798 506 585

Alter >> Kursy >> Dla dzieci

Angielski dla dzieci online!

Szkoła Alter oferuje angielski dla dzieci online. Zajęcia te prowadzone są w przyjaznej atmosferze i przystępnej dla najmłodszych formie. Z nami Twoje dziecko nauczy się płynnie mówić bez konieczności nudnego siedzenia nad nieefektywnym podręcznikiem. My stawiamy na rezultaty, dlatego też możesz być pewien, że angielski online dla dzieci w naszej szkole, będzie nauką owocną. Pamiętaj jednak, że nie kształcimy od podstaw. Nasze zajęcia prowadzone są wyłącznie przez native speakerów, więc aby brać w nich udział, Twoje dziecko musi posiadać minimum znajomości języka angielskiego. Kursy angielskiego online w szkole Alter to najlepszy wybór. Nie zwlekaj więc i zapisz swoje dziecko już teraz!

Język angielski dla dzieci online – bez marnowania czasu

Kurs angielskiego online dla dzieci to doskonała oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Nie musisz poświęcać zbędnych godzin na dojazdy i dowożenia swojej pociechy. Wystarczy, że włączysz dziecku komputer i połączysz się z lektorem na platformie Zoom. Zdecydowanie oszczędzi Ci to dużo czasu oraz energii. Ponadto nasze lekcje angielskiego dla dzieci online są znacznie tańsze niż ich stacjonarne odpowiedniki. Ponieważ sami nie ponosimy dodatkowych kosztów związanych z utrzymywaniem siedziby i rachunkami, również i dla uczniów możemy zaproponować korzystniejszą cenę. Jak więc widzisz, nauka angielskiego dla dzieci online ma wiele zalet!

Efektywny angielski dla dzieci online – wybierz najodpowiedniejszą opcję!


Każde dziecko uczy się inaczej i ma nieco inne predyspozycje związane z przyswajaniem języka obcego. Dlatego też nasze lekcje angielskiego online dla dzieci dostosowywane są do indywidualnych potrzeb oraz zainteresowań uczestników. Sprawia to, że są one nie tylko bardziej efektywne, ale i przyjemniejsze. Na zajęciach lektorzy wykorzystują opracowane przez nas materiały, które są w cenie zajęć. Ponadto dla swojego dziecka możesz wybrać grupowy kurs języka angielskiego online lub angielski online indywidualnie. Wszystko to, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych uczniów! Sprawdź również zajęcia angielskiego przygotowujące do matury!

Zobacz fragment lekcji dzieci 11 lat:

Zobacz fragment lekcji dziewczynek 13 lat:

Nauka angielskiego dla dzieci online z native speakerem

Język angielski dla dzieci w naszej szkole online nauczany jest wyłącznie przez native speakerów. Oznacza to, że uczniowie mają kontakt z żywym i naturalnym językiem. Ponadto zajęcia odbywają się całkowicie po angielsku. Wszystko to niesie ze sobą wiele korzyści, wśród których możemy wyróżnić:

łatwiejsze przyswajanie wiedzy,

szybsze osłuchanie się z naturalnym językiem,

rzeczywistą naukę posługiwania się językiem.

Nie korzystamy z nudnych i nieefektywnych podręczników. Nie powielamy schematów nauczania. Nasz angielski online przynosi rzeczywiste rezultaty! Jeśli więc chcesz, aby Twoje dziecko skorzystało z lekcji angielskiego online, które dadzą efekty, sprawdź naszą ofertę!

 

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Alter – Szkoła Angielskiego Online

English for Kids

Angielski przez platformę Zoom dla dzieci

Zawsze lektorzy Native Speakers na kursach dla dzieci

Wszyscy nasi nauczyciele to lektorzy Native Speakers z krajów anglojęzycznych. Każdy z nich posiada wykształcenie wyższe, często pedagogiczne, oraz certyfikat do nauczania języka angielskiego jako obcego.

Angielski na żywo przez platformę Zoom

Nasze zajęcia prowadzimy przez platformę Zoom. Lektor pokazuje prezentację na monitorze, wszyscy uczestnicy lekcji widzą i słyszą siebie nawzajem cały czas. U nas obowiązuje bezwzględny zakaz wyłączania kamerek! 

Zajęcia bez wychodzenia z domu

Mamo, tato – czy dosyć mas krążenia po centrach handlowych czy tez siedzenia na telefonie w poczekalni podczas gdy dziecko ma angielski? Ucz się z domu z lektorem anglojęzycznym i bez marnowania czasu!

Świetne ceny lekcji

Jesteśmy w stanie zaoferować Wam najwyższej jakości zajęcia grupowe już od 29zł/lekcję 60min a indywidualne od 65zł/60min.

Dlaczego warto uczyć się z lektorami Native Speakers

Niestety, w szkołach często uczymy się angielskiego bez możliwości mówienia.
Przestarzałe metody, duża ilość osób w klasie oraz polscy lektorzy, którzy pędzą z materiałem gramatycznym nadganiając „program” wytworzyły nam pokolenie które dzieci znają angielski tylko na piśmie.

Dlatego większość z nas zadaje sobie pytanie: Czy na kursie można nauczyć się więcej niż w szkole? Czy jest sens dokładania kolejnych nudnych zajęć?

ODPOWIADAMY!

W Szkole Angielskiego Alter:

  • UCZĄ TYLKO NAUCZYCIELE Z KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH
  • NIE MAMY POLSKICH MATERIAŁÓW
  • NIE POWIELAMY ZŁYCH SCHEMATÓW NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Gwarantujemy, że twoje dziecko po prostu zacznie mówić!

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki

Mikrofon

(zazwyczaj zintegrowany ze słuchawkami lub wbudowany w laptopie)

Stabilne połączenie internetowe

Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Metodyka

Własny program edukacyjny

Nasz program nauczania dopasowujemy do naszych uczniów. Nie narzucamy sztywnego programu nauki z podręczników, a dostosowujemy go do zainteresowań grupy. Nasze zajęcia opierają się na waszych zainteresowaniach bo taka nauka jest najprzyjemniejsza! 

Nauczanie

Zajęcia na żywo

Zajęcia w Szkole Językowej Alter prowadzone są przez lektorów języka angielskiego z krajów angielskojeycznych. Nauka języka angielskiego z Alter sprawi, że zdobędziesz pewność siebie i zaczniesz porozumiewać się po angielsku w krótim czasie. Bez dojazdów i z każdego miejsca.

Poznaj naszych Lektorów Anglojęzycznych

Nauczyciele

Angielski dla dzieci

Poziom A1 – C1 z Native Speakers

Kursy Ogólne, Konwersacyjne, Egzaminacyjne.

Zajęcia Grupowe

29zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

33zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 3-5 osób

Zajęcia indywidualne

65zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu indywidualnie

75zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu indywidualnie

Zajęcia w Duo i Trio

35zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu w grupach 2-3 osób

40zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu w grupach 2-3 osób

Brzmi zbyt awangardowo?

Nie wiesz czy jesteś na to gotowy?

Nie martw się, bo w Alter:

Każdy uczestnik kursu przechodzi rozmowę z Native Speakerem, który ocenia poziom komunikacji w języku angielskim.

Na podstawie tej rozmowy dopasowujemy najlepszą grupę lub najlepszego lektora do zajęć indywidualnych.

Potem zapraszamy na darmową lekcję próbną.

Jeśli Ci się spodoba – możesz zacząć naukę

Dzięki takiej drodze dopsowywania kursanta do poziomu i grupy – mamy pewność, że dajemy Ci najlepsze osoby do pracy dzięki którym pozbędziesz się barier językowych i upłynnisz swój angielski.

Jaki to ma efekt?

Ponad 90% osób – zapisuje się na zaproponowane przez nas zajęcia.

Odbierz bezpłatną lekcję próbną