fbpx

Angielski Twojego Dziecka w najbardziej komfortowych warunkach

Jeśli stawiasz na jakość zajęć z angielskiego i naukę z Native Speakerami – nasze zajęcia są dla was!

Alter >> Kursy >> Dla dzieci

Angielski dla dzieci online!

Tym, co najczęściej uczniowie i ich rodzice zarzucają lekcjom angielskiego w szkole, jest to, że w trakcie zajęć niemal w ogóle nie ma okazji do tego, aby rozmawiać w tym języku. Nauczyciele nie mają za wiele czasu ani możliwości, aby pracować z dziećmi nad tym aspektem, co sprawia, że później młodzi ludzie obawiają się rozmów po angielsku. Brakuje im obycia z językiem mówionym, przez co, gdy mają go wykorzystać w praktyce, ze stresu zapominają wszystkiego, czego się do tej pory nauczyli. To frustrujące dla dziecka, kiedy nie widzi ono efektów swojej pracy i nie może wyrazić się w taki sposób, na jaki miałoby ochotę. Dlatego przygotowaliśmy kurs angielskiego dla dzieci online, który pozwoli Twojemu dziecku uwolnić swój językowy potencjał.

Szkoła Alter oferuje angielski dla dzieci online. Zajęcia te prowadzone są w przyjaznej atmosferze i przystępnej dla najmłodszych formie. Z nami Twoje dziecko nauczy się płynnie mówić bez konieczności nudnego siedzenia nad nieefektywnym podręcznikiem. My stawiamy na rezultaty, dlatego też możesz być pewien, że angielski online dla dzieci w naszej szkole, będzie nauką owocną. Pamiętaj jednak, że nie kształcimy od podstaw. Nasze zajęcia prowadzone są wyłącznie przez native speakerów, więc aby brać w nich udział, Twoje dziecko musi posiadać minimum znajomości języka angielskiego. Kursy angielskiego online w szkole Alter to najlepszy wybór. Nie zwlekaj więc i zapisz swoje dziecko już teraz!

Zobacz fragment lekcji dzieci 11 lat:

Zobacz fragment lekcji dziewczynek 13 lat:

Język angielski dla dzieci online – bez marnowania czasu

Kurs angielskiego online dla dzieci to doskonała oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Nie musisz poświęcać zbędnych godzin na dojazdy i dowożenia swojej pociechy. Wystarczy, że włączysz dziecku komputer i połączysz się z lektorem na platformie Zoom. Zdecydowanie oszczędzi Ci to dużo czasu oraz energii. Ponadto nasze lekcje angielskiego dla dzieci online są znacznie tańsze niż ich stacjonarne odpowiedniki. Ponieważ sami nie ponosimy dodatkowych kosztów związanych z utrzymywaniem siedziby i rachunkami, również i dla uczniów możemy zaproponować korzystniejszą cenę. Jak więc widzisz, nauka angielskiego dla dzieci online ma wiele zalet!

Efektywny angielski dla dzieci online – wybierz najodpowiedniejszą opcję!


Każde dziecko uczy się inaczej i ma nieco inne predyspozycje związane z przyswajaniem języka obcego. Dlatego też nasze lekcje angielskiego online dla dzieci dostosowywane są do indywidualnych potrzeb oraz zainteresowań uczestników. Sprawia to, że są one nie tylko bardziej efektywne, ale i przyjemniejsze. Na zajęciach lektorzy wykorzystują opracowane przez nas materiały, które są w cenie zajęć. Ponadto dla swojego dziecka możesz wybrać grupowy kurs języka angielskiego online lub angielski online indywidualnie. Wszystko to, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych uczniów! Sprawdź również zajęcia angielskiego przygotowujące do matury!

Poznaj opinię Ani – mamy 9-letniego Piotrka

Jako rodzic z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak ważna dla przyszłości Twojej pociechy jest znajomość języka obcego. Angielski dla dzieci online w szkole Alter to szansa na to, aby Twoje dziecko swobodnie porozumiewało się w tym języku. Lekcje w naszej szkole prowadzone są tak, że z przyjemnością będzie brać w nich udział zarówno piątkowy uczeń, jak i ten, któremu do tej pory z angielskim było nie po drodze. Udowadniamy, że nauka angielskiego dla dzieci online jest fascynująca i w przeciwieństwie do tradycyjnego trybu nauczania nie sprowadza się do wkuwania słówek i ślęczenia nad nudnymi jak mops podręcznikami. Zapoznaj się z naszą ofertą i zadbaj o to, aby Twoja pociecha czuła się w świecie języka angielskiego jak u siebie w domu.

Angielski dla dzieci online – wygodna nauka bez wychodzenia z domu

Kurs angielskiego online dla dzieci to nie tylko znakomity sposób na rozwój językowy Twojej pociechy, ale także szansa dla Ciebie na zaoszczędzenie zarówno czasu, jak i pieniędzy. Koniec z poświęcaniem zbędnych godzin na dojazdy, staniem w korkach i oczekiwaniem w galeriach handlowych lub kawiarniach na to, żeby odebrać dziecko ze szkoły. Angielski online dla dzieci to pełen komfort, ponieważ aby wziąć udział w lekcji, wystarczy włączyć komputer i połączyć się z lektorem na platformie Zoom. Sztywna atmosfera szkolnej ławy to przeszłość – Twoje dziecko może wygodnie rozsiąść się w fotelu z kubkiem herbaty i w domowym zaciszu porozmawiać po angielsku. Po zajęciach natomiast, zamiast tracić czas na powrót do domu, pociecha może od razu zająć się odrabianiem lekcji lub zafundować sobie chwilę zasłużonego odpoczynku.

Korepetycje i inne dodatkowe aktywności wiążą się dla rodziców z regularnym uszczuplaniem portfela. Kurs angielskiego dla dzieci online ma ten plus, że jest znacznie tańszy niż jego stacjonarne odpowiedniki. Nie ponosimy dodatkowych kosztów związanych z utrzymywaniem siedziby i rachunkami, dlatego możemy zaproponować korzystniejszą cenę za nasze lekcje. Język angielski dla dzieci online w szkole Alter to definicja opłacalności!

 

 

Nauka angielskiego dla dzieci online z native speakerem

Język angielski dla dzieci w naszej szkole online nauczany jest wyłącznie przez native speakerów. Oznacza to, że uczniowie mają kontakt z żywym i naturalnym językiem. Ponadto zajęcia odbywają się całkowicie po angielsku. Wszystko to niesie ze sobą wiele korzyści, wśród których możemy wyróżnić:

łatwiejsze przyswajanie wiedzy,

szybsze osłuchanie się z naturalnym językiem,

rzeczywistą naukę posługiwania się językiem.

Nie korzystamy z nudnych i nieefektywnych podręczników. Nie powielamy schematów nauczania. Nasz angielski online przynosi rzeczywiste rezultaty! Jeśli więc chcesz, aby Twoje dziecko skorzystało z lekcji angielskiego online, które dadzą efekty, sprawdź naszą ofertę!

 

Nauka angielskiego dla dzieci z Native Speakerem – prawdziwa moc praktyki

W dzisiejszych czasach szkolny poziom angielskiego nie jest już wystarczający. Świat pędzi do przodu, a wraz z nim wymagania dotyczące umiejętności językowych osób, które w niedalekiej przyszłości będą wkraczać w dorosłość. Niestety lekcje, z którymi dzieci mają styczność w szkole, często wyglądają, jakby zatrzymały się w czasie. Prowadzone są przez polskich nauczycieli, którzy muszą realizować przeładowany program i wykorzystują do tego przedpotopowe podręczniki. W takich warunkach trudno jest dziecku zainteresować się nauką języka, nie mówiąc nawet o braku szansy na poznanie właściwej wymowy czy nabranie płynności w mówieniu.

Pewnie zastanawiasz się, jak w takim razie zachęcić swoją pociechę do tego, aby rozwijała swój angielski? Przecież zwykłe korepetycje będą wydawały się dziecku „powtórką z rozrywki” i kolejnymi stosami kserówek pełnych gramatycznej męki. Z pomocą w tej trudnej sytuacji przychodzi Ci szkoła językowa online Alter.

Metodyka

Lekcje angielskiego dla dzieci online prowadzone przez Native Speakerów

Oferujemy kurs angielskiego online dla dzieci, który w niczym nie przypomina usypiających szkolnych zajęć, w trakcie których cała klasa (nierzadko łącznie z nauczycielem) czeka tylko na jeden przełomowy moment – dzwonek na przerwę. Nasze lekcje angielskiego online to dla biorących w nich udział dzieci prawdziwa frajda! Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych Native Speakerów, którzy skutecznie przekazują wiedzę i rozwijają umiejętności językowe młodych kursantów.

Lekcje angielskiego online dla dzieci z Native Speakerem to znakomity sposób na obycie się z żywym językiem. Kto może lepiej nauczyć prawdziwego angielskiego niż osoba, która się nim naturalnie na co dzień posługuje? Zapisując swoją pociechę na kurs angielskiego online dla dzieci z Native Speakerem w szkole Alter, zapewniasz jej regularną styczność z autentycznym językiem. Ma ona okazję systematycznie ćwiczyć prawidłową wymowę, a także osłuchuje się z akcentem i melodyką języka angielskiego. W naszej szkole zajęcia prowadzą Native Speakerzy z wielu stron świata, dzięki czemu dziecko rozbudza swoją ciekawość i nabywa wiedzę na temat innych kultur, szlifując przy tym swoje umiejętności językowe.

Nauczanie

Język angielski online dla dzieci – nowoczesne realia motywacją do nauki

W dobie Internetu dzieci mają do czynienia z angielskim nie tylko w szkole, ale także, a może przede wszystkim, spędzając czas wolny. W tej sytuacji zachęcenie ich do nauki języka obcego na kursie online staje się dużo prostsze. Dzięki temu, że Twoja pociecha ma swój ulubiony kanał na YouTube czy serial, w którym bohaterowie rozmawiają po angielsku, możliwość regularnego ćwiczenia tego języka wyda jej się jeszcze bardziej atrakcyjna. Kiedy z czasem nasi uczniowie zauważają, że rozumieją coraz więcej i mówią coraz lepiej, to daje im to skutecznego motywacyjnego kopa do dalszej nauki. To naprawdę świetna sprawa, gdy widzisz, że Twoja pociecha nie tylko chce się uczyć, ale również sprawia jej to ogromną przyjemność.

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Kurs angielskiego dla dzieci online – przekonaj się, jak uczymy!

Ile kosztują zajęcia

Cennik 

60min

Native Speaker

Umowa 12-mscy

33zł

Zajęcia Grupowe

3-5 osób

75zł

Zajęcia Indywidualne

1-na-1 

44zł

Zajęcia w Duo i Trio

2-3 osoby

Alter – Szkoła Angielskiego Online

English for Kids

Angielski przez platformę Zoom dla dzieci

Zawsze lektorzy Native Speakers na kursach dla dzieci

Wszyscy nasi nauczyciele to lektorzy Native Speakers z krajów anglojęzycznych, posiadają certyfikaty do nauczania języka angielskiego, większość ma wykształcenie wyższe, często nauczycielskie!

Angielski na żywo przez platformę Zoom

Nasze zajęcia prowadzimy przez platformę Zoom. Lektor pokazuje prezentację na monitorze, wszyscy uczestnicy lekcji widzą i słyszą siebie nawzajem cały czas. U nas obowiązuje bezwzględny zakaz wyłączania kamerek! 

Zajęcia bez wychodzenia z domu

Mamo, tato – czy dosyć mas krążenia po centrach handlowych czy tez siedzenia na telefonie w poczekalni podczas gdy dziecko ma angielski? Ucz się z domu z lektorem anglojęzycznym i bez marnowania czasu!

Świetne ceny lekcji

Jesteśmy w stanie zaoferować Wam najwyższej jakości zajęcia grupowe już od 33zł/lekcję 60min a indywidualne od 75zł/60min.

Dlaczego warto uczyć się z lektorami Native Speakers

Niestety, w szkołach często uczymy się angielskiego bez możliwości mówienia.
Przestarzałe metody, duża ilość osób w klasie oraz polscy lektorzy, którzy pędzą z materiałem gramatycznym nadganiając „program” wytworzyły nam pokolenie które dzieci znają angielski tylko na piśmie.

Dlatego większość z nas zadaje sobie pytanie: Czy na kursie można nauczyć się więcej niż w szkole? Czy jest sens dokładania kolejnych nudnych zajęć?

ODPOWIADAMY!

W Szkole Angielskiego Alter:

  • UCZĄ TYLKO NAUCZYCIELE Z KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH
  • NIE MAMY POLSKICH MATERIAŁÓW
  • NIE POWIELAMY ZŁYCH SCHEMATÓW NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Gwarantujemy, że twoje dziecko po prostu zacznie mówić!

Kurs angielskiego online dla dzieci – pisanie jest srebrem, a mowa złotem

Nauka angielskiego dla dzieci online w szkole Alter w znacznym stopniu opiera się na rozmowie. W przyjaznym gronie Twoja pociecha nabierze pewności wykorzystywaniu angielskiego w praktyce, dzięki czemu z czasem obawy i bariery w mówieniu znikną. Nasze zajęcia odbywają się na żywo i są prowadzone przez Native Speakerów. W naturalny sposób angażuje to dzieci do wypowiadania się w języku obcym i nie ma możliwości, aby pojawiły się na lekcji i nie miały okazji zabrać głosu. W przeciwieństwie do szkolnych zajęć, na lekcji realizowanej przez Native Speakera całość komunikacji odbywa się w języku obcym, dzięki czemu 100% czasu, za który płacisz, jest wykorzystane do tego, aby Twoja pociecha czuła się w rozmowie po angielsku jak ryba w wodzie.

Lekcje angielskiego online dla dzieci w Alter prowadzone w innowacyjny sposób

Kursy angielskiego online dla dzieci w naszej szkole różnią się od znanych ze szkoły lekcji również pod względem wykorzystywanych materiałów edukacyjnych. Podręczniki to przeżytek – nasi Native Speakerzy przygotowują interesujące materiały w formie elektronicznej i przesyłają je uczniom zupełnie bezpłatnie. Na zajęciach wykorzystujemy również ciekawe treści dostępne w Internecie. Materiały dydaktyczne prezentujemy za pomocą nowoczesnych, interaktywnych narzędzi takich jak m.in. wirtualna klasa. Dodatkowo Native Speakerzy, opracowując tematykę danej lekcji, biorą pod uwagę jej przydatność oraz atrakcyjność dla młodych kursantów. Dzięki temu uczniowie mogą szlifować swój angielski, poznając słownictwo i rozmawiając na tematy zgodne z ich zainteresowaniami.

Zdajemy sobie sprawę, że kartkówki, sprawdziany i inne konwencjonalne sposoby sprawdzania wiedzy uczniów są dla dzieci bardzo stresujące. Dlatego postanowiliśmy zupełnie z nich zrezygnować, a postępy naszych kursantów monitorujemy bardziej przyjaznymi, naturalnymi metodami. Uczniowie wykonują interesujące projekty i prezentacje, dzięki którym w luźnej formie będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami językowymi. Lekcje angielskiego online dla dzieci w szkole Alter to zajęcia, w których Twoja pociecha będzie uczestniczyć z uśmiechem na ustach.

Co będzie Ci potrzebne?

Komputer, tablet lub laptop

Słuchawki

Mikrofon

(zazwyczaj zintegrowany ze słuchawkami lub wbudowany w laptopie)

Stabilne połączenie internetowe

Zajęcia przez Zoom

W celu prowadzenia lekcji wykorzystujemy platformę Zoom. To proste – dostajesz od nas link a po kliknięciu jesteś w swojej wirtualnej klasie!

Metodyka

Własny program edukacyjny

Nasz program nauczania dopasowujemy do naszych uczniów. Nie narzucamy sztywnego programu nauki z podręczników, a dostosowujemy go do zainteresowań grupy. Nasze zajęcia opierają się na waszych zainteresowaniach bo taka nauka jest najprzyjemniejsza! 

Nauczanie

Zajęcia na żywo

Zajęcia w Szkole Językowej Alter prowadzone są przez lektorów języka angielskiego z krajów angielskojeycznych. Nauka języka angielskiego z Alter sprawi, że zdobędziesz pewność siebie i zaczniesz porozumiewać się po angielsku w krótim czasie. Bez dojazdów i z każdego miejsca.

Poznaj naszych Lektorów Anglojęzycznych

Nauczyciele

Kursy grupowe – satysfakcjonująca nauka angielskiego online z rówieśnikami

W naszej szkole nauka angielskiego online dla dzieci prowadzona jest w różnej formie. Jedną z nich są kursy grupowe, w których zajęcia odbywają się w niedużym gronie uczniów liczącym od trzech do pięciu osób. Jeśli zapiszesz swoją pociechę na ten kurs, zapewnisz jej szansę na ćwiczenie umiejętności językowych wraz z jej rówieśnikami. Dzięki temu w naturalny sposób uda jej się pokonać barierę przed mówieniem po angielsku i nauczy się swobodnie porozumiewać w tym języku zarówno ze starszym rozmówcą – lektorem, jak i osobami w jej wieku, takimi jak koledzy i koleżanki z kursu.

Grupowy kurs języka angielskiego online dla dzieci daje wiele możliwości na przeprowadzanie interakcji w języku obcym. Ćwiczenia w parach lub dyskusja w większym gronie to znakomita okazja do językowego treningu. Zajęcia odbywają się w wesołej, przyjaznej atmosferze, co umożliwia to również mniej pewnym siebie dzieciom na nabranie większej śmiałości w wypowiadaniu się na forum po angielsku. Uczniowie Alter przekonują się, że w małych pomyłkach językowych nie ma nic strasznego – przydarzają się one każdemu i nie trzeba bać się popełniania błędów. Trening czyni mistrza, a drobna pomyłka gramatyczna jest nieistotna, gdy mówisz swobodnie i umiesz porozumieć się po angielsku.

Jak wspomnieliśmy, grupowy angielski z Native Speakerem online dla dzieci prowadzony jest w niewielkim gronie od 3 do 5 osób. Prowadzimy grupy zajęciowe dla młodych kursantów w wieku od 7 do 12 lat. Dla swojej pociechy możesz wybrać kurs angielskiego online na różnym poziomie: od A1 do Native. Aby dziecko mogło wziąć udział w naszych lekcjach, musi jednak posiadać podstawy tego języka, ponieważ nie uczymy angielskiego od zera. Lekcje angielskiego online dla dzieci odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu i trwają po 45 minut.

Dzięki takiej drodze dopsowywania kursanta do poziomu i grupy – mamy pewność, że dajemy Ci najlepsze osoby do pracy dzięki którym pozbędziesz się barier językowych i upłynnisz swój angielski.

Jaki to ma efekt?

Ponad 90% osób – zapisuje się na zaproponowane przez nas zajęcia.

Kursy indywidualne – uwaga skupiona wyłącznie na Twoim dziecku

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha uczyła się języka w formie 1 na 1 z Native Speakerem, to zapisz ją na angielski online indywidualnie. Podczas tych zajęć 100% uwagi lektora skoncentrowane jest na kursancie, a rodzic ma pewność, że jego dziecko będzie miało swobodę wypowiedzi bez poczucia rywalizacji z innymi uczniami. To bardzo komfortowe rozwiązanie dla dzieci, które mają problem z pracą w grupie i chcą w pełni skoncentrować się na swoich postępach w nauce. W trakcie lekcji próbnej określimy poziom, na jakim znajduje się Twoja pociecha i dobierzemy lektora, który najlepiej sprawdzi się w jej przypadku.

Angielski online dla dzieci w szkole Alter to skuteczny sposób na rozwój językowy Twojego dziecka. Zapraszamy do kontaktu.

Odbierz bezpłatną lekcję próbną