fbpx

Dziękujemy że jesteście z nami!

Zbliżają się wakacje i w związku z tym mamy dla was świetne wieści!

 

➡️ Po pierwsze:

Nasi lektorzy właśnie przygotowują fascynujące lekcje wakacyjne dla dzieci, które przeniosą was w najciekawsze zakątki Świata bez wychodzenia z domu! Planujemy podróżować po świecie: uczyć się nowych słówek, grać w gry, czytać ciekawostki i poznawać nowe kultury z naszymi fantastycznymi lektorami!

I co najlepsze – w wakacje nie będzie zadań domowych 😀

🌍🚕 ✈️🧒🏻🧒🏼🧒🏾🗺️

Dla chętnych dorosłych planujemy praktyczne wakacyjne zwroty, intensywne kursy z elemantami biznesowymi i/lub ogólne zajecia z native speakerami.

➡️ Po drugie:

Mamy do was interes 😉 Jak, pewnie zauważyliście – od jakiegoś czasu lektorzy podpytują swoich kursantów o wakacyjne plany i naukę angielskiego przez wakacje. Prosimy by każdy wypełnił formularz poniżej i zadeklarował swoje plany co bardzo ułatwi nam organizację grafiku lektorów w okresie letnim.

 📅🏖️🌴

➡️ Po trzecie:

Dla naszych dotychczasowych klientów, którzy chcą z nami kontynuować naukę utrzymujemy ceny z tego roku do końca grudnia 2021!

Dla osób które będą z nami kontynuować naukę przez wakacje lub zadeklarują się na powrót we wrześniu i wniosą 50zł opłaty (którą odliczymy we wrześniu od miesięcznej sumy) – zamrażamy ceny!

😍 💰💲💰💖

Prosimy wypełnić ankietę poniżej: