fbpx

Zajęcia indywidualne z Native speakerami

 

Lekcje z Native Speakerami 1-na-1 to najlepsze rozwiązanie gdy potrzebujesz indywidualny tok nauki i 100% skupienie na rozmowie

Kursy

Indywidualne Kursy Języka Angielskiego

Angielski online indywidualnie, który przyniesie pożądane efekty? Tylko ze szkołą Alter! Prowadzimy wirtualne klasy z anglojęzycznymi lektorami do nauki w formule zdalnej. Zapewniamy przyjazną atmosferę oraz rzeczywiste rezultaty. Nasze kursy angielskiego online cieszą się coraz większą popularnością. Nie zwlekaj więc i zapisz się już teraz!

Efektywny angielski – indywidualny kurs angielskiego online z Native Speakerem

Chcesz w końcu mówić po angielsku? Kurs angielskiego online indywidualnie z native speakerem świetnie nadaje się dla osób, które nie czują się komfortowo w grupie.

W jego trakcie możesz rozmawiać bez stresu na najlepiej dobranym do Ciebie poziomie. Lektor może idealnie dopasować materiały i przebieg zajęć oraz zapewnić uczestnikowi maksimum swojej uwagi w czasie lekcji. Wszystko to sprawia, że nauka „jeden na jeden” pozwala na uzyskanie największych postępów w nauce, bez niepotrzebnego stresu związanego z pracą w grupie. Ponadto każde nasze zajęcia prowadzone są całkowicie po angielsku przez native speakerów.

!! Gwarantujemy, że pozbędziesz się barier i zaczniesz po prostu mówić!!

Skontaktuj się z nami!


Ile kosztują zajęcia

Cennik 

60min

Native Speaker

Materiały w cenie

33zł

Zajęcia Grupowe

3-5 osób

Bez Długoterminowej Umowy

75zł

Zajęcia Indywidualne

1-na-1 

Bez Długoterminowej Umowy

40zł

Zajęcia w Duo i Trio

2-3 osoby

Bez Długoterminowej Umowy

29zł

Zajęcia Grupowe

3-5 osób w grupie

Umowa 12-miesięcy

65zł

Zajęcia Indywidualne

3 i więcej razy w tyg

Umowa 12-miesięcy

69zł

Zajęcia Indywidualne

1-2 razy w tyg

Umowa 12-miesięcy

35zł

Zajęcia w Duo i Trio

Mini Grupy 2-3 osoby

Umowa 12-miesięcy

Indywidualny kurs angielskiego online – korzystne warunki

Brzmi zbyt awangardowo?

Nie wiesz czy jesteś na to gotowy?

Nie martw się, bo w Alter:

Każdy uczestnik wypełnia test, który ocenia poziom komunikacji w języku angielskim.

Podczas rozmowy, nasz stacjonarny lektor bada nie tylko twój poziom angielskiego ale także pyta o zainteresowania, potrzeby i marzenia. 

Na podstawie testu praz rozmowy z klientem dopasowany zostaje najlepszy dla Ciebie lektor indywidualny.

Następnie dostajesz zaproszenie na darmową lekcję próbną.

Nasz system poznawania kursanta i dokładna droga dobrania lektora, zapewnia najlepsze dopasowanie. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z kursantów będzie mógł pracować w odpowiednich warunkach i pozbędzie się barier językowych. To zaś sprawi, że znacznie poprawi swój angielski, a indywidualne lekcje online będą nie tylko efektywne, ale i ciekawe. 

Jaki to ma efekt?

Niemal 100% osób – zapisuje się na zaoferowane przez nas zajęcia indywidualne.

Indywidualne lekcje angielskiego online – tanio i wygodnie

Indywidualne lekcje angielskiego online to sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Ich formuła pozwala na naukę bez wychodzenia z domu! Wystarczy włączyć komputer i zająć wygodne miejsce w fotelu. Dlatego też jest to znaczna oszczędność czasu.

Ponadto angielski online indywidualnie jest znacznie tańszy niż jego stacjonarny odpowiednik. Jako szkoła nie musimy płacić za utrzymanie siedziby ani ponosić innych kosztów. Dzięki temu możemy zaoferować również niższe ceny dla naszych kursantów. Jednocześnie nasz angielski online odbywa się tylko z native speakerami, którzy na co dzień nie mieszkają w Polsce. Jest to więc kontakt z żywym i naturalnym językiem, którego nie zapewnią żadne lekcje angielskiego z Polakami.

A może wolisz uczyć się w grupie? Sprawdź także nasz grupowy kurs języka angielskiego online!

Odbierz bezpłatną lekcję próbną