:

 • 168h Level 5 TEFL, The TEFL Academy, UK
 • BA Honours Geography and Environmental Studies

Paige ukończyla studia z zakresu geografii i ochrony środowiska. Posiada takze certyfikat do nauczania angielskiego jako obcego. Doświadczenie zawodowe zdobyła jako asystent w szkole podstawowej pomagajac w nauce dzieciom z problemami takimi jak ADHD czy Autyzm. Była przewodnikem turystycznym na Kalahari.

Uwielbia życ w zgodzie z naturą. Obecnie mieszka w Botswanie i chetnie opowiada o swoim życiu na savannie  naszym kursantom 🙂

W Alterze uczy głównie dzieci w grupach anglojęzycznych a takze prowadzi zajecia z ogólnego angielskiego. Nie boi sie wyzwań i nieco „trudnych” kursantów 🙂

Elrond

Elrond

Wykształcenie:

 • Bachelor of Commerce
  Majoring in Economics, Project Management and Marketing
 • 120 Hour TEFL Certificate
 • Bachelors of Engineering

Elrond posiada wykształcenie biznesowe i podyplomowe z zarzadzania projektami. Obecnie studiuje inzynierię budownictwa.  Mieszka blisko plazy i większość wolnego czasu spędza na plaży. Zapalony surfer; ocean to jego drugi dom.

W Alterze chętnie uczy przedmiotów biznesowych, prowadzi ksiegowość po angielsku. Uwielbia prace z dziecmi i ma też zajecia  dla maluchów na poziomie native.

Elrond o sobie:

I spend most of my free time outside.  If the sun is shining try looking to the mountains or at the beach for me. If it’s dark and gloomy, I’m probably sitting at my desk practicing maths problems for the university.
I love working with students of all ages! Seeing the development of kids, pushing the abilities of teens, and being able to provide a holistic view of English for adults. I custom tailor all of my lessons based on skill, age, focus area, and interests.
Ps. I can do a standing backflip and play the guitar.

Lizelle

Lizelle

Lektor

Wykształcenie:

 • Bachelor of Education

Lizelle ma wykształcenie wyższe pedagogiczne ze specjalizacja nauczania wczesnoszkolnego. Przez lata pracowała w szkole jako nauczyciel z dziecmi w wieku 5-7 lat.

Prywatnie uwielbia zwierzeta. W domu ma 4 psy i 3 koty – które czasami za nic mają że pracuje online i po prostu uczestnicza w lekcji 🙂 Uwielbia się śmiać i zaraza swoim śmiechem innych kursantów podczas lekcji.

W Alterze uczy dzieci i młodziez. Prowadzi zajecia ogólne, maturalne, FCE i angielski z przygotowanie do testu ósmoklasisty.

Rochelle

Rochelle

Lektor

Wykształcenie:

 • Tesol and TEYL Certificate
 • BA in Psychological Counselling

Rochelle ukończyła studia z zakresu psychologii i nadal kształci sie w tym kierunku. Posiada tez certifikat do nauczania angielskiego jako języka obcego.

Uwielbia jeździć konno, ćwiczyc jogę i grać na skrzypcach. Jest zaangażowana w fundacje pomocy dzieciom w trudnych sytuacjach.

W Alterze uczy głównie dzieci i młodzież. Prowadzi zajęcia dla dzieci anglojezycznych, ogólny angielski a także specjalistyczne zajęcia: joga po angielsku 🙂

Carol

Carol

Lektor

Wykształcenie:

 • Bachelor of Commerce at Oxford Brookes University
 • TEFL Certificate

Carol posiada wykształcenie biznesowe. Przez ponad 20 lat pracowała w środowiskach korporacyjnych na stanowiskach kierowniczych w działach marketingu, szkoleń i sprzedaży. Doświadczenie w nauczaniu zdobyła w Kambodży, gdzie spedziła 5 lat ucząc jezyka angielskiego dzieci, młodzież a potem studentów na South-East Asia University.

W Alterze Carol uczy głównie młodzież i dorosłych a także anglojęzyczne dzieci. Uwielbia czytać i świetnie przerabia literature z naszymi kursantami.

Yusrah

Yusrah

Lektor

Wykształcenie:

 • Higher Diploma in Education: Early Childhood Development
 • TEFL Certificate

Yusrah o sobie:

Hi Everyone, my name is Yusrah. I am a qualified ESL teacher and have taught for five years. I have studied Early Childhood Development and I am currently studying my BED degree in Education. My hobbies include exercising, swimming, cycling and hiking, I have my own fitness group that I started in my community for women and children, I love helping and interacting with children, teenagers and adults, using TPR (which is total physical response) as this grabs the students attention and makes the lessons more interesting, fun, sharing knowledge and learning about different cultures, so that I can understand the student in a better way. I believe in the holistic approach, which is guiding the student mentally, physically, emotionally, relationally and spiritually, giving them confidence in everything they do. I am looking forward to being apart of your team in the future.

In my free time I love singing, dancing, hiking, playing interactive games with my friends and family.

I like working with children, teenagers and adults, however I am really passionate when it comes to teaching either, I feel most connected to a student who shares the same interest and enthusiasm in a particular lesson as I do, I am connected to someone who finds me interesting and we have so much to converse, overall I am great in all aspects, I am very versatile.

A fun fact about me is that I am a bit of a comedian at heart, but do not ask me to tell a joke haha. I am told that I would always turn a serious situation into humor, I am great at breaking the ice.

Josh L.

Josh L.

Lektor

Wykształcenie:

 • TEFL Certificate
 • BA in English and History
 • Post Graduate Certificate of Education

Josh o sobie:

I enjoy being active. Sports: MMA, tricking (Flips and stuff, its like an alternative form of gymnastics. 
Free time: Way too much gaming. 
I prefer teaching oldeer students with higher levels of English but teaching younger ages still gives me a lot of happiness and laughter
Fun fact: I’ve been to 15 different countries. I used to fight professionally
I enjoy being active, here’s a video:

Kim

Kim

Lektor

Wykształcenie:

 • Bachelor of Education
 • TEFL Certificate

Kim o sobie:

I have three little boys, which means I have very little free time. When I am not with my children, I usually have my nose buried in a book. Reading is my favorite way to unwind and relax. I am also an avid gardener and I have numerous house plants, which keep me very busy. I spend lots of time outdoors with my family, at the lake or in the forest. 

I enjoy teaching children under the age of 13. I also enjoy teaching adults, over the age of 22. 

A fun fact: I am fascinated by interesting Japanese words and I have a special folder on my phone, where I store these words.  A good example is: tsundoku. In English, this untranslatable Japanese word describes the act of piling up books that you never get around to reading.

 

Tim

Tim

Lektor

Wykształcenie:

 • BA Psychology
 • TEFL Certificate

Tim o sobie:
I like reading and playing piano, and I also play basketball at my club in Durbanville.
I like working with teens and adults the most.
Fun fact about me: I am fluent in 4 languages – English, Afrikaans, German and isiXhosa.

Kirsty

Kirsty

Lektor

Wykształcenie:

 • TEFL Certificate
 • BA in English and History

 

Caitlin

Caitlin

Lektor

Wykształcenie:

 • BA in Languages and Culture
 • Postgraduate Degree: Senior Phase and FET Education
 • TEFL Certificate

Odbierz bezpłatną lekcję próbną