Gdzie uczyć się angielskiego online?

Nauka języków obcych przez Internet stała się na tyle powszechna, że już nikogo nie dziwi. Mamy do wyboru całą masę narzędzi – od ebooków, przez aplikacje aż do wirtualnych zajęć. Bo nie oszukujmy się – polska szkoła nie jest w stanie nauczyć nas języka angielskiego na poziomie praktycznym, więc musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Uczymy się gramatyki i słownictwa na pamięć, czasem trzeba coś napisać lub przeczytać i to w sumie wszystko. Nasza znajomość języka angielskiego biegnie od jednego rozdziału w podręczniku do drugiego rozdziału i na tym się najczęściej kończy. Nie uczymy się języka w praktyce, przez co nie jesteśmy w stanie później go wykorzystać. Więc na co wybrać i jak się zabrać za zajęcia online, aby uniknąć rozczarowania?

Jak jest Twój poziom?

Od tego tak naprawdę powinniśmy zaczynać każdą naukę, czyli od zdefiniowania swojego poziomu. Ale takiego realnego poziomu wiedzy, a nie tego przypuszczalnego, który powinniśmy mieć kończąc naszą edukacje w szkole. Dzięki temu unikniesz rozczarowania i frustracji spowodowanej zbyt wysokimi lub zbyt niskim poziomem materiału do nauki. W naszej szkole również od tego zaczynamy. Każdy kto zaczyna zajęcia u nas przechodzi rozmowę poziomującą, która pozwoli nam określić poziom wiedzy danej osoby.

I co dalej?

A dalej to już same przyjemności, bo czas wybrać narzędzia, które posłużą Ci do nauki. Wybór mamy naprawdę bardzo duży:

• ebooki
  • kursy online
  • platformy edukacyjne
  • aplikacje
  • gry
  • zajęcia online

I jesteśmy też my! Czyli szkoła online języka angielskiego Alter.

Dlaczego my?

W naszej szkole uczą wyłącznie native speakerzy, czyli osoby dla których języka angielski jest językiem ojczystym. Dzięki temu masz nieustanny kontakt z prawdziwym językiem, akcentem i uczysz się wyłącznie rzeczy, które później możesz wykorzystać. U nas nie znajdziesz nudnych książek, przestarzałego systemu i wkuwania słówek na pamięć. Chcemy nauczyć Cię języka angielskiego raz a dobrze, abyś już nigdy nie miał blokady przy mówieniu w obcym języku. Uczymy zarówno dorosłych, jak i dzieci, a zajęcia odbywają się grupową bądź indywidualnie. Tak jak wolisz!

Zapisz się na darmową lekcję próbną i przekonaj się sam, że język angielski wcale nie jest taki straszny jak go malują i można nauczyć się go raz, a dobrze.

Zapoznaj się z innymi naszymi wpisami: