Kursy

Alter >> Kursy >> Dla dzieci

Angielski dla dzieci online!

Szkoła Alter oferuje angielski dla dzieci online. Zajęcia te prowadzone są w przyjaznej atmosferze i przystępnej dla najmłodszych formie. Z nami Twoje dziecko nauczy się płynnie mówić bez konieczności nudnego siedzenia nad nieefektywnym podręcznikiem. My stawiamy na rezultaty, dlatego też możesz być pewien, że angielski online dla dzieci w naszej szkole, będzie nauką owocną. Pamiętaj jednak, że nie kształcimy od podstaw. Nasze zajęcia prowadzone są wyłącznie przez native speakerów, więc aby brać w nich udział, Twoje dziecko musi posiadać minimum znajomości języka angielskiego. Kursy angielskiego online w szkole Alter to najlepszy wybór. Nie zwlekaj więc i zapisz swoje dziecko już teraz!

Zobacz fragment lekcji dzieci 11 lat:

Zobacz fragment lekcji dziewczynek 13 lat:

Gwarantujemy, że Twoje dziecko pozbędzie się barier i zacznie po prostu mówić!!

Nauka angielskiego dla dzieci online z native speakerem

Język angielski dla dzieci w naszej szkole online nauczany jest wyłącznie przez native speakerów. Oznacza to, że uczniowie mają kontakt z żywym i naturalnym językiem. Ponadto zajęcia odbywają się całkowicie po angielsku. Wszystko to niesie ze sobą wiele korzyści, wśród których możemy wyróżnić:

łatwiejsze przyswajanie wiedzy,

szybsze osłuchanie się z naturalnym językiem,

rzeczywistą naukę posługiwania się językiem.

Nie korzystamy z nudnych i nieefektywnych podręczników. Nie powielamy schematów nauczania. Nasz angielski online przynosi rzeczywiste rezultaty! Jeśli więc chcesz, aby Twoje dziecko skorzystało z lekcji angielskiego online, które dadzą efekty, sprawdź naszą ofertę!

 

Język angielski dla dzieci online – bez marnowania czasu

Kurs angielskiego online dla dzieci to doskonała oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Nie musisz poświęcać zbędnych godzin na dojazdy i dowożenia swojej pociechy. Wystarczy, że włączysz dziecku komputer i połączysz się z lektorem na platformie Zoom. Zdecydowanie oszczędzi Ci to dużo czasu oraz energii. Ponadto nasze lekcje angielskiego dla dzieci online są znacznie tańsze niż ich stacjonarne odpowiedniki. Ponieważ sami nie ponosimy dodatkowych kosztów związanych z utrzymywaniem siedziby i rachunkami, również i dla uczniów możemy zaproponować korzystniejszą cenę. Jak więc widzisz, nauka angielskiego dla dzieci online ma wiele zalet!

Efektywny angielski dla dzieci online – wybierz najodpowiedniejszą opcję!


Każde dziecko uczy się inaczej i ma nieco inne predyspozycje związane z przyswajaniem języka obcego. Dlatego też nasze lekcje angielskiego online dla dzieci dostosowywane są do indywidualnych potrzeb oraz zainteresowań uczestników. Sprawia to, że są one nie tylko bardziej efektywne, ale i przyjemniejsze. Na zajęciach lektorzy wykorzystują opracowane przez nas materiały, które są w cenie zajęć. Ponadto dla swojego dziecka możesz wybrać grupowy kurs języka angielskiego online lub angielski online indywidualnie. Wszystko to, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych uczniów! Sprawdź również zajęcia angielskiego przygotowujące do matury!

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki

Mikrofon

(zazwyczaj zintegrowany ze słuchawkami lub wbudowany w laptopie)

Stabilne połączenie internetowe

Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Cennik

Zajęcia indywidualne

wszystkie poziomy

75zł / godz 60 min

Zajęcia 1 x w tygodniu indywidualnie

65zł / godz 60 min

Zajęcia 2 x w tygodniu indywidualnie

Skontaktuj się z nami!