Dziękujemy. Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane.

Kursy

Kursy Języka Angielskiego

Prowadzimy wirtualne klasy z anglojęzycznymi lektorami do nauki w formule zdalnej.  Do wyboru mamy różne intensywności, grupy wiekowe i poziomy. Umów się na rozmowę z Native Speaker’em i zobacz czy taka forma kursu ci odpowiada. Podczas tej rozmowy ocenimy także twój poziom angielskiego i zaproponujemy grupę. 

Nasza Oferta

Kursy dla Dzieci

Każdy z nauczycieli w naszej szkole mówi płynnie w języku angielskim. Nasi lektorzy używają różnych metod nauczania by jak najefektywniej wykorzystać lekcje i utrzymać skupienie ucznia. 

Wiek 7-12 lat

Zajęcia 1 lub 2 razy w tygodniu

Lekcje 45 minut

Kursy dla Młodzieży

Stosujemy autorską metodę z oryginalną treścią nauczania. Nie zanudzamy naszych studentów podręcznikowymi czytankami. Materiały dostosowane są do zainteresowań grupy.

Wiek 13-17 lat

Lekcje 60 minut

Zajęcia 1 lub 2 razy w tygodniu

Kursy dla Dorosłych

Kursy dla studentów i dorosłych skierowane są na komunikację. Podczas nauki omawiamy interesujące tematy i kładziemy nacisk na konwersacje i rozwój słownictwa.  

Wiek 18+

Lekcje 60 minut

1 lub 2 razy w tygodniu

Kursy Biznesowe

Kursy biznesowe prowadzimy dla osób, których celem jest komunikacja biznesowa. Napisanie poprawnej korespondencji a także biznesowy savoir-vivre przyjdzie ci z łatwością. 

Dla profesjonalisów

Lekcje 60 minut

1 lub 2 razy w tygodniu

Profesjonalni Lektorzy Anglojęzyczni

Wszyscy nasi lektorzy pochodzą z krajów anglojęzycznych, maja wykształcenie wyższe, często nauczycielskie i do tego certyfikaty do nauczania języka angielskiego!

Nauczyciele

Sami rekrutujemy i przygotowujemy naszych nauczycieli. Stosujemy przy tym dość surowe kryteria; kandydaci muszą pochodzić z krajów w których język angielski jest językiem oficjalnym, mieć wykształcenie wyższe lub być w trakcie studiów, a co najważniejsze – muszą być niesamowicie kreatywni w nauczaniu. Przed rozpoczęciem pracy w naszej szkole, wszyscy nasi lektorzy przechodzą szkolenie pod kierownictwem naszego głównego metodyka. Naszą misją jest nauka w której nie ma miejsca na nudę i oklepane materiały.