fbpx

Po prostu zacznij mówić po angielsku

Angielski z lektorami anglojęzycznymi

Chcesz w końcu swobodnie posługiwać się językiem angielskim?

Nie trać czasu na nudne ćwiczenia z polskim lektorem i zapomnij o zakuwaniu pojedyńczych słówek!

Nasi doświadczeni native speakerzy pomogą Ci zrealizować Twoje cele językowe, niezależnie od tego, czy chcesz swobodnie rozmawiać na wakacjach, zmienić pracę na lepszą czy po prostu odświeżyć swoje umiejętności językowe.

Tylko Native Speakers

70+ LEKTORÓW ANGLOJĘZYCZNYCH

Wszyscy nasi nauczyciele to lektorzy Native Speakers z krajów anglojęzycznych. Każdy z nich posiada wykształcenie wyższe, często pedagogiczne, oraz certyfikat do nauczania języka angielskiego jako obcego.

Zajęcia Online

100% WYKORZYSTANEGO CZASU

Nasze zajęcia prowadzimy w najbardziej komfortowych warunkach, które znasz i kochasz: w twoim własnym wygodnym fotelu z kubkiem ulubionej herbaty w dłoni. Bez dojazdów, bez maseczek i bez marnowania czasu.

Bez nudnych podręczników

NA CZASIE I EKOLOGICZNIE

Materiały zawarte są w cenie kursu. Żegnamy nudne podręczniki na rzecz fantastycznych materiałów online, które wysyłamy kursantom bezpośrednio na adres email.

Super ceny

29ZŁ W GRUPIE & 65ZŁ 1-NA-1

Nie mamy budynków w centrum miast, rachunków za prąd i ogrzewanie. Nie musimy też pokrywać kosztów utrzymania lektorów w Polsce. To sprawia, iż jesteśmy w stanie zaoferować Wam najwyższej jakości zajęcia grupowe już od 29zł/godz a indywidualne od 65zł/godz.

 • Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego mimo wielu lat nauki języka angielskiego w szkole, nie potrafisz płynnie się nim posługiwać? Nie jesteś sam! Metody nauczania języka angielskiego w szkole mają wiele błędów, które mogą utrudnić naukę i wpłynąć na brak postępów.
 • Ale nie martw się, nie jest za późno, by zacząć naukę języka angielskiego na dobrym poziomie. Altter to miejsce, gdzie nauczysz się języka angielskiego w sposób skuteczny, a przede wszystkim – łatwy i przyjemny!
 • Nie masz dużo czasu na naukę? To nie problem! W Alter oferujemy szeroki wachlarz kursów, dostępnych w różnych porach dnia i tygodnia, dzięki czemu nauka języka angielskiego nie przeszkodzi w Twoim codziennym życiu.

Sprawdź jak wygladają nasze zajęcia:

Czy wiesz, że:

 • Znajomość języka angielskiego otwiera wiele drzwi i pozwala na pełne wykorzystanie możliwości w globalnym świecie.
 • Jest niezbędna w wielu branżach, takich jak biznes, nauka, turystyka i technologia,
 • Umożliwia łatwiejsze podróżowanie i poznawanie nowych kultur oraz ułatwia porozumiewanie się w sytuacjach, kiedy nie znamy języka lokalnego.
 • Daje dostęp do nieograniczonej wiedzy w internecie, gdzie większość treści jest w języku angielskim. 

Zacznij uczyć się angielskiego już dziś, aby otworzyć przed sobą nowe możliwości.

Sprawdź co o nas mówią:

Doskonała
Na podstawie 88 opinii
Wioleta Mlynarska
Wioleta Mlynarska
Polecam szkołę Alter. Zajęcia mam z Krashendą Groer raz w tygodniu, on line. Lekcje są różnorodne, na luzie, lektorka jest zawsze świetnie przygotowana.
Julia Sobieraj
Julia Sobieraj
Wspaniała obsługa klienta, wygodny system płatności. Same zajęcia to radość dla dziecka…za każdym razem siada do komputera z radością, a ma dopiero 5 lat. Godzina mija ekspresowo. Przemiła i ciepła prowadząca Jo, która przemyca wiele ciekawostek na zajęciach. Polecam z całego serca. (Grupa dzieci dwujęzycznych)
mirosław 1111
mirosław 1111
Bardzo fajna szkoła, przyjazna atmosfera, szkoła interesuje się opiniami uczących. Nasza prowadząca Moniqu bardzo sympatyczna i profesjonalna. Ewentualnie, można wprowadzić jedne zajęcia w miesiącu o charakterze całkiem luźnej i swobodnej konwersacji o różnych rzeczach. Bardzo polecam.
Jarosław Pędraszewski
Jarosław Pędraszewski
Córka uczęszcza na zajęcia ponad rok i przez cały ten okres robi to z chęcią. Jest to głównie zasługa lektorki, z którą ma bardzo dobry kontakt i tego w jaki sposób lektorka prowadzi zajęcia. A dzieje się tak głównie przez dostosowywanie tematów zajęć do zainteresowań córki oraz przez dobór metod dydaktycznych do jej charakteru i temperamentu. Na moją dobrą opinię wpływ ma też strona organizacyjna. Elementy, które szczególnie zasługują ma pochwałę to bardzo dobry kontakt ze szkołą oraz elastyczność co do możliwości przekładania / odrabiania zajęć. Z mojego doświadczenia wynika, że nie spraw, co do których nie można byłoby się dogadać. Polecam.
Agnieszka
Agnieszka
Biorę udział w zajęciach grupowych z Petrą dwa razy w tygodniu. Rozmawiamy tylko po angielsku, mimo że często brakuje mi słów, to próbuję sobie radzić. Taki typ nauki bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać. Polecam szkołę Alter 🙂
Franciszek Olejnik (Franko)
Franciszek Olejnik (Franko)
Polecam, zajęcia dobrze zorganizowane z native speakerem. Wszystko załatwione online 🙂
Ewelina Kraj
Ewelina Kraj
Super szkoła, duża elastyczność ze strony lektorów pod kątem dostosowania tematyki do potrzeb kursanta

Poznaj opinie naszych kursantów

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Ile kosztują zajęcia

Zawsze:

 • Lekcje 60min
 • Lektor NativeSpeaker
 • Materiały w cenie

33zł

Zajęcia Grupowe

3-5 osób

Bez Długoterminowej Umowy

75zł

Zajęcia Indywidualne

1-na-1 

Bez Długoterminowej Umowy

40zł

Zajęcia w Duo i Trio

2-3 osoby

Bez Długoterminowej Umowy

29zł

Zajęcia Grupowe

3-5 osób w grupie

Umowa 12-miesięcy

65zł

Zajęcia Indywidualne

3 i więcej razy w tyg

Umowa 12-miesięcy

69zł

Zajęcia Indywidualne

1-2 razy w tyg

Umowa 12-miesięcy

35zł

Zajęcia w Duo i Trio

Mini Grupy 2-3 osoby

Umowa 12-miesięcy

Dlaczego warto uczyć się z lektorami Native Speakers

Metody nauki języka angielskiego w szkole posiadają wiele błędów. Wiele osób pomimo wielu lat nauki nie potrafi wypowiedzieć prostego zdania po angielsku.

Oto kilka powodów, dla których warto wybrać naukę języka angielskiego z Native Speakerem:

 • Przełamanie bariery językowej – Nauka z Native Speakerem pozwala przełamać barierę językową, ponieważ wymusza mówienie po angielsku i prowadzi do szybszego opanowania wymowy i myślenia po angielsku.
 • Poprawna wymowa i akcent – Dzięki pracy z Native Speakerem, uczysz się poprawnej wymowy i naturalnego akcentu, co jest bardzo ważne w komunikacji.
 • Poznanie kultury i zwyczajów – Native Speakerzy zwykle dzielą się swoją wiedzą na temat kultury i zwyczajów swojego kraju, co pozwala lepiej zrozumieć kontekst i znaczenie słów i zwrotów.
 • Aktualność i dopasowanie do potrzeb – Native Speakerzy są na bieżąco z trendami językowymi i kulturowymi, dzięki czemu ich lekcje są bardziej aktualne i dopasowane do rzeczywistych potrzeb uczniów.
 • Przygotowanie do egzaminów językowych – Nauka z Native Speakerem pozwala lepiej przygotować się do egzaminów językowych, które często wymagają nie tylko dobrej znajomości gramatyki i słownictwa, ale także poprawnej wymowy i akcentu.
 • Motywacja i inspiracja – Praca z Native Speakerem może być motywująca i inspirująca, co wpływa pozytywnie na proces nauki. Native Speakerzy często mają też ciekawe historie i anegdoty, które urozmaicają lekcje.

Poznaj naszych Lektorów Anglojęzycznych

Zacznij już dziś! Rozpocznij naukę w 3 prostych krokach!

1

Znajdź dogodny termin

2

Przyjdź na bezpłatną lekcję próbną

3

Zacznij naukę!

Brzmi zbyt awangardowo?

Nie wiesz czy jesteś na to gotowy?

Nie martw się, bo w Alter:

Każdy uczestnik kursu przechodzi test poziomujący, który ocenia poziom komunikacji w języku angielskim.

Na podstawie tej rozmowy dopasowujemy najlepszą grupę lub najlepszego lektora do zajęć indywidualnych.

Potem zapraszamy na darmową lekcję próbną.

Jeśli Ci się spodoba – możesz zacząć naukę

Dzięki takiej drodze dopsowywania kursanta do poziomu i grupy – mamy pewność, że dajemy Ci najlepsze osoby do pracy dzięki którym pozbędziesz się barier językowych i upłynnisz swój angielski.

Jaki to ma efekt?

Ponad 90% osób – zapisuje się na zaproponowane przez nas zajęcia.

Odbierz bezpłatną lekcję próbną