fbpx

Po prostu zacznij mówić po angielsku

Angielski z lektorami anglojęzycznymi

Chcesz w końcu swobodnie posługiwać się językiem angielskim?

Nie trać czasu na nudne ćwiczenia z polskim lektorem i zapomnij o zakuwaniu pojedyńczych słówek!

Nasi doświadczeni native speakerzy pomogą Ci zrealizować Twoje cele językowe, niezależnie od tego, czy chcesz swobodnie rozmawiać na wakacjach, zmienić pracę na lepszą czy po prostu odświeżyć swoje umiejętności językowe.

Tylko Native Speakers

70+ LEKTORÓW ANGLOJĘZYCZNYCH

Wszyscy nasi nauczyciele to lektorzy Native Speakers z krajów anglojęzycznych. Każdy z nich posiada wykształcenie wyższe, często pedagogiczne, oraz certyfikat do nauczania języka angielskiego jako obcego.

Zajęcia Online

100% WYKORZYSTANEGO CZASU

Nasze zajęcia prowadzimy w najbardziej komfortowych warunkach, które znasz i kochasz: w twoim własnym wygodnym fotelu z kubkiem ulubionej herbaty w dłoni. Bez dojazdów, bez maseczek i bez marnowania czasu.

Bez nudnych podręczników

NA CZASIE I EKOLOGICZNIE

Materiały zawarte są w cenie kursu. Żegnamy nudne podręczniki na rzecz fantastycznych materiałów online, które wysyłamy kursantom bezpośrednio na adres email.

Super ceny

29ZŁ W GRUPIE & 65ZŁ 1-NA-1

Nie mamy budynków w centrum miast, rachunków za prąd i ogrzewanie. Nie musimy też pokrywać kosztów utrzymania lektorów w Polsce. To sprawia, iż jesteśmy w stanie zaoferować Wam najwyższej jakości zajęcia grupowe już od 29zł/godz a indywidualne od 65zł/godz.

 • Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego mimo wielu lat nauki języka angielskiego w szkole, nie potrafisz płynnie się nim posługiwać? Nie jesteś sam! Metody nauczania języka angielskiego w szkole mają wiele błędów, które mogą utrudnić naukę i wpłynąć na brak postępów.
 • Ale nie martw się, nie jest za późno, by zacząć naukę języka angielskiego na dobrym poziomie. Altter to miejsce, gdzie nauczysz się języka angielskiego w sposób skuteczny, a przede wszystkim – łatwy i przyjemny!
 • Nie masz dużo czasu na naukę? To nie problem! W Alter oferujemy szeroki wachlarz kursów, dostępnych w różnych porach dnia i tygodnia, dzięki czemu nauka języka angielskiego nie przeszkodzi w Twoim codziennym życiu.

Sprawdź jak wygladają nasze zajęcia:

Czy wiesz, że:

 • Znajomość języka angielskiego otwiera wiele drzwi i pozwala na pełne wykorzystanie możliwości w globalnym świecie.
 • Jest niezbędna w wielu branżach, takich jak biznes, nauka, turystyka i technologia,
 • Umożliwia łatwiejsze podróżowanie i poznawanie nowych kultur oraz ułatwia porozumiewanie się w sytuacjach, kiedy nie znamy języka lokalnego.
 • Daje dostęp do nieograniczonej wiedzy w internecie, gdzie większość treści jest w języku angielskim. 

Zacznij uczyć się angielskiego już dziś, aby otworzyć przed sobą nowe możliwości.

Sprawdź co o nas mówią:

Doskonała
Na podstawie 169 opinii
Ewelina Bujar
Ewelina Bujar
Polecam serdecznie zajęcia. Fajna atmosfera, super lektor i bardzo interesujące tematy. Pozdrowienia dla Hanru!
Łukasz Gliniorz
Łukasz Gliniorz
Zajęcia z Native Speakerem. Bardzo profesjonalnie. Elastyczne godziny zajęć, dużo uwag poświęcane na dopasowaniu do kursanta i w kwestii terminów i co ważniejsze w kwestii dot. wyboru samego prowadzącego. Polecam dla wszystkich chcących szlifować swój angielski.
Gabriela Jóźwiak
Gabriela Jóźwiak
Zajęcia w ALTER są naprawdę rewelacyjne. Grupa jest kameralna i przyjazna, co sprawia, że każdy czuje się swobodnie i komfortowo, uczestnicząc w zajęciach. Cudowna Michelle prowadzi spotkania w sposób niezwykle interesujący, wykorzystując różnorodne materiały. Ogromnym plusem jest elastyczność w zmianie godzin i grupy, a także bardzo przystępna cena. Kontakt z obsługą klienta działa bezbłędnie, bez żadnych problemów uzyskuje się potrzebną pomoc. Serdecznie polecam!
Aneta Stępniewska
Aneta Stępniewska
Jestem bardzo zadowolona z formy prowadzenia lekcji , native speakerzy Lilly , jak również elastycznego podejścia zarządu do przeprowadzania lekcji:-)
Litermatka
Litermatka
Świetne lekcje, korzystamy z zajęć grupowych na poziomie A1, córka bardzo zadowolona, otwiera się na konwersacje. Lektorka Michelle cudowna!
Natalia S
Natalia S
Polecam serdecznie szkole Alter! Uczę się od miesiąca z trzema lektorkami i wszystkie zaangażowane, mają podejście do osoby mało rozgadanej po angielsku jak ja. Ceny przystępne i nie trzeba wiązać się długotrwałą umową jak w konkutencyjnych szkolach, uczciwe i jasne zasady.
Asia Błażejewska
Asia Błażejewska
Uczęszczam na zajęcia w duo i bardzo polecam! Mam spotkania z miłą native speakerką, Courtney, która dostosowuje tematy do naszych zainteresowań i skupia się na rozmowie po angielsku. Dodatkowo obsługa klienta w Alter jest zawsze pomocna i gotowa odpowiedzieć na wszelkie pytania 😊
Anna Rubik
Anna Rubik
Szkołę Alter wybrałam po opiniach na facebooku. Zajęcia są w grupie 3-4 osobowej. Lektorka anglojęzyczna, zawsze przygotowana, uśmiechnięta. W momencie choroby lektorki lekcje były prowadzone z innym nauczycielem. Bardzo fajna atmosfera. Polecam w 100 %.
Anna M.
Anna M.
Polecam zajęcia z native speakerem 1 na 1. Jestem już po trzeciej lekcji, pokonałam strach i w końcu mówię. Uważam, że to świetny krok w zdobywaniu pewności siebie w posługiwaniu się obcym językiem. Lekcje są ciekawe, interesujące, zawsze są zadania domowe. Na początku jak się dowiedziałam, że lektorka nie mówi po polsku byłam przerażona i zestresowana. Zawsze będąc za granicą trochę rozumiałam, ale nigdy się nie odzywałam. Każdemu kto czuje barierę językową polecam tą szkołę. Teraz już wiem, że to był strzał w dziesiątkę. Strach minął.

Poznaj opinie naszych kursantów

Odbierz bezpłatną lekcję próbną


Ile kosztują zajęcia

Zawsze:

 • Lekcje 60min
 • Lektor NativeSpeaker
 • Materiały w cenie

33zł

Zajęcia Grupowe

3-5 osób

Bez Długoterminowej Umowy

75zł

Zajęcia Indywidualne

1-na-1 

Bez Długoterminowej Umowy

40zł

Zajęcia w Duo i Trio

2-3 osoby

Bez Długoterminowej Umowy

29zł

Zajęcia Grupowe

3-5 osób w grupie

Umowa 12-miesięcy

65zł

Zajęcia Indywidualne

3 i więcej razy w tyg

Umowa 12-miesięcy

69zł

Zajęcia Indywidualne

1-2 razy w tyg

Umowa 12-miesięcy

35zł

Zajęcia w Duo i Trio

Mini Grupy 2-3 osoby

Umowa 12-miesięcy

Dlaczego warto uczyć się z lektorami Native Speakers

Metody nauki języka angielskiego w szkole posiadają wiele błędów. Wiele osób pomimo wielu lat nauki nie potrafi wypowiedzieć prostego zdania po angielsku.

Oto kilka powodów, dla których warto wybrać naukę języka angielskiego z Native Speakerem:

 • Przełamanie bariery językowej – Nauka z Native Speakerem pozwala przełamać barierę językową, ponieważ wymusza mówienie po angielsku i prowadzi do szybszego opanowania wymowy i myślenia po angielsku.
 • Poprawna wymowa i akcent – Dzięki pracy z Native Speakerem, uczysz się poprawnej wymowy i naturalnego akcentu, co jest bardzo ważne w komunikacji.
 • Poznanie kultury i zwyczajów – Native Speakerzy zwykle dzielą się swoją wiedzą na temat kultury i zwyczajów swojego kraju, co pozwala lepiej zrozumieć kontekst i znaczenie słów i zwrotów.
 • Aktualność i dopasowanie do potrzeb – Native Speakerzy są na bieżąco z trendami językowymi i kulturowymi, dzięki czemu ich lekcje są bardziej aktualne i dopasowane do rzeczywistych potrzeb uczniów.
 • Przygotowanie do egzaminów językowych – Nauka z Native Speakerem pozwala lepiej przygotować się do egzaminów językowych, które często wymagają nie tylko dobrej znajomości gramatyki i słownictwa, ale także poprawnej wymowy i akcentu.
 • Motywacja i inspiracja – Praca z Native Speakerem może być motywująca i inspirująca, co wpływa pozytywnie na proces nauki. Native Speakerzy często mają też ciekawe historie i anegdoty, które urozmaicają lekcje.

Poznaj naszych Lektorów Anglojęzycznych

Zacznij już dziś! Rozpocznij naukę w 3 prostych krokach!

1

Znajdź dogodny termin

2

Przyjdź na bezpłatną lekcję próbną

3

Zacznij naukę!

Brzmi zbyt awangardowo?

Nie wiesz czy jesteś na to gotowy?

Nie martw się, bo w Alter:

Każdy uczestnik kursu przechodzi test poziomujący, który ocenia poziom komunikacji w języku angielskim.

Na podstawie tej rozmowy dopasowujemy najlepszą grupę lub najlepszego lektora do zajęć indywidualnych.

Potem zapraszamy na darmową lekcję próbną.

Jeśli Ci się spodoba – możesz zacząć naukę

Dzięki takiej drodze dopsowywania kursanta do poziomu i grupy – mamy pewność, że dajemy Ci najlepsze osoby do pracy dzięki którym pozbędziesz się barier językowych i upłynnisz swój angielski.

Jaki to ma efekt?

Ponad 90% osób – zapisuje się na zaproponowane przez nas zajęcia.

Odbierz bezpłatną lekcję próbną