fbpx

ALTER Szkoła Językowa z Native Speakers

Zacznij mówić po angielsku!

  • małe grupy 3-5 osób, 
  • o stałych porach, 
  • tylko z Native Speakerami, 
  • bez dojazdów do szkoły językowej.

Dzięki naszej metodzie masz kontakt z prawdziwym językiem. Nie nagrywamy dialogów i wykładów. Wszystkie nasze lekcje są na  żywo. Dokładnie tak samo jak w tradycyjnej szkole językowej.

Z nami nauczysz się mówić szybciej i poprawnie!

Dlaczego? Bo w Alter uczą tylko Native Speakers z krajów anglojęzycznych.

Czy chciałbyś by Niemiec nauczał czeskiego a Hiszpan polskiego?

Zapewne NIE!

Dlatego w Alter Polacy nie uczą angielskiego! 

Uczymy mówić.
Bez stresu.

Niestety, nasze dzieci często uczą się angielskiego w szkole bez możliwości mówienia. Przestarzałe metody, duża ilość osób w klasie i polscy lektorzy którzy pędzą z materiałem gramatycznym nadganiając „program” wytworzyły nam pokolenie dzieci które znają angielski tylko na piśmie.

Dlatego większość rodziców zadaje sobie pytanie: Czy moje dziecko nauczy  się na kursie więcej niż w szkole? Czy jest sens dokładania kolejnych nudnych zajęć?

Odpowiadamy:

W Alter:

  • uczą tylko nauczyciele z krajów anglojęzycznych,
  • nie mamy polskich materiałów
  • i nie powielamy złych schematów nauczania języka angielskiego!

Nasi lektorzy to wykwalifikowani nauczyciele  nie tylko angielskiego jako języka obcego, ale przede wszystkim nauczyciele z wykształceniem i doświadczeniem w nauczaniu osób z całego świata.

Tematyka

Nasze zajęcia na pewno cię zainteresują. Każdy tydzień ma swoją tematykę która wspiera rozwijanie słownictwa. 

Projekty

Zajęcia w Alter to nie tylko lekcje online. Nasi lektorzy uwielbiają zadania projektowe w które angażują studentów. 

Komunikacja na żywo

Rozmowy i nauka na żywo z Native Speakerem. Bez nagranych materiałów

ZAPISY TRWAJĄ!

Grupy tworzone są już przy 3 chętnych osobach.

Umów się na lekcje próbną. Zobacz jak wygląda nauka na Zoomie.

Zapisy

Metoda ALTER

Autorska Metoda Nauczania

ALTER

W naszej szkole nie ma nudnych podręczników. Tematy naszych spotkań opracowujemy z lekcji na lekcje, z tygodnia na tydzień, bacznie obserwując wasze zainteresowania.

Nasi lektorzy to najbardziej zaangażowani i  kreatywni nauczyciele jakich kiedykolwiek widziałeś.  Nasze zajęcia są ciekawe i dynamiczne.  Wykorzystujemy autentyczne materiały z różnych źródeł z całego świata.

Metodyk i właściciel szkoły – Malcolm, przyjechał do Polski w 2006 roku, chyba jako jeden z pierwszych obywateli UK osiadł w świeżutkiej, unijnej Polsce. Uczył w szkołach językowych we Wrocławiu i Opolu a także u klientów biznesowych. Dziś prowadzi szkołę Alter, zatrudnia i szkoli własnych nauczycieli i uczy słuchaczy w całej Polsce przez Zoom. 

Native Speaker'si nie z tego świata!

Większość naszych zajęć prowadzą lektorzy z krajów anglojęzycznych.  Aby mówić – musisz mówić,  a nasz  Native Speaker nie pozwoli ci przejść na Polski. 

Wybierz dogodny czas

Nasz harmonogram pozwala wybrać zajęcia 6 dni w tygodniu, od rana do wieczora. Jeśli nie masz możliwości dołączenia do grupy – możesz zmówić lekcje indywidualne. 

 

Zajęcia w odpowiedniej grupie

Podczas 20-minutowej rozmowy nie tylko sprawdzamy twój angielski i pokazujemy jak uczymy. Pytamy tez o twoje zainteresowania by potem przypisać cię do właściwej grupy. 

Sprawdzamy postępy

Nauka w naszej szkole to nie sprawdziany i kartkówki. Prace jakie będziesz wykonywał sam to głównie projekty i prezentacje. Tylko w ten sposób nauczysz się żywego języka.

 

Sprawdź nas podczas 15 minutowej rozmowy z Native Speaker

W czasie indywidualnej 15 minutowej lekcji, ty sprawdzisz naszą metodę a my twój angielski. Jak Ci się spodoba – będziemy wiedzieć w jakiej grupie będzie ci najlepiej. 

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo trwa kurs?

Kursy są ciągłe, tworzone przy minimum 3 osobach w grupie. Kurs odnawia się automatycznie na kolejny miesiąc. Uczniowi przysługuje prawo do rezygnacji z kursu w trakcie jego trwania z zachowaniem 20 dniowego okresu wypowiedzenia, najlepiej do 10 dnia miesiąca
Jesteśmy szkołą językową prowadzona przez ludzi, nie automaty i boty – zawsze możesz nam zgłosić swój problem i razem znajdziemy rozwiązanie.

Jakich materiałów używa Alter?

W naszej szkole nie ma nudnych podręczników. Tematy naszych spotkań opracowujemy z lekcji na lekcje, z tygodnia na tydzień, bacznie obserwując wasze zainteresowania; mogą pojawić się artykuły z CNN a nawet z bajka Peppa Pig. 

W jakich godzinach odbywają się zajęcia?

Pracujemy nad naszym grafikiem. Możesz go znaleźć TUTAJ.

Jak mogę opłacić lekcje?

Podczas zapisywania się na kurs zobaczysz regulamin a także krok po kroku przeprowadzimy cie przez płatności. Cały proces przebiega online. Do płatności używamy platformy DotPay.

Ile lekcji mogę kupić?

Należy zapłacić z góry za cały miesiąc.

Czy jest możliwe otrzymanie faktury za zakupiony pakiet lekcji?

Tak, jest taka możliowść.

Cennik

Kursy dla dzieci 710 lat

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Wyślij do Nas zapytanie dotyczące kursów językowych, naszych metod nauczania, dostępności lub na inny temat.

[vfb id=’2′]