fbpx

angielski z native speakers online

Przestań uczyć się wyłącznie gramatyki i słówek!

Kursy Grupowe

Zajęcia odbywają się w małych grupach 3 do 5-osobowych, dopasowanych pod względem poziomu, wieku i potrzeb.
Dziel się postępami i motywacją z innymi.

Od 29zł/60min zajęć!

Zajęcia Indywidualne

Lekcje 1-na-1 to najlepsza opcja, jeśli chcesz się uczyć we własnym tempie i masz sprecyzowane cele językowe. W Alter zajęcia prowadzone są tylko po angielsku z native speakerem.

Od 65zł/60min zajęć!

Zapisz się na darmową lekcję próbną


Przełam bariery językowe w mówieniu po angielsku!

Nacisk na mówienie od pierwszej lekcji

Mamy ponad 100 lektorów anglojęzycznych

Wszyscy nasi nauczyciele to lektorzy Native Speakers z krajów anglojęzycznych, posiadają certyfikaty do nauczania języka angielskiego, większość ma wykształcenie wyższe, często nauczycielskie!

U nas po prostu zaczniesz mówić po angielsku już na pierwszej lekcji!

 

Zajęcia Online

100% wykorzystanego czasu

Nasze sesje na żywo przez Zoom gwarantują elastyczność i dostępność, jakiej potrzebujesz, aby nauka była nie tylko skuteczna, ale i przyjemna.

Bez nudnych podręczników

Zamiast tego, otrzymujesz dostęp do świetnych materiałów online, dostarczanych bezpośrednio na Twój adres email. To nie tylko wygoda, ale i nowoczesne podejście do nauki, które dostosowuje się do Twojego tempa życia, potrzeb i preferencji, zapewniając bardziej dynamiczną i efektywną naukę.

Super ceny

29zł w grupie lub 69zł indywidualnie za 60min zajęć

Nie mamy budynków w centrum miast, rachunków za prąd i ogrzewanie. Nie musimy też pokrywać kosztów utrzymania lektorów w Polsce. To sprawia, iż jesteśmy w stanie zaoferować Wam najwyższej jakości zajęcia w najlepszych cenach.

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Zobacz jak wyglądają nasze zajęcia

Dzieci 11 lat:

Dorośli:

Skuteczność angielskiego online z Native Speakerem:

 • 🌍 Globalne doświadczenie: Bezpośredni dostęp do native speakerów z całego świata oznacza autentyczne lekcje, które wzbogacają Twój język o realia kulturowe i codzienne zwroty.
 • 🗣️ Naturalna wymowa: Osłuchaj się z prawdziwym akcentem i intonacją, co znacząco poprawi Twoją zdolność komunikacji.
 • 🚫 Koniec z barierami: Przełam strach przed mówieniem, ucząc się w bezstresowej atmosferze, gdzie błędy są szansą na naukę, a nie powodem do wstydu.
 • 😊 Poznaj swoje mocne strony: Indywidualne podejście native speakerów pozwoli Ci szybko zidentyfikować i poprawić obszary do pracy, co sprawi, że nauka stanie się przyjemnością.

Sprawdź co o nas mówią:

Doskonała
Na podstawie 169 opinii
Ewelina Bujar
Ewelina Bujar
Polecam serdecznie zajęcia. Fajna atmosfera, super lektor i bardzo interesujące tematy. Pozdrowienia dla Hanru!
Łukasz Gliniorz
Łukasz Gliniorz
Zajęcia z Native Speakerem. Bardzo profesjonalnie. Elastyczne godziny zajęć, dużo uwag poświęcane na dopasowaniu do kursanta i w kwestii terminów i co ważniejsze w kwestii dot. wyboru samego prowadzącego. Polecam dla wszystkich chcących szlifować swój angielski.
Gabriela Jóźwiak
Gabriela Jóźwiak
Zajęcia w ALTER są naprawdę rewelacyjne. Grupa jest kameralna i przyjazna, co sprawia, że każdy czuje się swobodnie i komfortowo, uczestnicząc w zajęciach. Cudowna Michelle prowadzi spotkania w sposób niezwykle interesujący, wykorzystując różnorodne materiały. Ogromnym plusem jest elastyczność w zmianie godzin i grupy, a także bardzo przystępna cena. Kontakt z obsługą klienta działa bezbłędnie, bez żadnych problemów uzyskuje się potrzebną pomoc. Serdecznie polecam!
Aneta Stępniewska
Aneta Stępniewska
Jestem bardzo zadowolona z formy prowadzenia lekcji , native speakerzy Lilly , jak również elastycznego podejścia zarządu do przeprowadzania lekcji:-)
Litermatka
Litermatka
Świetne lekcje, korzystamy z zajęć grupowych na poziomie A1, córka bardzo zadowolona, otwiera się na konwersacje. Lektorka Michelle cudowna!
Natalia S
Natalia S
Polecam serdecznie szkole Alter! Uczę się od miesiąca z trzema lektorkami i wszystkie zaangażowane, mają podejście do osoby mało rozgadanej po angielsku jak ja. Ceny przystępne i nie trzeba wiązać się długotrwałą umową jak w konkutencyjnych szkolach, uczciwe i jasne zasady.
Asia Błażejewska
Asia Błażejewska
Uczęszczam na zajęcia w duo i bardzo polecam! Mam spotkania z miłą native speakerką, Courtney, która dostosowuje tematy do naszych zainteresowań i skupia się na rozmowie po angielsku. Dodatkowo obsługa klienta w Alter jest zawsze pomocna i gotowa odpowiedzieć na wszelkie pytania 😊
Anna Rubik
Anna Rubik
Szkołę Alter wybrałam po opiniach na facebooku. Zajęcia są w grupie 3-4 osobowej. Lektorka anglojęzyczna, zawsze przygotowana, uśmiechnięta. W momencie choroby lektorki lekcje były prowadzone z innym nauczycielem. Bardzo fajna atmosfera. Polecam w 100 %.
Anna M.
Anna M.
Polecam zajęcia z native speakerem 1 na 1. Jestem już po trzeciej lekcji, pokonałam strach i w końcu mówię. Uważam, że to świetny krok w zdobywaniu pewności siebie w posługiwaniu się obcym językiem. Lekcje są ciekawe, interesujące, zawsze są zadania domowe. Na początku jak się dowiedziałam, że lektorka nie mówi po polsku byłam przerażona i zestresowana. Zawsze będąc za granicą trochę rozumiałam, ale nigdy się nie odzywałam. Każdemu kto czuje barierę językową polecam tą szkołę. Teraz już wiem, że to był strzał w dziesiątkę. Strach minął.

W Alter zmieniamy podejście do nauki języków obcych:

 • 📚 Koniec z tradycją: Zdajemy sobie sprawę, że tradycyjne metody często ograniczają się do przeglądania podręczników i mechanicznego zapamiętywania reguł. Czy to jednak wystarczy, aby nauczyć się języka?
 • 🤔 Skuteczność nauki: Jeśli tradycyjne metody byłyby tak efektywne, każdy dorosły w Polsce swobodnie komunikowałby się w co najmniej jednym obcym języku.
 • 💡 Przełamywanie stereotypów: Stawiamy na to, co w nauce języka jest najważniejsze – praktykę. Chcemy, by nasi kursanci widzieli rzeczywiste efekty swojej nauki.
 • 🎯 Praktyka od pierwszej lekcji: Już od startu skupisz się na:
    1. 🗣 Ćwiczeniu wymowy,
    2. 📖 Nauce słów i zwrotów,
    3. 📝 Stosowaniu gramatyki w realnych sytuacjach.
 • 🎯 Motywacja i rezultaty: Naszym celem jest utrzymanie Twojej motywacji na najwyższym poziomie, dzięki czemu nauka staje się nie tylko efektywna, ale i przyjemna.

Zobacz nagrania naszych lektorów

lub sprawdź ich profile

CENNIK ZAJĘĆ BEZ DŁUGOTRWAŁEJ UMOWY:

33zł

Zajęcia Grupowe
3-5 osób
Bez Długoterminowej Umowy

75zł

Zajęcia Indywidualne
1-na-1
Bez Długoterminowej Umowy

40zł

Zajęcia w Duo i Trio
2-3 osoby
Bez Długoterminowej Umowy

CENNIK ZAJĘĆ W OPCJI SMART

z umową i 12-miesięcznym zobowiązaniem:

29zł

Zajęcia Grupowe
3-5 osób w grupie

65zł

Zajęcia Indywidualne
3 i więcej razy w tyg

69zł

Zajęcia Indywidualne
1-2 razy w tyg

35zł

Zajęcia w Duo i Trio
Mini Grupy 2-3 osoby

Zapomnij o długoterminowych umowach

Na nasze kursy chodzisz tak długo, jak chcesz. Umowa odnawia się co miesiąc i możesz z niej zrezygnować, zachowując 20-dniowy termin wypowiedzenia. 

W naszej szkole masz pełną swobodę:

 • 🔄 Miesięczna odnowa: Kurs odnawia się co miesiąc bez długoterminowych umów.
 • 🚫 Zero zobowiązań: Możliwość rezygnacji z 20-dniowym wyprzedzeniem.
 • 🔁 Elastyczna zmiana kursów: Zmień kurs łatwo, gdy tylko zechcesz.

Kontakt

Odbierz bezpłatną lekcję próbną