fbpx

Nauka języka angielskiego przez Internet kiedyś wydawała nam się czymś niemożliwym do zrealizowania, a wręcz abstrakcyjnym. No bo jak to, gdzie podręczniki, nauczyciel i końcowe sprawdziany? Jak można uczyć się z domu, w swoim pokoju, kiedy Twój nauczyciel jest na drugim końcu świata? Na szczęście takie rozwiązania są już dostępne, a nauka języka angielskiego online staje się coraz bardziej popularna. Oto lista 5 powodów, dlaczego warto uczyć się języka angielskiego online.

1. Oszczędność czasu

Jeśli zajęcia z języka angielskiego nie odbywają się po drugiej stronie Twojego domu to rozpoczynając naukę online oszczędzasz mnóstwo czasu na dojazdy na lekcje. Nie musisz martwić się wpasowaniem dodatkowych zajęć w Twój plan dnia, korkami czy niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Jako rodzic nie tracisz czasu w galeriach handlowych czekając aż Twoje dziecko skończy naukę.

2. Wygoda

Czy jest przyjemniejsza forma nauki niż lekcje z własnego domu, w dresie i z kubkiem ulubionej herbaty? Myślę, że odpowiedź jest oczywista. Do nauki angielskiego online potrzebujesz wyłącznie urządzenia z dostępem do Internetu, kamerki, słuchawek i wygodnej dla siebie przestrzeni. Dodatkowo nauka w miejscu, które dobrze znasz będzie mniej stresująca niż w szkolnej ławce.

3. Większe możliwości

Nauka języka angielskiego online daje dużo większe możliwości niż nauka stacjonarnie i co do tego nie mamy raczej żadnych wątpliwości. Możesz uczyć się z dowolnego miejsca, które jest dla odpowiednie – z domu, pracy lub na wakacjach. Poza tym, Twój nauczyciel również może pochodzi z dowolnego miejsca w kraju, a nawet na Ziemi. Nie musi to być osoba z Twojego miasta, tak naprawdę może to być osoba z drugiego końca świata. Internet daje nam niesamowite możliwości, więc dlaczego z tego nie skorzystać?

4. Jakość

Często uważa się, że nauka języków online ma dużo niższą jakość niż lekcje stacjonarne. Jednak nie zawsze jest to prawda. Zajęcia online najczęściej odbywają się indywidualnie bądź w niewielkich grupach, dzięki czemu nauczyciel jest w stanie poświęcić odpowiednią ilość czasu każdej z osób. Dodatkowo na zajęciach online materiały dostajesz w formie elektronicznej, więc nie ma problemu ze zgubionymi kserówkami, czy wożeniem ciężkich podręczników. Wszystkie materiały są w jednym miejscu i możesz je dostać za pomocą kilku kliknięć.

5. Cena

Zajęcia z języka angielskiego online są często tańsze niż te stacjonarne. Wynika to z tego, że nie trzeba dodatkowo wyposażać sal w potrzebne sprzęty, a później ich utrzymywać. Dlatego zajęcia online to lepsza opcja dla osób, których nie stać na dodatkowe wydatki.

Decyzja jest prosta

Nauka języka angielskiego online niesie ze sobą wiele korzyści. Można się uczyć z dowolnego miejsca na ziemi, o dowolnej godzinie i z lektorami z całego świata. Do tego, takie kształcenie jest równie efektywne co stacjonarne, a przy tym o wiele wygodniejsze.

Jeśli chcesz osobiście przekonać się jak wyglądają takie zajęcia zapisz się do naszej szkoły języka angielskiego online! U nas znajdziesz native speakerów z całego świata, którzy sprawią, że język angielski stanie się dla Ciebie przyjemnością. Osłuchasz się akcentu, przełamiesz barierę podczas mówienia w obcym języku i raz na zawsze opanujesz swój język angielski!

Zapisz się na darmową lekcję próbną już teraz!


Sprawdź ofertę Alter i znajdź lekcję dla siebie:

Zapoznaj się z innymi naszymi wpisami: