fbpx

Dziękujemy za pozostawienie swoich danych na naszej stronie internetowej.

Nasze biuro pracuje w godz. od 11:00 do 18:30 od poniedziałku do piątku.

Zanim zaproponujemy ci konkretny kurs – musimy Cię najpierw poznać…

Dlatego, że w Alter nie ma nikogo z przypadku.

👉 Każda osoba która chce podjąć naukę w naszej szkole musi najpierw wypełnić TEST poziomujący  z języka angielskiego

👉 Wkrótce będziemy do Ciebie dzwonić by zaprosić Cię na taką rozmowę a w miedzy czasie prosimy byś wypełnił kilkuminutowy test! 

lub

(kilka pierwszych pytań jest dla rodzica; potem można pozwolić dziecku na samodzielne wypełnienie testu)

77Wkrótce skontaktujemy się osobiście a w międzyczasie przedstawiamy poniższe informacje aby odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania jakie mają nasi potencjalni klienci. 

Kim jesteśmy?

Alter to Internetowa Szkoła Angielskiego w której zajęcia prowadzą tylko lektorzy Native Speakers. U nas nie ma Polskich nauczycieli. Nasza kadrę można zobaczyć tutaj.

Na jakich poziomach uczymy?

Ponieważ w naszej szkole uczą tylko lektorzy z krajów anglojęzycznych, którzy nie znają języka polskiego, trzeba komunikować się w języku angielskim chociaż na podstawowym poziomie i/lub mieć pewność siebie oraz chęci do nauki z Native Speakerami. Uczymy od poziomu A1 do C1+.

Jak prowadzimy zajęcia?

Zajęcia prowadzimy przez platformę Zoom.  Lekcje odbywają się na żywo, przy włączonych kamerkach i mikrofonach. Widzicie i słyszycie siebie nawzajem oraz ekran lektora z materiałami lekcji. Więcej o naszych kursach można poczytać tutaj.

Ile to kosztuje?

Zajęcia grupowe zaczynają się od 33zł/60min a indywidualne od 75zł/60min. Pełen cennik znajduje się tutaj.

Ile trwa umowa?

U nas nie ma długoterminowych umów. Na nasze kursy chodzisz tak długo jak chcesz. Umowa odnawia się co miesiąc i możesz zrezygnować zachowując 20 dniowy termin wypowiedzenia.

lub