fbpx

Nasi Lektorzy

Profesjonalni Lektorzy Anglojęzyczni

Wszyscy nasi lektorzy pochodzą z krajów anglojęzycznych, posiadają certyfikaty do nauczania języka angielskiego, większość ma wykształcenie wyższe, często nauczycielskie!

Zobacz nagrania naszych lektorów

Teacher Nicole

Wykształcenie:

 • Bachelor of Arts in Psychological Counselling (Health Sciences and Social Services)
 • Human Resource Certificate
 • TEFL Certificate

Nicole ukończyła studia z psychologii i posiada certyfikat do nauczania angielskiego dla cudzoziemców. W czasie studiów pracowała w szkole podstawowej oraz w przedszkolu. Świetnie radzi sobie z dziećmi i nastolatkami. W naszej szkole uczy głównie dzieci angielskiego ogólnego i prowadzi większość zajęć dla dzieci anglojęzycznych, gdzie porusza różne tematy po angielsku. Jest koordynatorka programu dla dzieci dwujezycznych. 

Nicole o sobie:

I’m a young, friendly, free spirited individual that enjoys interacting with other people to learn more about different perspectives on our beautiful world. In my free time, I enjoy reading lots of books on different philosophies of life as well as books on psychology as that is what I studied at university. I also enjoy writing and painting as a form of relaxation. When it comes to teaching, I prefer to make myself available to all ages as teaching each age group has their own little quirks that I can appreciate. A little interesting fact about myself is that I absolutely love animals, goodness – my surname even means cat mouse in French which shocked me at first when my French teacher told me this. 🙂

Teacher Natasha
Teacher Kevin M.

Kevin posiada wykształcenie wyższe biznesowe oraz ogromne doświadczenie w nauczaniu online. Najbardziej lubi pracować z dziećmi, ponieważ daje mu to wiele radości i satysfakcji. Pasjonuje się kulturą Chin oraz motoryzacją. W Alterze prowadzi zajęcia dla grup z języka angielskiego biznesowego, a także zajęcia z angielskiego ogólnego zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Teacher Maxine
Teacher Nazira
Teacher Sam
Teacher Matthew
Teacher Zahira
Teacher Janine
Teacher Lauren
Teacher Nompilo
Teacher Lilly
Teacher Michelle
Teacher Terry
Teacher Ugesh
Teacher Sarisha
Teacher Lerissa
Teacher Kholeka
Teacher Kaylee
Teacher Melissa
Teacher Yvonne
Teacher Megan
Teacher Jehaan
Teacher Melanie
Teacher Grace
Teacher Chanel
Teacher Faith
Teacher Kristal
Teacher Sabrina
Teacher Bella
Teacher Ken
Teacher Bani
Teacher Josh Nel
Teacher Carena
Teacher Jola
Teacher James
Teacher Kingsley
Teacher Jordan
Teacher Scott
Teacher Hilda
Teacher Joshua
Teacher Annie
Teacher Beth
Teacher Courtney
Teacher Amaar
Teacher Kurt
Teacher Tristan
Teacher Tandi
Teacher Krashenda
Teacher Petra
Teacher Mike
Teacher Anet
Teacher Sian
Teacher Olivia
Teacher Courntey
Teacher Adian
Teacher Sherrel
Teacher Wayne
Teacher Candice
Teacher Olivia
Teacher Yushua
Teacher Zayaan
Teacher Jamenique
Teacher Beth
Teacher Semone
Teacher Nic

Nic jest aktorem teatralnym oraz tancerzem a jego praca to jego największa pasja. Jest nauczycielem śpiewu, gry teatralnej oraz języka angielskiego w Alterze. Prowadzi zajęcia dla osób w różnym wieku a także na różnym poziomie języka angielskiego.

Teacher Sonya

Teacher Sonya to entuzjastka nauczania, która z pasją prowadzi lekcje dla dzieci na wszystkich poziomach oraz dla dorosłych. Jeśli planujesz przygotować się do egzaminu FCE, Sonya jest ekspertem, który pomoże Ci osiągnąć sukces. Jej pasja do nauczania sprawia, że nauka staje się przyjemnością dla każdego ucznia.

Teacher Jade S.

 

Teacher Susan

Nauczycielka Susan to pasjonatka edukacji dorosłych, która uwielbia dzielić się wiedzą. Z ogromnym doświadczeniem na poziomach od A1 do C2, specjalizuje się w nauczaniu ogólnego języka angielskiego. Ponadto, Susan naucza języka prawniczego i wszystkich aspektów związanych z psychologią. 

Teacher Siobhan

Siobhan ma wykształcenie z zakresu matematyki oraz języka angielskiego. Posiada certyfikat uprawniający do nauki języka angielskiego jako obcego. Siobhan w wolnym czasie lubi grać w hokeja oraz ćwiczyć na siłowni. Lubi również rysować oraz robić świeczki i mydła. W Alterze prowadzi zajęcia zarówno grupowe, jak i indywidualne, głównie dla dzieci i młodzieży.

Teacher Val
Teacher Josh G.

Wykształcenie:

 • Post Graduated Higher Certificate in Education PGHC Ed. at the TEFL Academy
 • Post-Graduate  Diploma, PG Dip. Th Ed. at Irene College
 • Post-Graduate Honours, BTh Ed. (Hon.) at BISA & George Whitefield (North West Uni)
 • Degree BTh Ed. at BISA (North West Uni)

Josh ukończył studia z zakresu pedagogiki i psychologii. Posiada 20 lat doświadczenia w pracy z dziećmi w szkołach podstawowych, srednich a także fundacji pomagających dzieciom w trudnych sytuacjach życiowych. Nauczyciel sercem i dusza. Gaduła i dusza towarzystwa z ogromnym poczuciem humoru. Uwielbia gotować 🙂

W Alterze uczy angielskiego ogólnego a także dzieci anglojęzyczne.

Teacher Krissy

Kristen jest młodą, bardzo pozytywną lektorką, posiadającą certyfikat uprawniający do nauki języka angielskiego jako obcego. W wolnym czasie uwielbia spacery ze swoim psem, łowić ryby oraz spędzać czas na świeżym powietrzu. Jest artystyczną duszą, co ułatwia jej prowadzenie zajęć głównie z dziećmi i młodzieżą.

Teacher Yusrah

Wykształcenie:

 • Higher Diploma in Education: Early Childhood Development
 • TEFL Certificate

Yusrah o sobie:

Hi Everyone, my name is Yusrah. I am a qualified ESL teacher and have taught for five years. I have studied Early Childhood Development and I am currently studying my BED degree in Education. My hobbies include exercising, swimming, cycling and hiking, I have my own fitness group that I started in my community for women and children, I love helping and interacting with children, teenagers and adults, using TPR (which is total physical response) as this grabs the students attention and makes the lessons more interesting, fun, sharing knowledge and learning about different cultures, so that I can understand the student in a better way. I believe in the holistic approach, which is guiding the student mentally, physically, emotionally, relationally and spiritually, giving them confidence in everything they do. I am looking forward to being apart of your team in the future.

In my free time I love singing, dancing, hiking, playing interactive games with my friends and family.

I like working with children, teenagers and adults, however I am really passionate when it comes to teaching either, I feel most connected to a student who shares the same interest and enthusiasm in a particular lesson as I do, I am connected to someone who finds me interesting and we have so much to converse, overall I am great in all aspects, I am very versatile.

A fun fact about me is that I am a bit of a comedian at heart, but do not ask me to tell a joke haha. I am told that I would always turn a serious situation into humor, I am great at breaking the ice.

Teacher Debbie

Debbie jest doktorem nauk pedagogicznych, oraz nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem. Posiada certyfikat z nauczania języka angielskiego jako obcego. W naszej szkole uczy osoby dorosłe jak i młodzież głównie na wyższych poziomach języka angielskiego.

Teacher Monique

Monique posiada wykształcenie wyższe biznesowe oraz certyfikat uprawniający do nauki języka angielskiego jako obcego. Ma czteroletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak i dorosłych. W Alterze prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne dla osoób w różnym wieku.

Teacher Tarah

Tarah jest doświadczoną, wieloletnią nauczycielką, która pracowała z dziećmi, nastolatkami, oraz dorosłymi. Prowadzi zajęcia o różnej tematyce i z różnych dziedzin nauki. W Alterze prowadzi zajęcia głównie z dziećmi oraz młodzieżą.

Teacher Lizelle

Wykształcenie:

 • Bachelor of Education

Lizelle ma wykształcenie wyższe pedagogiczne ze specjalizacja nauczania wczesnoszkolnego. Przez lata pracowała w szkole jako nauczyciel z dziecmi w wieku 5-7 lat.

Prywatnie uwielbia zwierzeta. W domu ma 4 psy i 3 koty – które czasami za nic mają że pracuje online i po prostu uczestnicza w lekcji 🙂 Uwielbia się śmiać i zaraza swoim śmiechem innych kursantów podczas lekcji.

W Alterze uczy dzieci i młodziez. Prowadzi zajecia ogólne, maturalne, FCE i angielski z przygotowanie do testu ósmoklasisty.

Teacher Danielle

Wykształcenie:

 • Bachelor of Education

 

Teacher Paige DB.
 • Bachelor of Commerce
  Majoring in Economics, Project Management and Marketing
 • 120 Hour TEFL Certificate
 • Bachelors of Engineering

Elrond posiada wykształcenie biznesowe i podyplomowe z zarzadzania projektami. Obecnie studiuje inzynierię budownictwa.  Mieszka blisko plazy i większość wolnego czasu spędza na plaży. Zapalony surfer; ocean to jego drugi dom.

W Alterze chętnie uczy przedmiotów biznesowych, prowadzi ksiegowość po angielsku. Uwielbia prace z dziecmi i ma też zajecia  dla maluchów na poziomie native.

Elrond o sobie:

I spend most of my free time outside.  If the sun is shining try looking to the mountains or at the beach for me. If it’s dark and gloomy, I’m probably sitting at my desk practicing maths problems for the university.
I love working with students of all ages! Seeing the development of kids, pushing the abilities of teens, and being able to provide a holistic view of English for adults. I custom tailor all of my lessons based on skill, age, focus area, and interests.
Ps. I can do a standing backflip and play the guitar.

Teacher Laika

Wykształcenie:

 • Early Childhood Development Diploma
 • Bachelor’s Degree in Environmental Development
 • Postgraduate Certificate in Education – 168h Level 5 TEFL, The TEFL Academy, UK

Laika ukończyła studia z zakresu ochrony środowiska, gdzie leży jej pasja w walce o lepsza planetę. Ma pedagogiczne studia podyplomowe oraz certyfikat do nauczania angielskiego jako języka obcego. Swoje doświadczenie w nauczaniu angielskiego zdobyła głównie w Vietnamie, gdzie spędziła 2 lata pracując w szkole jako nauczycielka. Uwielbia gotować. Prowadzi zajęcia ogólne i biznesowe. Świetnie radzi sobie w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych po angielsku. W naszej szkole przygotowuje też maturzystów, którzy chca studiować tego typu kierunki na uczelniach zagranicznych.

Teacher Rochelle

Wykształcenie:

 • Tesol and TEYL Certificate
 • BA in Psychological Counselling

Rochelle ukończyła studia z zakresu psychologii i nadal kształci sie w tym kierunku. Posiada tez certifikat do nauczania angielskiego jako języka obcego.

Uwielbia jeździć konno, ćwiczyc jogę i grać na skrzypcach. Jest zaangażowana w fundacje pomocy dzieciom w trudnych sytuacjach.

W Alterze uczy głównie dzieci i młodzież. Prowadzi zajęcia dla dzieci anglojezycznych, ogólny angielski a także specjalistyczne zajęcia: joga po angielsku 🙂

Odbierz bezpłatną lekcję próbną