798 506 585

Dziękujemy za pozostawienie swoich danych na naszej stronie internetowej.

Nasze biuro pracuje w godz. od 11:00 do 18:30 od poniedziałku do piątku.

 

Zanim zaproponujemy ci konkretny kurs – musimy Cię najpierw poznać…

Dlatego, że w Alter nie ma nikogo z przypadku.

👉 Każda osoba która chce podjąć naukę w naszej szkole musi najpierw porozmawiać z naszym lektorem, który ocenia poziom języka angielskiego. Rozmowa prowadzona jest przez Zoom i w twoim ulubionym fotelu 😊 Cały czas widzicie i słyszycie siebie nawzajem.

👉 Wkrótce będziemy do Ciebie dzwonić by zaprosić Cię na taką rozmowę lub możesz zapisać się sam i wybrać sobie dostępny termin tutaj:  https://alter.edu.pl/zapisy

👉Po zapisaniu – wyślemy link do rozmowy na zoomie.

Jak wygląda taka rozmowa z Native Speakerem?

👉Lektor/ka ma przed sobą serię pytań ułożonych od najłatwiejszego do najtrudniejszego i w zależności od tego jak daleko na tej liście zajdziecie, tam zakończy rozmowę lub będzie ją kontynuować na poziomie na którym czujesz się komfortowo.

👉Prosimy by odpowiadać pełnymi zdaniami. Rozbudowane odpowiedzi dadzą Ci lepszy wynik w raporcie i potwierdza prawdziwy poziom języka angielskiego. (Podpowiemy tylko tyle, że lista zaczyna się od „What’s your name?” a kończy na „What is the socioeconomic impact of Covid-19 pandemic in your community?” 😊 )

👉Kolejnym krokiem jest raport który tworzymy na podstawie tej rozmowy. Potem proponujemy najlepszą grupę lub najbardziej odpowiedniego lektora zajęć indywidualnych


Wkrótce skontaktujemy się osobiście a w międzyczasie przedstawiamy poniższe informacje aby odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania jakie mają nasi potencjalni klienci. 

Kim jesteśmy?

Alter to Internetowa Szkoła Angielskiego w której zajęcia prowadzą tylko lektorzy Native Speakers. U nas nie ma Polskich nauczycieli. Nasza kadrę można zobaczyć tutaj.

Na jakich poziomach uczymy?

Ponieważ w naszej szkole uczą tylko lektorzy z krajów anglojęzycznych, którzy nie znają języka polskiego, trzeba komunikować się w języku angielskim chociaż na podstawowym poziomie i/lub mieć pewność siebie oraz chęci do nauki z Native Speakerami. Uczymy od poziomu A1 do C1+.

Jak prowadzimy zajęcia?

Zajęcia prowadzimy przez platformę Zoom.  Lekcje odbywają się na żywo, przy włączonych kamerkach i mikrofonach. Widzicie i słyszycie siebie nawzajem oraz ekran lektora z materiałami lekcji. Więcej o naszych kursach można poczytać tutaj.

Ile to kosztuje?

Zajęcia grupowe zaczynają się od 29zł/60min a indywidualne od 65zł/60min. Pełen cennik znajduje się tutaj.

Ile trwa umowa?

U nas nie ma długoterminowych umów. Na nasze kursy chodzisz tak długo jak chcesz. Umowa odnawia się co miesiąc i możesz zrezygnować zachowując 20 dniowy termin wypowiedzenia.